Як замінити фронтальну камеру iPhone 6s Plus

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання iPhone 6s Plus:

  • викрутка п'ятизіркова (Pentalobe P2) - 0,8мм
  • викрутка хрестова (PH00) - 1.5мм
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • Присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете знайти необхідний набір викруток для розбирання iphone 6s plus


У цій покрокової інструкції я покажу вам, як самостійно розібрати і замінити фронтальну камеру в телефоні iPhone 6s Plus

Перш, ніж приступити до ремонту не забудьте вимкнути ваш телефон.

Для того, щоб відкрити iPhone 6s Plus, вам знадобиться викрутка Рentalobe. Тепер, за допомогою цієї викрутки, відкрутіть два гвинтика в нижній частині корпусу, які розташовані праворуч і ліворуч від гнізда живлення.

Далі вам потрібно від'єднати дисплей. Покладіть ваш iPhone 6s Plus на чисту, гладку поверхню, щоб не подряпати задню кришку. Для того, щоб від'єднати дисплей, вам знадобиться присоска, пластиковий медіатор і звичайний фен. Екран телефону приклеєний до рами. Використовуючи фен, прогрійте краю дисплея приблизно до 60 градусів. Далі встановіть присосок на нижній край пристрою, над кнопкою «Додому» або поруч із цією кнопкою. Потягніть за присосок вгору, як би піднімаючи дисплей. Тепер постарайтеся вставити пластиковий медіатор між алюмінієвою рамою і дисплеєм. Зазвичай це не виходить з першого разу і для цього процесу вам потрібно буде кілька спроб. Як тільки між частинами утворився зазор, ви можете відкрити дисплей, злегка повернувши медіатор. Як тільки ви зможете підняти дисплей на кілька міліметрів, обережно обведіть пластиковим медіатором по периметру дисплея, щоб відклеїти його від рами. При необхідності прогрійте зовнішні краї дисплея ще кілька разів.


Далі вам потрібно відкрутити п'ять зазначених винятково (червоний - 2.6 мм, рожевий 1.2 мм, блакитний - 1.6 мм), які утримують металеву кришку і зніміть її. Тепер від'єднайте три зазначених роз'єму в порядку, зазначеному нижче. Будьте дуже обережні і уважні. Помістіть гострий кінець пластикової лопатки трохи ні ж кожного контакту і підійміть його:

Синій - Touch ID кабель

Блакитний - Фронтальна камера / датчик наближення / слуховий динамік / мікрофон

Рожевий - Дисплей.

Далі вам потрібно зняти слуховий динамік, який знаходиться на задній панелі дисплея. Відкрутіть три зазначених гвинтика (рожевий - 2.7 мм, блакитний - 1.4 мм) з кришки на слуховому динаміці і зніміть її. Слуховий динамік знаходиться під стрічковим кабелем фронтальної камери. Злегка відігніть кабель в бік, щоб ви могли зняти слуховий динамік.


Тепер вам потрібно зняти фронтальну камеру і датчик наближення. Ви повинні відключити ці кабелі в два етапи. Спочатку обережно підніміть датчики. Потім вставте пластикову лопатку трохи нижче стрічкового кабелю, де знаходиться зовнішній мікрофон. У цьому місці стрічковий кабель злегка приклеєний. Тепер ви можете відключити комплект кабелів.


Установка нової фронтальної камери і зворотна збірка iPhone 6s Plus

Підключіть нову фронтальну камеру і датчик наближення. Спочатку прикріпіть зовнішній мікрофон в початкове положення. Потім закріпіть кожен з датчиків у відповідному кронштейні. Важливо правильно розташувати датчики, тому що в противному випадку датчик наближення не буде повністю функціональним.


Встановіть слуховий динамік назад у вихідне положення між камерою FaceTime і датчиками. Потім надіньте кришку. Тепер закрутіть відмічені гвинти (рожевий - 2.7 мм, блакитний - 1.4 мм). Переконайтеся, що фронтальна камера знаходиться в центрі передньої частини дисплея. Перемістіть це трохи в разі потреби. Зверніть увагу, що гвинти мають різну довжину. Якщо ви переплутаєте їх, гвинт буде тиснути на скло дисплея зсередини і зашкодить його.


Підключіть відмічені роз'єми. Будьте обережні, щоб не погнути роз'єм. Синій - Touch ID кабель

Блакитний - Фронтальна камера / датчик наближення / слуховий динамік / мікрофон

Рожевий - Дисплей.

Тепер запустіть свій iPhone, як тільки підключіть всі роз'єми. Перевірте роботу дисплея, сенсорного екрану, датчика наближення, фронтальної камери і динаміка. Якщо роз'єми дисплея підключені неправильно, на дисплеї з'являться смуги або частини сенсорного екрану не будуть працювати. Тепер встановіть кришку і затягніть, повернувши її зазначеними гвинтами (червоний - 2.6 мм, рожевий 1.2 мм, блакитний - 1.6 мм).


Підключіть антену, роз'єм Lightning, акумулятор і материнську плату. Потім встановіть металеву кришку знову. І закрутіть кришку на материнській платі зазначеними гвинтиками (блакитний - 2.0 мм, рожевий - 2.9 мм).


Тепер акуратно складіть дисплей. Він повинен правильно замикатися в верхньому краю пристрою, де знаходяться сполучні кабелі. Обережно натисніть на дисплей в напрямку кнопки «Додому», поки він повністю не виявиться в рамі. Дисплей повинен бути розташований на одному рівні з рамою телефону.


Тепер прикрутіть два гвинти в нижній частині корпусу.


Tags Розібрати, замінити, інструкція