Як розібрати ноутбук Samsung R503, R505, R508, R509, R510

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання ноутбука, рекомендуємо звернути увагу на статтю «вперше приступаючи до ремонту ноутбука». У цій статті ви знайдете рекомендації які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання.


Як почистити ноутбук від пилу Samsung R503, R505, R508, R509, R510

Якщо ноутбук перегрівається під час роботи і різко вимикається, це скоріш за все, відбувається перегрів системи охолодження. Причиною цього є скупчення пилу на радіаторі. Якщо не провести чистку системи охолодження своєчасно, це приведе до поломки материнської плати в ноутбуці. Цю проблему можна самостійно усунути, повторивши процедуру показану на відео нижче. Інформація надана в відео інструкціях, дозволяє, почистити ноутбук від пилу самостійно в домашніх умовах.


Заміна клавіатури в ноутбуці Samsung R503, R505, R508, R509, R510

Ремонт клавіатури в більшості випадків викликаний з пролиттям чаю або кави на поверхню, і як показує практика є два варіанти результату:

  1. Зняти клавіші з клавіатури і прочистити їх механізми за допомогою дистильованої води або спирта, використовуючи щітку.
  2. Заміна на нову клавіатуру (якщо чистка кнопок не допомогла), значить рідина потрапила на нижні шари з плівками, де розташовані доріжки.

Заміна матриці ноутбука Samsung R503, R505, R508, R509, R510

Матриця це сама крихка деталь лептопа, часто при падінні матриця розбивається і відновити її неможливо, тільки заміна на нову. Існують різні типи матриць, відрізняються вони діагоналлю і кількістю «pin» роз'єму (30pin / 40pin). Що б правильно підібрати потрібну матрицю для свого лептопа, необхідно знати номер (part number) вашого розбитого екрану по якому і підбирається така ж нова або інша сумісна модель матриці. По відео нижче можна подивитися заміну екрану ноутбука і так само дізнатися part number сумісної моделі.


Як скинути біос на ноутбуці Samsung R503, R505, R508, R509, R510

Якщо комп'ютер постійно скидає дату і час, вам необхідно поміняти батарейку біоса в ноутбуці. У цьому відео буде продемонстровано як це зробити. При зніманні батарейки биоса, відбувається автоматичне скидання «налаштувань bios» на заводські настройки, у багатьох випадках це допомагає прибрати помилки биоса. Якщо зняти батарейку біоса на 15 хвилин, це може допомогти, в разі якщо комп'ютер взагалі не запускається і проблема була в CMOS.

Tags Розібрати, Samsung, інструкція