Як розібрати ноутбук Asus X751

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання ноутбука, рекомендуємо звернути увагу на статтю «вперше приступаючи до ремонту ноутбука». У цій статті ви знайдете рекомендації які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання.

Серія Asus X751 має загальний тип корпусу з моделлю Asus X751LA, X751LAV, X751LB, X751LD, X751LDV, X751LJ, X751LJC, X751LX, X751MA, X751MD, X751MJ, X751SA, X751SJ, X751YI - Всі ці моделі мають однаковий процес розбирання.


Як збільшити оперативну пам'ять на ноутбуці Asus X751

У даній відео інструкції ви зможете самостійно додати оперативну пам'ять в ноутбук Asus X751. Перш ніж купити оперативну пам'ять для комп'ютера, вам необхідно знати який саме тип пам'яті DDR3 або DDR4 встановлений у вашій моделі. Максимальний обсяг пам'яті у кожного ноутбука індивідуальний, як правило, виробник вказує скільки максимум можна додати оперативної пам'яті. Так само, ще залежить від кількості слотів під планки DDR розпаяні на материнській платі, у кожної моделі це теж індивідуально. Як збільшити обсяг оперативної пам'яті ви зможете дізнатися з нашої відео інструкції нижче.


Як поміняти батарею в ноутбуці Asus X751

Якщо не заряджається батарея на ноутбуці, швидше за все, ємність одного з елементів впала до мінімуму або зламаний контролер батареї. Акумуляторна батарея не вічна і їй властиво з часом втрачати свою заводську ємність, це може бути пов'язано з рядом факторів, як низької якості елементів або банального виходу з працездатності одного з елементів 18650, який тягне за собою несправність всього акумуляторного блоку. Якщо батарея ноутбука підключена але, не заряджає, значить її необхідно замінити, в нашому відео показано як встановити батарею на ноутбук Asus X751.


Установка SSD / HDD замість DVD приводу в ноутбук Asus X751

Цей відео-гід допоможе замінити оптичний дисковод на новий або встановити жорсткий диск замість CD-DVD приводу за допомогою спеціального перехідника optibay caddy. Рекомендується встановлювати саме HDD замість dvd, тому як шина приводу за своєю архітектурою з низькою пропускною здатністю, і якщо встановити SSD на місце dvd, швидкість SSD накопичувача буде в рази менше можливої.


Установка SSD в ноутбук Asus X751 як поміняти жорсткий диск

Відео інструкція по якій зможете самостійно зробити заміну HDD на SSD в ноутбуці Asus X751. Так само ви дізнаєтеся як змінити несправний жорсткий диск на новий HDD. Класичні магнітні диски (HDD) більш крихкі і набагато повільніше, ніж сучасні SSD накопичувачі, слідчо заміна HDD на SSD призведе до приросту швидкості ноутбука в рази. З нашого відео нижче, показано крок за кроком як встановити SSD в ноутбук.


Заміна роз'єму живлення в ноутбуці Asus X751

У багатьох моделях гніздо живлення встановлено окремим знімним модулем, і його заміна не вимагає умінь пайки.

В яких випадках виникає потреба в ремонті гнізда живлення:

  • пропадає контакт з зарядкою при ворушінні штекера коли він підключений в роз'єм живлення;
  • індикатор живлення періодично загоряється і гасне;
  • при зміні положення штекера втрачається контакт з живленням.

Зворотня збірка Asus X751

Після завершення розбирання і ремонту це відео допоможе вам зібрати ноутбук в початковий стан.

Tags Розібрати, Asus, інструкція