Як замінити задню кришку iPhone 8

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання iPhone 8:

  • Викрутка п'ятизірковий Pentalobe - 0,8мм
  • Викрутка PH00 - 1.5мм
  • Викрутка трипелюсткова Tri-Wing - 0,6мм
  • Пінцет
  • Пластикова лопатка і медіатор
  • Присоска для зняття дисплея
  • Звичайний фен

У нас на сайті ви зможете знайти необхідний набір викруток для розбирання iphone 8


У цій покрокової інструкції я покажу як самостійно розібрати і замінити задню кришку в iPhone 8.

Перед тим, як приступити до ремонту не забудьте вимкнути телефон.

Першим кроком вам потрібно відкрутити два зазначених гвинтика в нижній частині корпусу за допомогою викрутки Рentalobe 0.8mm. Гвинтики знаходяться праворуч і ліворуч від роз'єму для зарядного пристрою.


Далі вам потрібно від'єднати дисплей. Покладіть ваш iPhone 8 на чисту, гладку поверхню, щоб не подряпати задню кришку. Для того, щоб від'єднати дисплей, вам знадобиться присоска, пластиковий медіатор і звичайний фен. Екран телефону приклеєний до рами. Використовуючи фен, прогрійте краю дисплея теплим повітрям приблизно до 60 градусів. Далі встановіть присосок на нижній край пристрою, над кнопкою «Додому» або поруч із цією кнопкою. Потягніть за присосок вгору, як би піднімаючи дисплей. Тепер постарайтеся вставити пластиковий медіатор між алюмінієвою рамою і дисплеєм. Зазвичай це не виходить з першого разу і для цього процесу вам потрібно буде кілька спроб. Як тільки між частинами утворився зазор, ви можете відкрити дисплей, злегка повернувши медіатор. Як тільки ви зможете підняти дисплей на кілька міліметрів, обережно обведіть пластиковим медіатором по периметру дисплея, щоб відклеїти його від рами. При необхідності прогрійте зовнішні краї дисплея ще кілька разів.


Перед початком ремонту від'єднайте контакт акумулятора, щоб запобігти короткі замикання і уникнути випадкового включення пристрою під час ремонту.

Далі відкрутіть відмічені гвинтики (зелені - 2.6 мм, блакитні - 1.0 мм) і зніміть кришку. Тепер акуратно від'єднайте контакт з акумулятором, вставивши пластикову лопатку трохи нижче роз'єму.


Далі за допомогою пластикової лопатки від'єднайте контакт дисплея і кнопки «Додому».


Відкрутіть три зазначених гвинтика (зелені - 1.0 мм). Зніміть кришку і обережно від'єднайте роз'єм FaceTime від PCB. Тепер ви можете повністю зняти дисплей.


Відкрутіть гвинтики, які кріплять пластину кронштейна для основної камери (зелений - 2.9 мм, блакитний - 3.0 мм) і зніміть пластину кронштейна. Вимкніть роз'єм камери за допомогою пластикової лопатки.


Тепер вимкніть роз'єм режиму очікування і гучності. Спочатку відкрутіть відмічені гвинти кронштейна і зніміть його (зелений - 1.1 мм, блакитний - 2.7 мм). Від'єднайте роз'єм від материнської плати.


Далі зніміть пластиковий кронштейн. Для початку відкрутіть відмічені гвинтики (зелені - 1.2 мм, блакитні - 1.0 мм). Потім зніміть кронштейн. Під ним знаходяться гвинтики, які утримують з'єднувальний елемент. Відкрутіть відмічені гвинтики (жовтий - 2.5 мм, червоний - 1.4 мм). І зніміть з'єднувальний елемент.


Далі зніміть Wi-Fi антену. Для початку відкрутіть відмічені гвинтики (зелений - 1.3 мм, блакитний - 1.2 мм). Після цього від'єднайте роз'єм від плати. Антена злегка приклеєна. Прогрійте її трохи теплим повітрям за допомогою фена і обережно від'єднайте антену, вставивши пластикову лопатку під кабель. Після витягніть антену.


Тепер витягніть лоток для SIM - карти.


За допомогою пластикової лопатки від'єднайте три роз'єми від материнської плати.


Відкрутіть відмічені гвинтики, які утримують материнську плату (зелений - 2.4 мм, жовтий - 2.1 мм, блакитний - 1.6 мм). Зазначений жовтим гвинт покритий наклейкою. Тепер акуратно зніміть материнську плату.


Тепер зніміть динамік. Спочатку зніміть кронштейн з роз'єму гнучкого кабелю відкрутивши відмічені гвинтики (зелений - 1.2 мм, блакитний - 2.9 мм, жовтий - 2.5 мм), що веде до динаміку. Від'єднайте гнучкий кабель. Потім відкрутіть відмічені гвинтики утримують динамік (червоний - 1.4 мм, рожевий - 2.1 мм). Тепер зніміть динамік.


Тепер зніміть Taptic Engine. Відключіть і зніміть маленький гнучкий кабель над роз'ємом Taptic Engine. Відкрутіть відмічені гвинтики (зелений - 2.0 мм, блакитний - 2.0 мм). За допомогою пластикової лопатки від'єднайте роз'єм і зніміть Taptic Engine.


