Огляд мобільного телефону LG V40 ThinQ

Компанія LG щойно анонсували про випуск свого нового 5-ти камерного флагманського смартфона LG V40 ThinQ. У мене цей смартфон всього пару днів, але я все одно вирішив дати деякі ранні враження про цей телефон.


Головна особливість - це наявність 5-ти камер. Потрійна основна камера і подвійна фронтальна камера.

Камера, яка знаходиться на зворотному боці смартфона має три різних зуму. Стандартний об'єктив, зум-об'єктив, а також ширококутний.


На смартфонах LG з двома камерами є тільки стандартний зум, а також ширококутний. Це те, що зробило телефони LG унікальними в тому сенсі, що у нього просто замість зум-об'єктива ширококутний зум, який дає вам ширшу перспективу, якщо ви багато знімаєте, наприклад як я. Але тепер розробники додали третю лінзу в зум-об'єктив, і зараз, ця камера має величезну гаму фокусних відстаней на вибір, коли ви знімаєте фотографії.


У смартфоні LG V40 ThinQ дійсно є функція потрійного кадру. Тому, коли ви робите знімок, ви можете попередньо переглянути всі три об'єктива відразу, можете вибрати, який саме фокусна відстань вам більше подобається. Звичайно ж, всі ці три камер не будуть однаково корисні для всіх, але це те, що допоможе вам трохи урізноманітнити ваші знімки.

Дві інші камери - фронтальні. Так що якщо ви любитель селф, така широкоугольная камера відмінно підійде для групових фотографій.


Я ніколи не думав, що настане той день, коли я подумаю, що п'ять камер можуть бути корисними. З точки зору реалістичності, я не думаю, що всі повинні до цього прагне, тому що деякі з телефонів, насправді, знаходяться на вершині тих-прогресу, що стосовно фотоапаратів. Але, що стосується конкретно цього телефону, потрійна камера на задній панелі і подвійна фронтальна мають сенс, але не для всіх.


Ще одна особливість LG v40 - це те, що вони називають кіношним пострілом. В основному, ця функція потрібна для створення відеограф. Ви робите маску для відео і вибираєте ту частину картинки, де хочете залишити рух. Ось так просто створюється видеограф. Особисто мій досвід роботи з цим додатком ні чудовим. Досить важке у використанні і кінцевий результат не здивував мене, як наприклад відеографіки створені більш професійне забезпечення. Використовуючи їх, ви можете отримати матеріал, який виглядає приголомшливо. Наприклад, у Пітера МакКіннона є класний підручник про те, як зробити круті відеографіки. Вони можуть виглядати неймовірно, але я думаю, ви будете засмучені тим, як вони виглядають в телефоні LG V40. Також потрібно знати, що існують спеціальні програми для створення відео графіків, і вони не обов'язково повинні бути вбудовані в смартфон, як в LG V40.

У цьому році LG знову представили хорошу аудіо систему, як і слід було очікувати. Є 32-х бітний Hi-Fi Quad DAC і стандартний 3.5 mini-jack роз'єм для навушників.


Динаміки, до жаль, монофонічні. Цього я звичайно не очікував, тому що багато інших флагмани працюють зі стерео динаміками. У смартфоні використовуються технології бумбокса, які вони переносили з LG G7, тому вони в основному використовували порожній простір усередині пристрою в якості резонансної камери для посилення баса. Загальна якість звуку гучне, та й бас щодо чисто звучить, але, це все таки, моно динамік. Якщо ви просто хочете заповнити кімнату звуком, то вам він підійде, але якщо ж використовувати для особистого ауді, то звук все ще виходить з одного боку, і я це не люблю.

Екран в LG V40 телефоні є 64-х дюймову панель 1440p OLED, і виглядає вона дуже красиво. Виглядає краще, ніж екран на LG g7, напевно це панель IPS.


Рамка навколо екрану не супер тонка, я впевнений ви бачили смартфони з більш тонкою рамкою. Я думаю, що екран виглядає дуже добре, у нього великі кути огляду, і це все, чого можна очікувати від OLED панелі високої якості.


Мої відгуки LG V40

Отже, цей пристрій йде по дуже крутий ціною, і я думаю, що це сама приголомшлива проблема з LG V40. Ціна 900 $ і буде він у продажу до кінця року, ну або до кінця осені 2018. Якби це пристрій з'явився навесні, тоді це було б дуже конкурентоспроможним за ціною. Зараз дуже велика конкуренція пристроїв на ринку і деякі з них падають в ціні через випуск нових моделей. І людям складно вибирати дану модель за таку ціну, коли є безліч смартфонів зі схожими характеристиками, але дешевше. Я не кажу, що телефон поганий, просто час випуску вибрали не найкращий. Телефон дійсно унікальний своїми 5-ма камерами і 32-х бітної аудіосистемою. У цьому телефоні є і інші особливості, наприклад такі функцій, як помічник Google. Я думаю це хороший телефон, просто трохи дорогий як на мене.

Tags Огляд, LG