Огляд ноутбука Lenovo Yoga 920

Перед вами Lenovo Yoga 920, і це їх новий гібрид "2-в-1" з 14ти дюймовим екраном. Про цей девайс дуже не погано відгукуються на медія-просторах, ті ж обзорщики і критики. Я використовував цей ноутбук близько трьох тижнів і не поспішав робити огляд, тому що хотів розповісти не перші враження від використання, а дати реальний відгук цьому незвичайному девайсу.

Перш за все я хочу розповісти про досвід його прямого призначення, в використанні як пристрої яке трансформується з планшета в ноутбук і назад. Цей ноутбук я використовував саме в таких цілях і хочу погодитися що це хороший продукт від Леново. Багато чого можна сказати доброго про це гібриді, але все ж є один недолік цього ноутбука і це - режим планшета.

Не хочу сказати що це занадто жахливо і не виноситься ним користуватися - немає, це дійсно вийшов відмінний ноутбук від Леново! Я думаю що це один з кращих девайсів цієї компанії, особливо в цій ціновій категорії (на 01.12.17 вартість Lenovo Yoga 920 становить в середньому 1200 $), тому і чіплятися до нього варто.

Компанія Леново вибрали дуже хороший матеріал для виготовлення корпусу ноутбука - це алюміній з усіх боків і дизайн виглядає дійсно добре. Розміри Lenovo Yoga 920 складають 323 х 223 х 14. Вага 1.37кг. 


Хочеться відзначити, що у ноутбука багато гострих країв навколо корпусу. Коли ви розкриваєте цей ноутбук і трансформуєте в планшет, з'являється невелике побоювання порізатися по краю корпусу. Як приклад, можна чистити моркву по корпус ноутбука - ось настільки вони гострі!


Тепер кілька слів о петлях, вони зроблені в класичному стилі Lenovo "ремінець для годин" і виглядають вони дійсно круто! Петлі сконструйовані приголомшливо, виглядає це стильно і дорого.


У такій конструкції є дві основні переваги: 1) ви зможете завжди розгорнути ноутбук до упору назад, для ноутбука-трансформера це дуже важливо, немає необхідності знімати док-станцію, він залишається в повному комплекті. 2) В будь-якому розкритому стані, екран ноутбука завжди відмінно зафіксований, сам екран не гойдається. Це дуже зручно, якщо ви наприклад малюєте за допомогою стилуса.


Як розібрати Lenovo Yoga 920


Ви можете розібрати Lenovo Yoga 920 і це навіть не важко. Необхідно буде відкрутити болтики на нижній кришці і зняти саму кришку, але, потрапивши у нутрощі ноутбука ви помітите що оперативна пам'ять і SSD не можна замінити або проапгрейдити, тому що все розпаяно на материнській платі. Все що подається заміні в Lenovo Yoga 920 це wi-fi карта і батарея. Як ви ще могли помітити, тут же відкритий доступ до вентиляторів ноутбука і є можливість почистити систему охолодження від пилу.

Порти


З правого боку ноутбука розташований один порту "USB-A" і з лівого боку два порти "thunderbolt 3" за допомогою яких ви зможете заряджати, наприклад, мобільний телефон. І класичний, комбінований (Mini Jack 3.5) для навушників і мікрофону.


Тести Lenovo Yoga 920


Леново Йога 920 поставляється в двох модифікаціях з встановленими восьмиядерними процесорами від Intel i7 - 7500U і i7 - 8550U. Багатоядерний режим дійсно гнучкий в цих процесорах, але багато програм не відчують великої різниці в порівнянні з попередніми версіями процесорів сьомого покоління. Просто тому що більшість програм ще не підтримують належним чином мульти-процесорного.


Графічне ядро Lenovo Yoga 920 здатне запустити на цілком стерпних налаштуваннях такі ігри як "CS: GO", "Overwatch", "Heroes of the Storm", "Team Fortress 2" при вирішенні 720P. Кількість FPS можете подивитися на наданому графіку.

Рівень шуму системою охолодження досить низький, та й сама система охолодження добре справляється з температурою процесора.