Акумулятор приклеєний до корпусу чотирма клейкими смужками. Язички цих смужок приклеєні до верхнього і нижнього краю батареї. За допомогою пінцета відклейте язички від батареї, як показано на зображенні. Тепер дуже акуратно витягніть клеєння смужки. Міцно тримайте акумулятор і телефон. При видаленні верхніх клейких смужок стежте за тим, щоб не пошкодити контакт резервного / об'ємного кабелю. Якщо одна з липких смужок порветься, акуратно виймайте акумулятор, використовуючи широку лопатку. Постарайтеся не згинати акумулятор. Після того, як всі клейкі смужки зняті, ви можете витягти акумулятор.


Далі відкрутіть два зазначених гвинтика (зелений - 1.7 мм, блакитний - 1.9 мм). Обережно зніміть барометричне отвір за допомогою пінцета. Воно злегка приклеєне.

Тепер вам потрібно зняти гніздо для зарядки телефону (Lightning). Відкрутіть відмічені гвинтики (зелені - 2.1 мм, блакитні - 1.2 мм). Гвинти, які розташовані збоку, приховані під двома чорними наклейками. Нагрійте гнучкий кабель і акуратно від'єднайте його від корпусу за допомогою плоского кінця лопатки. Використовуючи лопатку звільніть роз'єм Lightning і два золотих мікрофона. Обережно від'єднайте гнучкий кабель пальцями або пінцетом.


Спершу відкрутіть гвинт утримує кронштейн спалаху (зелений - 2.4 мм). Потім відкрутіть п'ять гвинтиків які утримують кабель кнопки регулювання гучності і режиму очікування (блакитні - 1.6 мм, жовтий - 2.6 мм, червоні - 2.3 мм). Прогрійте кабель теплим повітрям, щоб було легше його зняти. Покладіть плаский кінець лопатки під гнучкий кабель і обережно від'єднайте його від підстави. Золотий мікрофон також злегка приклеєний на місце. Тепер ви можете видалити кабель. Роз'єм Lightning на зображенні видалений, але його не потрібно виймати для ремонту.


Кожен з трьох фіксуючих кронштейнів кріпиться двома гвинтами. Відкрутіть їх (зелені - 1.6 мм). Два з цих кронштейнів мають наклейку. Зніміть їх і відкладіть, використовуйте ці наклейки при зворотній збірці.


Тепер зніміть направляючу для основної камери (iSight). Відкрутіть один гвинтик (зелений - 1.3 мм) і зніміть направляючу за допомогою плоскої лопатки.

Тепер зніміть кнопки режиму очікування і гучності.


Далі зніміть зарядну котушку / NFC. Якщо ви викидаєте стару задню кришку, вам не потрібно турбуватися про її подряпинах. В іншому випадку вам краще використовувати пластикові інструменти, тому що фарба знаходиться прямо під котушкою. Котушка проклеєний по краях. Тому спочатку прогрійте краю, а потім проведіть плоским інструментом навколо всієї антени. Як тільки краю відклеяться, повністю вставте інструмент під котушку. Якщо не виходить відклеїти з першого разу, прогрійте її ще раз. Не викидайте зарядну котушку, вона вам знадобиться при зворотній збірці.


Установка нової задньої кришки і зворотна збірка iPhone 8

Підготуйте нову задню кришку до установки. Перевірте і порівняйте нову задню кришку зі старою. Можливо, вам доведеться перенести кілька невеликих пластикових власників або прокладок з поролону. Прикріпіть всі необхідні деталі (наклейки або пластикові тримачі) до нової задній кришці. Ви також повинні повторно використовувати маленький пластиковий штифт для лотка SIM-карти в новій задній кришці.


Далі встановіть бездротову зарядку на задню кришку. Розмістіть її правильно, щоб ви могли підключити її до материнської плати пізніше.


Тепер постане кнопки режиму очікування і гучності назад в корпус.


Встановіть напрямну для основної камери в початкове положення і закріпіть її гвинтом (зелений - 1.3 мм).


Тепер встановіть кронштейни і закрутіть кожен двома болтами.


Тепер встановіть кабель режиму очікування / регулювання гучності в правильне положення. Переконайтеся, що мікрофон і спалах встановлено правильно і закріпіть їх гвинтами (блакитні - 1.6 мм, жовтий - 2.6 мм, червоні - 2.3 мм). Переконайтеся, що кабель лежить рівно і не зігнутий. Затягнувши гвинти, перевірте, наскільки чутливі кнопки до тиску, і відрегулюйте гвинти, якщо необхідно. Щільно притисніть весь кабель до корпусу. Потім закріпіть кронштейн спалаху за допомогою гвинта (зелений - 2.4 мм). Якщо ви змінили колір задньої кришки, вам також доведеться замінити алюмінієвий тумблер, який підключений до кнопки.


