Як розібрати ноутбук Sony VAIO SVE111B11V

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання ноутбука, рекомендуємо звернути увагу на статтю «вперше приступаючи до ремонту ноутбука». У цій статті ви знайдете рекомендації які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання.


Як почистити ноутбук від пилу Sony VAIO SVE111B11V

Якщо ноутбук перегрівається під час роботи і різко вимикається, це скоріш за все, відбувається перегрів системи охолодження. Причиною цього є скупчення пилу на радіаторі. Якщо не провести чистку системи охолодження своєчасно, це приведе до поломки материнської плати в ноутбуці. Цю проблему можна самостійно усунути, повторивши процедуру показану на відео нижче. Інформація надана в відео інструкціях, дозволяє, почистити ноутбук від пилу самостійно в домашніх умовах.


Як збільшити оперативну пам'ять на ноутбуці Sony VAIO SVE111B11V

У даній відео інструкції ви зможете самостійно додати оперативну пам'ять в ноутбук Sony VAIO SVE111B11V. Перш ніж купити оперативну пам'ять для комп'ютера, вам необхідно знати який саме тип пам'яті DDR3 або DDR4 встановлений у вашій моделі. Максимальний обсяг пам'яті у кожного ноутбука індивідуальний, як правило, виробник вказує скільки максимум можна додати оперативної пам'яті. Так само, ще залежить від кількості слотів під планки DDR розпаяні на материнській платі, у кожної моделі це теж індивідуально. Як збільшити обсяг оперативної пам'яті ви зможете дізнатися з нашої відео інструкції нижче.


Установка SSD в ноутбук Sony VAIO SVE111B11V як поміняти жорсткий диск

Відео інструкція по якій зможете самостійно зробити заміну HDD на SSD в ноутбуці Sony VAIO SVE111B11V. Так само ви дізнаєтеся як змінити несправний жорсткий диск на новий HDD. Класичні магнітні диски (HDD) більш крихкі і набагато повільніше, ніж сучасні SSD накопичувачі, слідчо заміна HDD на SSD призведе до приросту швидкості ноутбука в рази. З нашого відео нижче, показано крок за кроком як встановити SSD в ноутбук.


Заміна клавіатури в ноутбуці Sony VAIO SVE111B11V

Ремонт клавіатури в більшості випадків викликаний з пролиттям чаю або кави на поверхню, і як показує практика є два варіанти результату:

  1. Зняти клавіші з клавіатури і прочистити їх механізми за допомогою дистильованої води або спирта, використовуючи щітку.
  2. Заміна на нову клавіатуру (якщо чистка кнопок не допомогла), значить рідина потрапила на нижні шари з плівками, де розташовані доріжки.

Заміна матриці ноутбука Sony VAIO SVE111B11V

Матриця це сама крихка деталь лептопа, часто при падінні матриця розбивається і відновити її неможливо, тільки заміна на нову. Існують різні типи матриць, відрізняються вони діагоналлю і кількістю «pin» роз'єму (30pin / 40pin). Що б правильно підібрати потрібну матрицю для свого лептопа, необхідно знати номер (part number) вашого розбитого екрану по якому і підбирається така ж нова або інша сумісна модель матриці. По відео нижче можна подивитися заміну екрану ноутбука і так само дізнатися part number сумісної моделі.


Як скинути біос на ноутбуці Sony VAIO SVE111B11V

Якщо комп'ютер постійно скидає дату і час, вам необхідно поміняти батарейку біоса в ноутбуці. У цьому відео буде продемонстровано як це зробити. При зніманні батарейки биоса, відбувається автоматичне скидання «налаштувань bios» на заводські настройки, у багатьох випадках це допомагає прибрати помилки биоса. Якщо зняти батарейку біоса на 15 хвилин, це може допомогти, в разі якщо комп'ютер взагалі не запускається і проблема була в CMOS.


Заміна Wi-Fi адаптера в ноутбуці Sony VAIO SVE111B11V

Якщо не працює Wi-Fi на ноутбуці Sony VAIO SVE111B11V, цілком ймовірно що сам модуль бездротової мережі зламаний і потребує заміни. Буває таке, що в ноутбуці пропадає wi fi або не бачить вай фай - це також може бути проблемою в самому модулі. Щоб вирішити цю несправність, необхідно перепідключити wi-fi карту. Не варто забувати, що якщо пропав вай фай в комп'ютері - це може бути пов'язано з драйверами або програмним забезпеченням. Спочатку варто виключити ймовірність з несправними драйверами, а тільки потім замінювати вай-фай адаптер.


Зворотня збірка Sony VAIO SVE111B11V

Після завершення розбирання і ремонту це відео допоможе вам зібрати ноутбук в початковий стан.

Tags Розібрати, Sony, інструкція