Як замінити батарею Huawei Mate S

Необходимые инструменты и отвертки для разборки Huawei Mate S:

  • Викрутка Torx T2
  • Викрутка PH00 1.5мм
  • Присоска для зняття дисплея
  • Пластиковий медіатор
  • Пластикова лопатка
  • Пінцет

У нас на сайте вы сможете купить необходимый набор отверток для разборки Huawei Mate S.


У цій покрокової інструкції я покажу вам, як самостійно розібрати і замінити батарею в телефоні Huawei Mate S.

Перед тим, як почати ремонт не забудьте вимкнути телефон, а також вийміть SIM і microSD карти.


Тепер відкрутите два гвинтика в нижній частині пристрою, які тримають корпус закритим.

Будьте дуже обережні на цьому етапі. Ви можете поранитися про розбите скло. Використовуйте рукавички або заклейте дисплей скотчем. Встановіть присоску якнайнижче на дисплей, наприклад, там, де написано «Huawei». Якщо скло занадто тріснуло, для того, щоб створити вакуум, ви можете заклеїти дисплей скотчем. Потягніть за присосок, як тільки з'явиться зазор між дисплеєм і корпусом, ви можете акуратно вставити пластиковий медіатор. Також перемістіть медіатор по краях, щоб від'єднати дисплей з боків. Продовжуйте обережно тягнути за присосок. Датчик відбитків пальців встановлений на задній кришці. Гнучкий плоский кабель з'єднує цей датчик з материнською платою. Будьте обережні при знятті дисплея, щоб не пошкодити кабель або плату. Обережно підніміть дисплей. Повільно відкрийте пристрій за коротким верхньому краю, як книгу. Тепер ви повинні побачити з'єднувальний кабель. Від'єднайте кабель від материнської плати, обережно вставивши пластикову лопатку під контакт.


Від'єднайте захисну пластину від материнської плати. Металева пластина зачеплена в трьох місцях. Вставте пінцет під пластину і обережно від'єднайте її. Від'єднайте контакт батареї від материнської плати. Акуратно вставте пластикову лопатку трохи нижче контакту і від'єднайте його.


Обережно від'єднайте контакт аудіо роз'єму за допомогою пластикової лопатки. Потім вийміть роз'єм з корпусу.

Основна камера утримується на місці за допомогою металевої пластини. Візьміть пластину за допомогою пінцета, обережно від'єднайте її і зніміть. Використовуючи пластикову лопатку, обережно від'єднайте роз'єм від друкованої плати. Зніміть основну камеру.


Далі від'єднайте контакт кнопок управління від материнської плати. Кнопки управління приклеєні до рамки дисплея збоку. Вставте металеву лопатку між рамою і кабелем, щоб відокремити клей. Почніть з окремою кнопки. Після цього від'єднайте дві інші кнопки від рами. Зніміть кабель.


Тепер від'єднайте роз'єм дисплея від материнської плати. Вставте пластикову лопатку трохи нижче контакту і від'єднайте його. Далі від'єднайте кабель для нижньої плати. Після цього від'єднайте кабель антени від плати. Не тягніть за кабель, тому що ви можете розірвати роз'єм.


Відкрутіть чотири гвинтика, які утримують материнську плату. Обережно від'єднайте материнську плату з правого боку за допомогою пластикової лопатки. Точно також від'єднайте плату з лівого боку. Зніміть материнську плату з корпусу.


За допомогою пластикової лопатки від'єднайте контакт динаміка від нижньої плати. Вставте лопатку трохи нижче контакту і обережно від'єднайте його. Зніміть кабель для материнської плати. Обережно від'єднайте кабель антени. Не тягніть за кабель, тому що ви можете розірвати роз'єм. Потім вийміть антенний кабель з направляючої в рамці дисплея.


Порт USB знаходиться на нижній платі. Відкрутіть два гвинти, які утримують плату на місці. Плата також закріплена на рамі. Використовуючи пластикову лопатку, обережно від'єднайте плату від корпусу. Зніміть плату.


