Як розібрати ноутбук HP Envy 15 K Series

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання ноутбука, рекомендуємо звернути увагу на статтю «вперше приступаючи до ремонту ноутбука». У цій статті ви знайдете рекомендації які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання.

Серія HP Envy 15 K Series має загальний тип корпусу з моделлю HP Envy 15-k050sr, 15-k051sr, 15-k052sr, 15-k053sr, 15-k150nr, 15-k152nr, 15-k153nr, 15-k154nr, 15-k250ur, 15-k252ur, 15-k253ur   - всі ці моделі мають однаковий процес розбирання.


Як почистити ноутбук від пилу HP Envy 15 K Series

Якщо ноутбук перегрівається під час роботи і різко вимикається, це скоріш за все, відбувається перегрів системи охолодження. Причиною цього є скупчення пилу на радіаторі. Якщо не провести чистку системи охолодження своєчасно, це приведе до поломки материнської плати в ноутбуці. Цю проблему можна самостійно усунути, повторивши процедуру показану на відео нижче. Інформація надана в відео інструкціях, дозволяє, почистити ноутбук від пилу самостійно в домашніх умовах.

Установка SSD в ноутбук HP Envy 15 K Series як поміняти жорсткий диск

Відео інструкція по якій зможете самостійно зробити заміну HDD на SSD в ноутбуці HP Envy 15 К Series. Так само ви дізнаєтеся як змінити несправний жорсткий диск на новий HDD. Класичні магнітні диски (HDD) більш крихкі і набагато повільніше, ніж сучасні SSD накопичувачі, слідчо заміна HDD на SSD призведе до приросту швидкості ноутбука в рази. З нашого відео нижче, показано крок за кроком як встановити SSD в ноутбук.


Як збільшити оперативну пам'ять на ноутбуці HP Envy 15 K Series

У даній відео інструкції ви зможете самостійно додати оперативну пам'ять в ноутбук HP Envy 15 К Series. Перш ніж купити оперативну пам'ять для комп'ютера, вам необхідно знати який саме тип пам'яті DDR3 або DDR4 встановлений у вашій моделі. Максимальний обсяг пам'яті у кожного ноутбука індивідуальний, як правило, виробник вказує скільки максимум можна додати оперативної пам'яті. Так само, ще залежить від кількості слотів під планки DDR розпаяні на материнській платі, у кожної моделі це теж індивідуально. Як збільшити обсяг оперативної пам'яті ви зможете дізнатися з нашої відео інструкції нижче.


Зворотня збірка HP Envy 15 K Series

Після завершення розбирання і ремонту це відео допоможе вам зібрати ноутбук в початковий стан.

Tags Розібрати, HP, інструкція