О нас


Раді вітати на нашому порталі How-FixIT in UA - найбільший інформаційний портал про ноутбуках і комп'ютерної техніки!


Ми допоможемо вам не тільки з покупкою

Ми допоможемо вам не тільки знайти потрібну запчастину для ноутбука, але так само покажемо, як встановити цю запчастину. Ви зможете розібрати ноутбук за допомогою наших відео інструкцій в домашніх умовах. Так само зможете зробити чистку від пилу, замінити термопасту, поміняти комплектуючі або зробити апгрейд. Саме для цього, ми знімаємо відео ролики і цим не тільки економимо ваші гроші, але також час і нерви. Віддаючи свій ноутбук в сумнівну майстерню, у Вас немає гарантій, що його буде обслуговувати висококваліфікований фахівець. Швидше за все, він буде його розбирати і робити заміни по нашим відео інструкціям.

1857 відзнятих відео інструкцій

Понад 900 покрокових фото інструкцій

557 розібраних моделей

До наших порад прислухаються мільйони

Ми прагнемо надати максимум інформації не тільки в технічній сфері ноутбуків, планшетів або смартфонів, але так само робимо огляди техніки з тестами продуктивності. Наприклад, в оглядах ноутбука ми завжди намагаємося вичавити з нього максимальний показник FPS продуктивності в іграх, ефективність роботи системи охолодження і масу інших показників, які не надає сам виробник. Все це потрібно для того, що б сформувати загальну картину, чи варто купувати даний ноутбук або планшет, чи підійде ця техніка для ваших потреб. І головне, ми вберігаємо вас від непотрібної покупки або навпаки виявляємо сильні сторони і допомагаємо зробити правильний вибір.


Приєднуйтесь до нашої спільноти!

Наш Youtube канал в середньому відвідує понад 16000 відвідувачів в день, що складає 480 000 переглядів в місяць. Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо знімати все більше відео інструкцій, які стають більш інформативними і якісними. Нашою головною метою є створення мега порталу, в якому ви без зусиль зможете знайти будь-яку цікаву для вас інформацію щодо комп'ютерної техніки. Для нас дуже важливо допомогти кожному хто цікавиться комп'ютерною технікою!