Як замінити батарею Samsung Galaxy Note 8

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Samsung Galaxy Note 8:

  • викрутка хрестова (PH00) – 1.5мм
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Samsung Galaxy Note 8.


За допомогою цього докладного покрокового керівництва ви самостійно зможете легко замінити батарею в телефоні Samsung Galaxy Note 8.

Ремонт трохи важкувато, так як потрібно знімати скляну кришку. Заплануйте трохи більше часу і будьте дуже обережні.

Перед початком ремонту не забудьте вимкнути телефон.

Першим кроком, вам потрібно зняти задню кришку. Задня кришка добре приклеєна до рами телефону. Рівномірно прогрійте пристрій гарячим повітрям за допомогою вена, щоб розм'якшити клей. Після того, як ви добре прогріли задню кришку, встановіть на неї присосок і обережно потягніть вгору. У отвір помістіть пластиковий медіатор для того, щоб розімкнути задню кришку. Повторіть такий процес по всьому периметру телефону. Потім обведіть інструмент по всьому краю, щоб поступово послабити клей.

Будьте особливо обережні, задня кришка достатня тендітна і може легко зламатися. Пам'ятайте, клей для задньої кришки дуже міцний, особливо на нижньому краю. Як тільки задня кришка ослаблена, злегка підніміть її. Датчик відбитків пальців під камерою і раніше підключений за допомогою кабелю.


Знявши задню кришку, обережно підніміть її і від'єднайте датчик відбитків пальців за допомогою пластикової лопатки. Тепер ви зможете повністю зняти задню кришку і відкласти її в сторону.


Відкрутіть гвинтики, які кріплять верхню кришку до дисплея. Кришка фіксується на корпусі, нижня частина антени злегка приклеєний. Покладіть плаский інструмент під засувки, щоб від'єднати їх.

Далі за допомогою пластикової лопатки від'єднайте контакт батареї від материнської плати.


Далі витягніть батарею з корпусу. Акумулятор міцно приклеєний, тому вам потрібно прогріти його теплим повітрям за допомогою звичайного фена з боку дисплея. Акумулятор проклеєний по зовнішньому краю, але не в центі.

Ніколи не нагрівайте напряму і не згинайте її.

Покладіть плаский інструмент під акумулятор з усіх боків, щоб поступово послабити клей. Не вставляйте інструмент занадто глибоко всередину, інакше ви можете пошкодити дисплей знизу. Підніміть акумулятор і вийміть його з пристрою. Будьте обережні, щоб не пошкодити акумулятор. Не поспішайте і краще прогрійте клей кілька разів.


Установка нової батареї і зворотна зборка Samsung Galaxy Note 8

Тепер вам потрібно підготувати нову батарею. Перенесіть чорну наклейку зі старою батареї на нову. Ви можете зняти її обережно за допомогою пінцета. Видаліть захисну плівку на задній стороні нової батареї.


Далі встановіть нову батарею в корпус. Щільно притисніть акумулятор до корпусу, щоб клей краще приклеївся.

Підключіть акумулятор до материнської плати. Вставте контакт в роз'єм на материнській платі, поки не почуєте клацання.


Помістіть кришку з антеною назад в корпус і закріпіть її на верхній частині корпусу. Потім натисніть на кришку пальцями, щоб вона акуратно защелкнулась на місці. Закрутіть відмічені гвинти.


Перш ніж прикріпити задню кришку на корпус, огляньте клей. Він повинен бути рівномірно розподілений по краю, щоб задня кришка могла міцно прилягати до корпусу. При необхідності видаліть зайвий клей.

Перед установкою задньої кришки підключіть роз'єм датчика відбитків пальців. Використовуйте пластиковий інструмент, щоб дістатися до роз'єму.


Тепер встановіть на місце задню кришку. Притисніть її, щоб вона добре приклеїлася. Якщо ви встановлюєте нову задню кришку, видаліть захисні плівки з клейкою поверхні.


Tags Розібрати, замінити, інструкція