Як відновити кнопку home на iPhone

Вітаю вас на How-Fixit і в цій статті покажу, що можна зробити якщо не працює кнопка home на вашому iPhone.

Але для початку, давайте пройдемося по моделям iPhone та розберемося в типах кнопок.

Якщо у вас iPhone 4 або iPhone 5, кнопка «Додому» - звичайна та реагує на фізичне натискання, і замінити її можна без проблем.


Якщо у вас iPhone 5s, iPhone 6 або iPhone 6s, кнопка «Додому» вже має вбудований датчик відбитків пальців, який називається Touch ID. Ви все ще можете замінити самостійно кнопку, але функція Touch ID більше не буде працювати, але про це трохи пізніше.


Якщо у вас iPhone 7 або iPhone 8, кнопка «Додому» більше не є фізично натискається кнопкою, а реагує на сенсор, плюс кнопка використовує вібрацію для створення ефекту нагадує клацання. Погана новина - не можна взяти будь-яку кнопку з іншого iPhone або копію кнопки для заміни. Гарна новина полягає в тому, що є спеціальні кнопки, які будуть працювати на натискання, але Touch ID як і раніше не буде працює.


Повертаємося до нашого питання - що ж робити якщо кнопка home не працює. Ось кілька варіантів вирішення цієї проблеми.

Відео інструкція


Що робити, якщо перестала працювати кнопка «Додому» на вашому iPhone

Варіант № 1: AssistiveTouch

Це самий простий і швидкий спосіб як отримати робочу кнопку home, якщо ваша кнопка «Додому» зламана, а користуватися телефоном необхідно тут і зараз. Функція AssistiveTouch створює віртуальну кнопку home на екрані вашого iPhone.

Як включити AssistiveTouch, перейдіть в Налаштування > Основні > Універсальний доступ > AssistiveTouch. Включаємо і тепер у нас з'являється віртуальна кнопка на екрані.

Варіант № 2: Універсальна кнопка Home

Якщо з iPhone 5s, iPhone 6 або iPhone 6s все просто, ви міняєте неробочу кнопку home на будь-яку іншу оригінальну або китайську копію кнопки, і вона буде працювати на фізичне натискання з поверненням на основний екран, то в більш пізніх моделях iPhone 7 та iPhone 8 , не так все просто.

Давайте розберемося по чому просто заміна кнопки не дасть робочу функцію відбитка пальця Touch ID. Все тому що оригінальна кнопка, яка була встановлена з заводу де збирався ваш iPhone, була програмно пов'язана з материнською платою, і тепер вони нерозривні. Тому при заміні кнопки touch id не працює.

Все те ж саме відбувається і з пізніми моделями iPhone в яких встановлена функція розпізнавання особи. Face ID також прив'язаний до материнської плати iPhone і ніякий інший модуль Face ID працювати не буде.

Але є один робочий спосіб, як вирішити проблему з неробочої кнопкою на iPhone 7 та iPhone 8. Існують кнопки home які повністю ідентичні оригінальній кнопці. Єдиний недолік такої кнопки - не працюватиме Touch-ID. У разі якщо неможливо відновити оригінальну кнопку, цей варіант залишається єдино робочим. Ще ця кнопка універсальна і працює на iPhone 7, 7 plus, iPhone 8 та iPhone 8 plus.

Раніше були різні універсальні кнопки, але вони працювали через bluetooth з'єднання, або потрібно було встановлювати спеціальну перемичку на материнську плату. І все б нічого, але блютус кнопка дуже сильно розряджає батарею iPhone, в той час як універсальна кнопка 3-го покоління не потребує будь-яких додаткових підключень, і працює на пряму через шлейф дисплейного модуля як оригінальна кнопка. По енергоспоживанню, ця кнопка відрізняється від попередніх кнопок, низьким споживанням заряду батареї, всього 1% протягом 24 годин. Як встановити кнопку home на iPhone є покрокові відео інструкції на нашому сайті в розділі iphone інструкції.

Також варто відзначити що ця універсальна кнопка не має фізичного механізму як на старих версіях. Ця кнопка home реагує на сенсорний відгук і має таку ж легку вібрацію при натисканні як оригінальна кнопка home. Якщо подивитися ближче, кнопка повністю сідає за розмірами в корпус і краю не випирають назовні, тобто зовні від оригіналу не відрізнити.

Варіант № 3: Ремонт кнопки Home

Можна спробувати відновити вашу оригінальну кнопку home. Якщо наприклад, в iPhone потрапила волога і окислився контакт де підключається шлейф кнопки до шлейфу дисплейного модуля. Тут ви самостійно можете почистити роз'єм за допомогою ізопропілового спирту і відновити роботу кнопки.


Але в багатьох випадках кнопка перестає працювати через прогорання самого шлейфа кнопки, і вона відновлюється шляхом заміни шлейфу, яка до речі береться з оригінальною інший кнопки. Але тут необхідний досвід в ремонті на зовсім іншому рівні, набагато складніше ніж просто розібрати і замінити, але, по крайней мере, ви зможете самостійно розібрати і зробити поверхневу діагностику шлейфу на сліди прогорання або окислення, а в цьому вам допоможуть наші покрокові інструкції.

В яких випадках неможливо відновити кнопку home. Усередині самої кнопки, знаходиться мікросхема, яку на даний момент, неможливо відновити або замінити, саме ця мікросхема прив'язана до материнської плати iPhone, і слідчо, якщо ця мікросхема пошкоджена, єдиний варіант - універсальна кнопка або AssistiveTouch.

Сподіваюся ця стаття була корисна для вас, і я допоміг розібратися з цією проблемою. Якщо залишилися питання, задавайте їх у коментарях.

Related Products

Універсальна кнопка Home для iPhone

Універсальна кнопка Home для iPhone

Універсальна кнопка home повністю ідентична оригінальної кнопці, сумісна з моделями iPhone 7, iPhone..

350

Tags iphone