Клавіатура и трекпад


Клавіатура в Lenovo Yoga 920 прекрасна. Леново знають як зробити дійсно хорошу клавіатуру і в цьому ноутбуці вона встановлена. Клавіатура дуже комфортабельна, натискання дуже легкі.

Трекпад має вбудовані кнопки в поверхню, натискання механічне. Чогось особливого розповісти по трекпада не можу, він більше схожий на стандартні Тачпед, які Леново встановлюють на більшості своїх моделях.


Дисплей Lenovo Yoga 920


Леново нагородили Yoga 920 матрицею з дозволом 4K, але так само випускаються з ревізіями у яких є матриці Full HD 1080p (базова модель). Звичайно ж у версії з 4K більш виражена кольору і яскравість, але, це все одно не той рівень яскравості який я б назвав дійсно якісним. Маю на увазі що бачив набагато краще перенесення кольорів на ноутбуках від Dell вартістю в 800 $. Я вважаю що якість передачі кольору на пристроях подібного типу, має бути на належному рівні, тому як ви здебільшого будете використовувати його як планшет і в цілях перегляду відео.

Версії цього ноутбука з матрицею 4K йдуть з пером і це буде дуже до речі для графічних дизайнерів, тому що поверхня дисплея має 4096 рівнів тиску.



Батарея Lenovo Yoga 920


Батарея ноутбука дійсно добре тримає заряд, при моєму використанні, в цілому вистачало на 11 годин автономної роботи - це цілий робочий день! Справді не замінна річ в разі тривалої поїздки, коли батарея грає важливу роль у порятунку від нудьги.


Звук


А ось звук в Lenovo Yoga 920 дуже посередній, я не хочу сказати що звук поганий, але саме розташування динаміків не логічно. Отвори для динаміків знаходяться на нижній частині ноутбука і це вже перешкоджає нормальному звуку. Наприклад, ви використовуєте пристрій як ноутбук, поставили на стіл і відстань між поверхнею столу і ноутбука становить 1 міліметр - ну яке гарне звучання тут може бути? І навіть при використанні пристрою як планшет, отвори так само прикриті, тому що кришка матриці їх закриває.


Висновок і мої відгуки Lenovo Yoga 920

За весь час використання цього ноутбука, у мене склалося хороше враження. Якщо ви будите використовувати його переважно як ноутбук, то краще вибрати іншу модель класичного форм-фактор корпус ноутбука. Якщо ж ви шукайте саме пристрій "два в одному", тоді я вважаю що це найкращий девайс на сьогоднішній день. Якість корпусу на належному рівні і його не страшно постійно вертіти в руках, досить зручно трансформується. Особисто мені, не подобається його вага, звук і гострі краї корпусу. Так само не вистачає картридера, що б підключити звичайну SD-карту, необхідно використовувати додаткові перехідники. Можливість провести апгрейд оперативної пам'яті або SSD накопичувача - так само немає, але можливо це вам і не потрібно буде. Я використовував цей ноутбук три тижні, чи стану я далі їм користуватися - ні. Мені більше подобаються повноцінні ноутбуки, вони мені ближче і можливостей для роботи більше.

Related Articles

Огляд ігрового ноутбука Asus ROG Strix GL702ZC

Огляд ігрового ноутбука Asus ROG Strix GL702ZC

Огляд ігрового ноутбука Asus ROG Strix GL702ZC з найпотужнішим 8-ми ядерним процесором Ryzen 7- 1700 і Radeon RX 580 з 4GB GDDR5

Огляд планшета Asus ZenPad 10 Z301MFL

Огляд планшета Asus ZenPad 10 Z301MFL

Огляд бюджетного планшета Asus ZenPad 10 Z301MFL з 10ти дюймовою IPS матрицею. Тестуємо продуктивність в іграх і витривалість батареї.

Огляд планшета Asus ZenPad 3s 10 LTE Z500KL

Огляд планшета Asus ZenPad 3s 10 LTE Z500KL

Огляд планшета Asus ZenPad 3s 10 LTE Z500KL з 10ти дюймовим дисплеєм і шести ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 650. Виявивмо всі недоліки і протестуємо в іграх.

Tags Огляд, ноутбук, Lenovo