У корпусі знаходяться дві клейкі стрічки, що утримують акумулятор. Кінці клейких смужок прикріплені до верху (сині кінці на малюнку). Використовуйте пінцет, щоб відокремити їх. Після того, як ви від'єднали кінці, ви можете повільно і обережно тягнути їх під прямим кутом без ривків. Витягніть одну смугу за одною. Не турбуйтеся, якщо одна зі смужок порветься, і ви не зможете видалити її повністю. За допомогою пластикової лопатки від'єднайте акумулятор від корпусу, а потім вийміть акумулятор. Покладіть плаский тупий кінець лопатки трохи нижче батареї і підійміть її.


Установка нової батареї і зворотна зборка Huawei Mate S

Перш ніж ви зможете встановити нову батарею, ви повинні прикріпити клейкі стрічки. Поверніть акумулятор зворотною стороною. Клейкі смужки утримують акумулятор в пристрої. Прикріпіть клейкі смужки так, щоб кінці залишилися довше ніж сама батарея. Переверніть акумулятор і видаліть захисну плівку з кінців клейкої стрічки. Таким чином, ви можете легко витягти акумулятор, якщо вам потрібно відновити телефон знову. Поверніть акумулятор назад і видаліть захисну плівку з клейкої стрічки. Акумулятор готовий до установки. У цьому керівництві я використовуємо клейкі стрічки з iPhone 6. На момент зйомки фотографій оригінальних клейких стрічок не було.


Покладіть акумулятор у відсік в корпусі. Переконайтеся, що він вирівняний правильно. Контакт батареї повинен бути поєднаний з контактом дисплея. Потім щільно притисніть акумулятор пальцями, щоб клей краще приклеївся.


Вставте плату з USB-портом назад в корпус. Переконайтеся, що плата вирівняна по правому краю і контакт динаміка не застряг під платою. Натисніть на плату, щоб вона зафіксувалася в рамі, а потім закріпіть її двома гвинтами.


Підключіть антенний кабель до нижньої плати. Потім вставте кабель назад в направляючу. Коли кабель знаходиться на направляючої, проведіть по ньому пальцем, щоб притиснути його до направляючої. Вставте кабель для материнської плати назад в гніздо на нижній платі. Переконайтеся, що кабель правильно розташований. Кінчик білої стрілки на кабелі повинен вказувати в вгору від нижньої плати. Знову підключіть нижню плату до динаміка.


Встановіть материнську плату назад в корпус. Переконайтеся, що кабелі не застрягли під платою. Натисніть на неї пальцями, щоб вона не стане на місце корпусі. Закріпіть материнську плату чотирма гвинтами.


Підключіть антенний кабель до материнської плати. Підключіть контакт до гнізда. Потім знову підключіть контакт між з'єднувальним кабелем і материнською платою. Підключіть дисплей до плати.


Встановіть кнопки управління назад в раму корпусу. Переконайтеся, що маленькі отвори в кабелі проходять через виступи на рамі. Надійно притисніть весь кабель до бічної частини рами, щоб клей приклеївся. Підключіть контактний роз'єм до плати.


Встановіть основну камеру назад в корпус. Підключіть контактний роз'єм до материнської плати. Закріпіть камеру за допомогою пластини.


Вставте аудіо роз'єм назад в пристрій. Підключіть контактний роз'єм до материнської плати.

Знову підключіть контакт батареї до материнської плати, обережно натиснувши пальцем на контакт до клацання. Встановіть металеву пластину зверху контакту і закріпіть її двома гвинтиками.

Встановіть задню кришку на короткий верхній край дисплея і акуратно підключіть контакт датчика відбитків пальців. Закрийте пристрій, склавши задню кришку і натиснувши на дисплей.

Тепер закрутіть два гвинтика.

Вставте SIM і microSD карти. Увімкніть пристрій і перевірте всі основні функції.

Tags Розібрати, замінити, інструкція