Як розібрати ноутбук Lenovo Z500

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання ноутбука, рекомендуємо звернути увагу на статтю «вперше приступаючи до ремонту ноутбука». У цій статті ви знайдете рекомендації які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання.


Як почистити ноутбук від пилу Lenovo Z500

Якщо ноутбук перегрівається під час роботи і різко вимикається, це скоріш за все, відбувається перегрів системи охолодження. Причиною цього є скупчення пилу на радіаторі. Якщо не провести чистку системи охолодження своєчасно, це приведе до поломки материнської плати в ноутбуці. Цю проблему можна самостійно усунути, повторивши процедуру показану на відео нижче. Інформація надана в відео інструкціях, дозволяє, почистити ноутбук від пилу самостійно в домашніх умовах.


Заміна клавіатури в ноутбуці Lenovo Z500

Ремонт клавіатури в більшості випадків викликаний з пролиттям чаю або кави на поверхню, і як показує практика є два варіанти результату:

  1. Зняти клавіші з клавіатури і прочистити їх механізми за допомогою дистильованою водою або спиртом, використовуючи щітку.
  2. Заміна на нову клавіатуру (якщо чистка кнопок не допомогла), значить рідина потрапила на нижні шари з плівками де розташовані доріжки.

Заміна матриці ноутбука Lenovo Z500

Матриця це сама крихка деталь лептопа, часто при падінні матриця розбивається і відновити її неможливо, тільки заміна на нову. Існують різні типи матриць, відрізняються вони діагоналлю і кількістю «pin» роз'єму (30pin / 40pin). Що б правильно підібрати потрібну матрицю для свого лептопа, необхідно знати номер (part number) вашого розбитого екрану по якому і підбирається така ж нова або інша сумісна модель матриці. По відео нижче можна подивитися заміну екрану ноутбука і так само дізнатися part number сумісної моделі.


Як збільшити оперативну пам'ять або змінити жорсткий диск в ноутбуці Lenovo Z500

У даній відео інструкції ви можете самостійно додати оперативну пам'ять в ноутбуці Lenovo Z500 або встановити новий SSD накопичувач. Перш ніж купити оперативну пам'ять для комп'ютера, вам необхідно знати, яка саме пам'ять типу, DDR3 або DDR4, встановлена ​​у вашій моделі. Максимальний об'єм кожного ноутбука індивідуален. Як правило, виробник вказує, який максимальний об'єм оперативної пам'яті можна додати в ноутбук. Так само, це ще залежить від кількості слотів під планки DDR розпайні на материнській платі. У кожній моделі це тоже індивідуально. Як збільшити об'єм оперативної пам'яті, ви зможете дізнатись з нашого відео інструкції нижче.


Зворотня збірка Lenovo Z500

Після завершення розбирання і ремонту це відео допоможе вам зібрати ноутбук в початковий стан.

Tags Розібрати, Lenovo, інструкція