Тепер підключіть кабель роз'єму для зарядного пристрою. Вставте гнучкий кабель в корпус, щоб він лежав рівно. Закрутіть все гвинтики, які утримують роз'єм (зелені - 2.1 мм, блакитні - 1.2 мм). Не забудьте маленьку дужку. Тепер поверніть дві маленькі чорні наклейки на гвинти, які знаходяться на бічній поверхні телефону. Встановіть обидва мікрофона назад на раму.


Встановіть барометричний вентиль на місце. Закріпіть його двома гвинтами (зелений - 1.7 мм, блакитний 1.9 мм).


Щоб правильно розташувати акумулятор, ви можете перевстановити всі деталі, крім материнської плати. Ви можете помістити материнську плату в задню кришку, що не закріпивши її. Помістіть клейкі стрічки з захисними плівками, прикріпленими до пристрою, щоб переконатися, що вони спрямовані в правильному напрямку. Видаліть велику синю захисну плівку і приклейте липкі смужки до нижньої частини батареї. Переконайтеся, що вони рівні. Переверніть акумулятор і видаліть маленькі сині і рожеві захисні плівки на вкладках. Зігніть вкладки і прикріпіть їх до верхньої частини батареї. Видаліть велику рожеву захисну плівку з клейкої стрічки.


Покладіть акумулятор назад в корпус. Подивіться на роз'єм акумулятора, і переконайтеся, що акумулятор вирівняний правильно. Залиште деякий простір між рамою і іншими частинами з усіх боків батареї. Зніміть материнську плату, якщо ви помістили її в корпус, щоб встановити акумулятор.


Помістіть Taptic Engine назад між акумулятором і роз'ємом для зарядки Lightning. Переконайтеся, що отвори для гвинтів в двигуні Taptic встановлені правильно. Підключіть роз'єм двигуна Taptic. Закріпіть Taptic Engine за допомогою гвинтів (зелений - 2.0 мм, блакитний - 2.0 мм). Вставте міні-гнучкий кабель і підключіть його роз'єм.


Встановіть динамік в початкове положення і натисніть на нього в напрямку нижнього краю iPhone. Обов'язково правильно розташуйте гнучкий кабель між акумулятором і динаміком. Тепер ви можете закріпити динамік за допомогою гвинтів (рожевий - 2.1 мм, червоний - 1.4 мм). Натисніть на роз'єм гнучкого кабелю. Вставте пластину кронштейна поверх гнучкого кабелю і закріпіть її гвинтами (зелений - 1.2 мм, блакитний - 2.9 мм, жовтий - 2.5 мм).


Вставте материнську плату в початкове положення. Тримач камери повинен бути на верхній частині материнської плати. (Над отвором для гвинта в правому верхньому куті на зображенні.) Закріпіть материнську плату з допомогою гвинтів (зелений - 2.4 мм, блакитний - 1.2 мм, жовтий - 1.6 мм).


Підключіть три роз'єми материнської плати .. Спочатку розташуйте роз'єми над їхніми гніздами, а потім обережно натисніть на них пальцем.


Тепер вставте лоток SIM-карти в це гніздо. Якщо у вас виникли проблеми з цим, перевірте стан материнської плати.


Помістіть антену Wi-Fi назад в корпус телефону. Тепер встановіть кронштейн. Потім акуратно натисніть на нього, щоб клей приклеївся. Тепер підключіть роз'єм.

Встановіть сполучний елемент на місце і закріпіть його гвинтами (зелений - 2.5 мм, блакитний - 1.4 мм). Тепер ви можете встановити пластиковий кронштейн і також закріпити його гвинтами ж (жовтий - 1.2 мм, червоний - 1.0 мм).


Знову підключіть кабель режиму очікування / регулювання гучності. Встановіть кронштейн на з'єднувач і закріпіть його гвинтами (зелений - 1.1 мм, блакитний - 2.7 мм).


Вставте основну камеру в утримувач і натисніть на неї. Підключіть роз'єм камери. Помістіть кронштейн на камеру і прикрутіть його зазначеними гвинтиками (зелений - 2.9 мм, блакитний - 3.0 мм).


Для того, щоб нова наклейка на рамку добре приклеїлася, змивайте усі старого клею і бруд. Зніміть першу захисну плівку. Акуратно покладіть її на одну сторону корпусу і акуратно приклейте. Видалити другий шматок плівки. Зверніть увагу на правильне розташування наклейки на рамі. Кути наклейки відрізняються і допоможуть вам. Навіть якщо ви використовуєте нову рамкову наклейку, водонепроникність ваших айфонів може бути не 100%!


Тримайте дисплей вертикально на рамі і підключіть контакт FaceTime до материнської плати .. Встановіть кришку контакту FaceTime назад в iPhone і закріпіть її трьома гвинтами (зелені - 1.0 мм).


Підключіть два роз'єми: кнопки Home і дисплея до плати логіки.


Встановіть дисплей на бічну частину рамки і опустіть його на iPhone. Потім помістіть весь дисплей в рамку телефону.


Підключіть контакт акумулятора. Встановіть металеву кришку назад в iPhone і закріпіть її чотирма гвинтами (зелені - 2.6 мм, блакитні - 1.0 мм).


Закрутіть два гвинти зліва та справа від роз'єму Lightning в корпус.


Tags iPhone 8