iPhone 11 технічний огляд

Минулого тижня ми розібрали iPhone 11 Pro Max, але тепер прийшов час розібрати і подивитися, що всередині непрофесійного iPhone 11. Цей м'ятно-зелений колір телефону, позиціонується як середній брат в лінійці iPhone цього року, але це не менш гідні смартфон для витраченого часу під викруткою.

Ця розборка не є інструкцією по ремонту, для ремонту вашого iPhone 11 використовуйте наш сервісний розділ. Там ви знайдете всі необхідні інструкції по заміні будь-якої деталі смартфона.

Крім того, не забудьте зайти на наш YouTube канал, поспілкуватися з нами в Instagram або FaceBook, щоб бути завжди в курсі нових подій.


Дивлячись на екстер'єр трьох смартфонів, можна помітити, що напис «iPhone», представлену на його попереднику iPhone XR, тепер зовсім прибрали з корпусу, а логотип Apple перемістили в центр кришки телефону.


Логіка, яка визначає, що робить смартфон під маркуванням «Pro», все ще знаходиться в повітрі, але одне можна сказати напевно - вам не потрібно бути професіоналом, щоб розкрити корпус iPhone 11. Починаючи з iPhone 6S, принцип нанесення клею на корпус iPhone була однаковою . У новому смартфоні все залишається також і це незважаючи на поліпшену влагонепроницаемость IP68 в порівнянні з IP67 у iPhone XR. Тобто для розтину корпусу нового iPhone 11 вам потрібен медіатор і присоска. Головне будьте обережні з шлейфами дисплея при розкритті, і на щастя, як і в серії Pro цього року, шлейфи дисплея вирівняні з одного боку.

Також варто відзначити, що для повного розбирання iPhone 11 знадобляться чотири викрутки які є в нашому наборі how-fixit one:

  • Pentalobe 0.8 мм
  • Phillips 1 мм
  • Tri-Wing 0.8 мм
  • Standoff 1.5 мм


Розкриваючи корпус, наш перший погляд на iPhone 11 підтверджує наші підозри: це iPhone XR з деякими технологіями від Pro версії. Зокрема, нова двошаровий материнська плата, ніколи раніше не зустрічалися в лінійці середнього розміру. На жаль, дисплей схожий на своїх попередників в тому, що заміна його без спеціальних інструментів Apple відключає True Tone - не є несподіванкою, але, тим не менш, розчаровує. Але, принаймні, дисплей як і раніше може бути замінений користувачем власноруч.


На материнській платі знайшли кілька чіпів. APL1W85 - це вбудована в чіп система Apple A13 Bionic з багаторівневою пам'яттю SK Hynix H9HKNNNCRMMVDR LPDDR4X - документація SK Hynix не містить декодера для цієї моделі, але, схоже, вона становить 4 ГБ. Завершують чіпи чіп з маркуванням H230FG82D6AD0-BC 922Y / M1TPAR31HA1 (ймовірно, сховище), а інший - з номером моделі I7J9, можливо, новий чіп бездротового позиціонування Apple U1.


Прямокутний акумулятор клеїться до корпусу за допомогою силіконових клейких стрічок і, на жаль, не дає можливості спрощеного процесу видалення цих стрічок з-під батареї, який є в телефонах Pro. Для зручного видалення всіх цих клейких смужок, необхідно буде прибрати динамік і Taptic Engine. На жаль такий підхід ускладнює процес заміни батареї в порівнянні з його Pro-братами.

В цьому році Apple похвалилася невеликим, але гідним поліпшенням в часі автономної роботи на iPhone 11 (моделі Pro отримали більший обсяг батареї, але XR вже випередив гру на цій арені смартфонів, тому поліпшення в iPhone 11 тонші). У порівнянні з акумулятором XR він за розмірами трохи менше, але його ємність становить 3110 мАг, що приблизно на 7% більше.


На цьому прямокутному акумуляторі є тільки один роз'єм. Може бути, два кабелі в 11 Pro були призначені для двосторонньої зарядки в кінці кінців, і є ще одне відрізняє апаратне забезпечення яке визначає відмінність між 11 серіями?


Хоча цей телефон недостатньо професійний, щоб мати телеоб'єктив, він все ж він отримує модернізовані широкі і надширокі сенсори і лінзи, якими оснащені обидві моделі Pro. Це означає більш високу швидкість затвора, більш широкий діапазон ISO і можливість нічного режиму.


Рентген показує очікувану оптичну стабілізацію зображення в широкоугольном модулі (темні області на зображенні є електромагнітами). Тим часом, гнучкі кабелі модуля TrueDepth були перенаправлені і більше не закріплені під акумулятором, що забезпечує набагато швидший і легший доступ під час ремонту камери.


Нарешті, як Pro і Pro Max, рентгенівські знімки показують, що антени акуратно вбудовані в задній корпус.


Ремонтопридатність iPhone 11

Тепер підіб'ємо підсумки ремонтопридатності iPhone 11:

- Заміна розбитих дисплея у цьому смартфоні легше, ніж в інших пристроях.

- Все ще багато різних гвинтів з різними розмірами і для повного розбирання вам знадобиться чотири викрутки.

- Високий рейтинг вологозахисту IP68 означає, що ваш телефон краще захищений, але ці заходи трохи ускладнюють ремонт.

- Переднє і заднє скло подвоює ризик поломки, а заднє скло рекомендується міняти тільки повною заміною корпусу і, як ми знаємо, це дорогий ремонт.


Додаткова інформація

Вікіпедія: iPhone 11

За матеріалами: iFixit

Related Articles

Розборка і технічний огляд iPhone 11 Pro Max

Розборка і технічний огляд iPhone 11 Pro Max

Розбираємо iPhone 11 Pro Max та проводимо технічних огляд нутрощів смартфона.

iPhone 11 Pro огляд камери

iPhone 11 Pro огляд камери

Огляд камери iPhone 11 Pro та порівняння проти iPhone XS і Pixel 3

Tags iPhone 11