Як розібрати ноутбук Asus X301A

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання ноутбука, рекомендуємо звернути увагу на статтю «вперше приступаючи до ремонту ноутбука». У цій статті ви знайдете рекомендації які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання.


Як почистити ноутбук від пилу Asus X301A

Якщо ноутбук перегрівається під час роботи і різко вимикається, це скоріш за все, відбувається перегрів системи охолодження. Причиною цього є скупчення пилу на радіаторі. Якщо не провести чистку системи охолодження своєчасно, це приведе до поломки материнської плати в ноутбуці. Цю проблему можна самостійно усунути, повторивши процедуру показану на відео нижче. Інформація надана в відео інструкціях, дозволяє, почистити ноутбук від пилу самостійно в домашніх умовах.


Як збільшити оперативну пам'ять на ноутбуці Asus X301A

У даній відео інструкції ви зможете самостійно додати оперативну пам'ять в ноутбук Asus X301A. Перш ніж купити оперативну пам'ять для комп'ютера, вам необхідно знати який саме тип пам'яті DDR3 або DDR4 встановлений у вашій моделі. Максимальний обсяг пам'яті у кожного ноутбука індивідуальний, як правило, виробник вказує скільки максимум можна додати оперативної пам'яті. Так само, ще залежить від кількості слотів під планки DDR розпаяні на материнській платі, у кожної моделі це теж індивідуально. Як збільшити обсяг оперативної пам'яті ви зможете дізнатися з нашої відео інструкції нижче.


Установка SSD в ноутбук Asus X301A як поміняти жорсткий диск

Відео інструкція по якій зможете самостійно зробити заміну HDD на SSD в ноутбуці Asus X301A. Так само ви дізнаєтеся як змінити несправний жорсткий диск на новий HDD. Класичні магнітні диски (HDD) більш крихкі і набагато повільніше, ніж сучасні SSD накопичувачі, слідчо заміна HDD на SSD призведе до приросту швидкості ноутбука в рази. З нашого відео нижче, показано крок за кроком як встановити SSD в ноутбук.


Як скинути біос на ноутбуці Asus X301A

Якщо комп'ютер постійно скидає дату і час, вам необхідно поміняти батарейку біоса в ноутбуці. У цьому відео буде продемонстровано як це зробити. При зніманні батарейки биоса, відбувається автоматичне скидання «налаштувань bios» на заводські настройки, у багатьох випадках це допомагає прибрати помилки биоса. Якщо зняти батарейку біоса на 15 хвилин, це може допомогти, в разі якщо комп'ютер взагалі не запускається і проблема була в CMOS.


Заміна роз'єму живлення в ноутбуці Asus X301A

У багатьох моделях гніздо живлення встановлено окремим знімним модулем, і його заміна не вимагає умінь пайки.

В яких випадках виникає потреба в ремонті гнізда живлення:

  • пропадає контакт з зарядкою при ворушінні штекера коли він підключений в роз'єм живлення;
  • індикатор живлення періодично загоряється і гасне;
  • при зміні положення штекера втрачається контакт з живленням.

Зворотня збірка Asus X301A

Після завершення розбирання і ремонту це відео допоможе вам зібрати ноутбук в початковий стан.

Tags Розібрати, Asus, інструкція