Як розібрати ноутбук Lenovo B50-10

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання ноутбука, рекомендуємо звернути увагу на статтю «вперше приступаючи до ремонту ноутбука». У цій статті ви знайдете рекомендації які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання.


Як збільшити оперативну пам'ять на ноутбуці Lenovo B50-10

У даній відео інструкції ви зможете самостійно додати оперативну пам'ять в ноутбук Леново B50-10. Перш ніж купити оперативну пам'ять для комп'ютера, вам необхідно знати який саме тип пам'яті DDR3 або DDR4 встановлений у вашій моделі. Максимальний обсяг пам'яті у кожного ноутбука індивідуальний, як правило, виробник вказує скільки максимум можна додати оперативної пам'яті. Так само, ще залежить від кількості слотів під планки DDR розпаяні на материнській платі, у кожної моделі це теж індивідуально. Як збільшити обсяг оперативної пам'яті ви зможете дізнатися з нашої відео інструкції нижче.


Установка SSD в ноутбук Lenovo B50-10 як поміняти жорсткий диск

Відео інструкція по якій зможете самостійно зробити заміну HDD на SSD в ноутбуці Леново B50-10. Так само ви дізнаєтеся як змінити несправний жорсткий диск на новий HDD. Класичні магнітні диски (HDD) більш крихкі і набагато повільніше, ніж сучасні SSD накопичувачі, слідчо заміна HDD на SSD призведе до приросту швидкості ноутбука в рази. З нашого відео нижче, показано крок за кроком як встановити SSD в ноутбук.


Як поміняти батарею в ноутбуці Lenovo B50-10

Якщо не заряджається батарея на ноутбуці, швидше за все, ємність одного з елементів впала до мінімуму або зламаний контролер батареї. Акумуляторна батарея не вічна і їй властиво з часом втрачати свою заводську ємність, це може бути пов'язано з рядом факторів, як низької якості елементів або банального виходу з працездатності одного з елементів 18650, який тягне за собою несправність всього акумуляторного блоку. Якщо батарея ноутбука підключена але, не заряджає, значить її необхідно замінити, в нашому відео показано як встановити батарею на ноутбук Леново B50-10.


Заміна Wi-Fi адаптера в ноутбуці Lenovo B50-10

Якщо не працює Wi-Fi на ноутбуці Леново B50-10, цілком ймовірно що сам модуль бездротової мережі зламаний і потребує заміни. Буває таке, що в ноутбуці пропадає wi fi або не бачить вай фай - це також може бути проблемою в самому модулі. Щоб вирішити цю несправність, необхідно перепідключити wi-fi карту. Не варто забувати, що якщо пропав вай фай в комп'ютері - це може бути пов'язано з драйверами або програмним забезпеченням. Спочатку варто виключити ймовірність з несправними драйверами, а тільки потім замінювати вай-фай адаптер.


Заміна клавіатури в ноутбуці Lenovo B50-10

Ремонт клавіатури в більшості випадків викликаний з пролиттям чаю або кави на поверхню, і як показує практика є два варіанти результату:

  1. Зняти клавіші з клавіатури і прочистити їх механізми за допомогою дистильованою водою або спиртом, використовуючи щітку.
  2. Заміна на нову клавіатуру (якщо чистка кнопок не допомогла), значить рідина потрапила на нижні шари з плівками де розташовані доріжки.

Установка SSD / HDD замість DVD приводу в ноутбук Lenovo B50-10

Цей відео-гід допоможе замінити оптичний дисковод на новий або встановити жорсткий диск замість CD-DVD приводу за допомогою спеціального перехідника optibay caddy. Рекомендується встановлювати саме HDD замість dvd, тому як шина приводу за своєю архітектурою з низькою пропускною здатністю, і якщо встановити SSD на місце dvd, швидкість SSD накопичувача буде в рази менше можливої.


Заміна кнопки включення ноутбука Lenovo B50-10

Кнопка живлення у багатьох моделях встановлена як окремий модуль який можна замінити без потреби щось припаювати.

За якими ознаками можна визначити що несправність в кнопці включення:

  • потрапляння солодкої рідини на кнопку, в слідстві чого кнопка стала погано натискатися і залипати;
  • через знос механізму кнопки в силу тривалого використання комп'ютера;
  • перелом шлейфу який йде від кнопки живлення до материнської плати.

Заміна роз'єму живлення в ноутбуці Lenovo B50-10

У багатьох моделях гніздо живлення встановлено окремим знімним модулем, і його заміна не вимагає умінь пайки.

В яких випадках виникає потреба в ремонті гнізда живлення:

  • пропадає контакт з зарядкою при ворушінні штекера коли він підключений в роз'єм живлення;
  • індикатор живлення періодично загоряється і гасне;
  • при зміні положення штекера втрачається контакт з живленням.

Зворотній збірка Lenovo B50-10

Після завершення розбирання і ремонту це відео допоможе вам зібрати ноутбук в початковий стан.

Tags Розібрати, Lenovo, інструкція