Огляд гіроскутера EROVER IU SMART X2

Буває таке що хочеш проїхатися по траві і твоєму гіроскутеру не вистачає прохідності, хотілося б більше простору, функціональності і хороших коліс з великим протектором? Не проблема - сьогодні є гарне рішення це гіроскутер від компанії Intelligent Unique модель EROVER IU SMART X2 який якраз і спроектований для вирішення цих завдань!


Комплектація гіроскутера EROVER IU SMART X2

У комплектацію входить:

 • зарядний пристрій на 1.5 ампера
 • керівництво користувача
 • гіроскутер

Зовнішній вигляд і можливості гіроскутера EROVER IU SMART X2

Гіроскутер виглядає переконливо, одразу кидаються в очі великі колеса. На поверхні для ніг розташовані анти-ковзаючі гумові вставки. При включенні, в центрі гіроскутера, загоряються два індикатори - заряду батареї і калібрування. Зовнішній корпус гіроскутера пластиковий, з боків розташовані захисні крила - вони виконані з металу.


Так само з метала виконаний захисний бампер, що запобігає удари по пластиковому корпусу гіроскутера.


Максимальна вантажопідйомність гіроскутера - 120 кг. Гіроскутер EROVER IU SMART X2 оснащений системою вологозахисту, тому його можна використовувати і в дощову погоду. Через відсутність авто-балансу, складно з першого разу впевнено встати на гіроборд, тому доведеться трохи попрактикуватися.

На нижній частині корпусу, з двох сторін розташовані світлодіодні ліхтарі. Передні використовуються як освітлення.


Задні ліхтарі можна налаштувати як стоп-сигнали


За допомогою вбудованих Bluetooth колонок - під час руху можна слухати улюблену музику прямо з телефону.


Характеристики гіроскутера EROVER IU SMART X2

Характеристики гіроскутера:

 • Два мотора потужністю по 300 Ватт.
 • Максимальна швидкість 12 КМ/год
 • Максимальна відстань на одному заряді батареї від 15 до 20км. (В залежності від режиму використання)
 • Вага 13.5кг.

Колеса гіроскутера EROVER IU SMART X2

Гіроскутер оснащений десятидюймові безкамерними гумовими шинами з досить високим протектором спеціально розробленими для підвищеної прохідності.


Колеса виконані зі сплаву алюмінію, але на зовнішній стороні, на колеса встановлені пластикові ковпаки. На внутрішній стороні колеса можна знайти ніпель для підкачки коліс або навпаки якщо вам знадобиться знизити тиск.

Батарея гіроскутера EROVER IU SMART X2

Гарною перевагою гіроскутера EROVER IU SMART X2 це можливість швидкої заміни акумулятора.


Можна купити додаткову батарею і при необхідності замінити, відкрутивши всього два болтика на нижній частині гіроскутера і у вас є ще 15-20км запасу ходу.


Батареї в даному акумуляторі використовуються від Samsung і це може гарантувати тривалу роботу акумуляторних елементів. Для повної зарядки батареї знадобиться близько двох годин.

Мобільний додаток для гіроскутера EROVER IU SMART X2


Спеціально для гіроскутера - IU SMART X2 було розроблено програмне забезпечення для iOS і Android, яке синхронізується через Bluetooth. Перед запуском програми активуємо блютуз, включаємо гіроскутер, запускаємо додаток. Далі синхронізуємо його з гіроскутером і потрапляємо на екран з датчиком заряду батареї, швидкості і настройками.


Пролістнув в право ви потрапите на режими «L» - Low, «M» - Medium, «H» - High - це змінює настройки прискорення, максимальної швидкості і чутливості рульового управління.


Так само всі ці настройки можна змінити вручну, перейшовши по значку шестерінки розташованої у верхньому правому куті.


В цьому розділі надані найцікавіші і гнучкі настройки з управління гіроскутером EROVER IU SMART X2, тут можна змінити назву девайса і змінити пароль, є можливість змінити максимальну швидкість, збільшити або зменшити розгін гіроскутера і так само змінити чутливість управління гіроскутера. Нижче розташовані настройки автоматичного відключення.

У розділі Lights ви зможете змінити колір задніх ліхтарів, вибравши якийсь індивідуальний під ваші уподобання або колір взуття.


Всі ці режими дають можливість гнучко налаштувати гіроскутер під свої потреби. Наприклад, не потрібна вам максимальна швидкість, зайшли в настройки і викрутили її на мінімум. Або ж інший випадок, коли ви вже досвідчений користувач і любите моментальне прискорення, значить викручуєте цей показник на максимум.

Розборка EROVER IU SMART X2

Розібравши гіроскутер EROVER IU SMART X2, видно, що основа, на яку кріпляться всі комплектуючі складається з метала, слідчо можна робити висновок що гіроскутер досить міцний і може піддаватися випробуванням і серйозних навантажень, незважаючи на те що зовнішній корпус виконаний з пластмаси.


Так само хочеться відзначити що всередині гіроскутера все виглядає акуратно, немає якогось безладдя з проводів або вивалюється елементів, все акуратно розподілено і зібрано.

Наші відгуки про гіроскутере EROVER IU SMART X2

З плюсів:

 • гарна прохідність
 • висока вантажопідйомність
 • гнучкі настройки режимів швидкості
 • можливість швидкої заміни батареї
 • якість збірки

Из минусов:

 • пластиковий корпус
 • пластикові ковпаки на колесах

Вартість IU SMART X2 становить 410 $. Мені дуже сподобалася можливість легкої заміни батареї, це дійсно в багатьох випадках може бути зручно. З урахуванням того що повного заряду вистачає на 15-20 кілометрів, при наявності другої запасною батареєю у вас вийде проїхати вже 30 - 40 кілометрів, а це вже не мале відстані.

Related Articles

Огляд гіроскутер Swagtron T6

Огляд гіроскутер Swagtron T6

Огляд гіроскутера Swagtron T6 позашляховик в світі гіробордов. Десяти дюймові колеса і відмінна прохідність в будь-яку погоду.

Tags огляд, гіроскутер