Як розібрати ноутбук Asus VivoBook S300

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання ноутбука, рекомендуємо звернути увагу на статтю «вперше приступаючи до ремонту ноутбука». У цій статті ви знайдете рекомендації які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання.

Серія Asus VivoBook S300 має загальний тип корпусу з моделлю Asus VivoBook S300C, S300CA - Всі ці моделі мають однаковий процес розбирання.


Як почистити ноутбук від пилу Asus VivoBook S300

Якщо ноутбук перегрівається під час роботи і різко вимикається, це скоріш за все, відбувається перегрів системи охолодження. Причиною цього є скупчення пилу на радіаторі. Якщо не провести чистку системи охолодження своєчасно, це приведе до поломки материнської плати в ноутбуці. Цю проблему можна самостійно усунути, повторивши процедуру показану на відео нижче. Інформація надана в відео інструкціях, дозволяє, почистити ноутбук від пилу самостійно в домашніх умовах.


Установка SSD в ноутбук Asus VivoBook S300 як поміняти жорсткий диск

Відео інструкція по якій зможете самостійно зробити заміну HDD на SSD в ноутбуці Asus VivoBook S300. Так само ви дізнаєтеся як змінити несправний жорсткий диск на новий HDD. Класичні магнітні диски (HDD) більш крихкі і набагато повільніше, ніж сучасні SSD накопичувачі, слідчо заміна HDD на SSD призведе до приросту швидкості ноутбука в рази. З нашого відео нижче, показано крок за кроком як встановити SSD в ноутбук.


Як поміняти батарею в ноутбуці Asus VivoBook S300

Якщо не заряджається батарея на ноутбуці, швидше за все, ємність одного з елементів впала до мінімуму або зламаний контролер батареї. Акумуляторна батарея не вічна і їй властиво з часом втрачати свою заводську ємність, це може бути пов'язано з рядом факторів, як низької якості елементів або банального виходу з працездатності одного з елементів 18650, який тягне за собою несправність всього акумуляторного блоку. Якщо батарея ноутбука підключена але, не заряджає, значить її необхідно замінити, в нашому відео показано як встановити батарею на ноутбук Asus VivoBook S300.


Заміна Wi-Fi адаптера в ноутбуці Asus VivoBook S300

Якщо не працює Wi-Fi на ноутбуці Asus VivoBook S300, цілком ймовірно що сам модуль бездротової мережі зламаний і потребує заміни. Буває таке, що в ноутбуці пропадає wi fi або не бачить вай фай - це також може бути проблемою в самому модулі. Щоб вирішити цю несправність, необхідно перепідключити wi-fi карту. Не варто забувати, що якщо пропав вай фай в комп'ютері - це може бути пов'язано з драйверами або програмним забезпеченням. Спочатку варто виключити ймовірність з несправними драйверами, а тільки потім замінювати вай-фай адаптер.


Як скинути біос на ноутбуці Asus VivoBook S300

Якщо комп'ютер постійно скидає дату і час, вам необхідно поміняти батарейку біоса в ноутбуці. У цьому відео буде продемонстровано як це зробити. При зніманні батарейки биоса, відбувається автоматичне скидання «налаштувань bios» на заводські настройки, у багатьох випадках це допомагає прибрати помилки биоса. Якщо зняти батарейку біоса на 15 хвилин, це може допомогти, в разі якщо комп'ютер взагалі не запускається і проблема була в CMOS.

Tags Розібрати, Asus, інструкція