Dji Mavic Mini відновлення камери після падіння квадрокоптера

Вітаю вас на HowFixit! У цій інструкції я покажу як відновити Dji Mavic Mini після падіння. У моєму випадку квадрокоптер розбився в слідстві удару об стіну, після чого випала камера разом з підвіскою стабілізації, а також з одного боку випала петля кришки яка закриває акумулятор квадрокоптера.

Для розбирання Dji Mavic Mini вам знадобляться наступні інструменти:

Відео інструкція

Основні етапи ремонту

  1. Приступаючи до розбирання витягаємо акумулятор з квадрокоптера. Беремо хрестову викрутку і відкручуємо 4 гвинта на нижній частині дрона.
  2. Переходимо до зняття верхньої кришки корпусу дрона. Рекомендую використовувати пластиковий інструмент, тому як корпус Mavic Mini пластиковий і можна легко його пошкодити. Розкривайте корпус рівномірно і не поспішаючи, щоб не пошкодити внутрішні засувки.
  3. Після того як верхню кришку зняли, переходимо до установки камери на місце, для цього знадобиться пінцет з гострими кінцями.
  4. Підвіска стабілізації камери в Dji Mavic Mini фіксується на гумових кріпленнях. При падінні дрона, підвіска стабілізації випадає з цих кріплень, тому їх потрібно встановити назад на кронштейни камери і після цього, встановлювати в корпус квадрокоптера. Встановлюються гумові ніжки досить просто, але без пінцета це складно буде зробити. Просто просмикуєте гумовий фіксатор в корпус і перевіряєте як він закріпився.
  5. Після установки підвіски камери, можна збирати квадрокоптер назад.
  6. Після збірки, можна включити і перевірити камеру, якщо камера працює і коректно фіксується, можна знову запускати дрон. На цьому ремонт Dji Mavic Mini закінчений.

Tags dji, mavic mini