Як замінити дисплей Google Pixel 2 XL

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Google Pixel 2 XL:

  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Google Pixel 2 XL.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цій інструкції я покажу вам, як самостійно розібрати і замінити дисплей в смартфоні Google Pixel 2 XL. Можливо, вам доведеться взяти деякі дрібні деталі зі старого блоку дисплея, в залежності від того, як обладнана нова запасна частина. Ми рекомендуємо вам оглянути запасну частину перед її установкою.

Дисплей Google Pixel 2 XL відносно легко замінити, тому що ви можете зняти дисплей безпосередньо і не потрібно розбирати весь пристрій.

Запустіть резервне копіювання даних перед ремонтом, використовуйте чисту робочу поверхню і виділіть достатньо часу, щоб нікуди не поспішати.

Перед тим, як приступити до ремонту не забудьте вимкнути пристрій.


Тепер від'єднайте дисплей. Екран дуже легко пошкодити, тому будьте дуже обережні. Для початку прогорають дисплей теплим повітрям за допомогою фена. Потім вставте пластиковий медіатор між дисплеєм і рамкою. Не вставляйте пластиковий медіатор більш ніж на 5 мм, також не використовуйте його в якості важеля, посто проведіть їм по краю телефону, щоб відклеїти клей. Щоб запобігти повторному склеювання дисплея і рамки телефону, використовуйте кілька медіаторів, вставивши їх в різні частини корпусу. Коли ви повністю відклеївся дисплей, обережно зніміть його. Зверніть увагу, що гнучкий кабель підключений до материнської плати. Далі видаліть залишки клею з рами за допомогою пінцета. Якщо дисплей був сильно розбитий, наклейте на нього липку стрічку (скотч), щоб він не розпадався на дрібні скляні осколки.


Тепер від'єднайте дисплей. Під екраном є два дуже тонких гнучких кабелю. Акуратно складіть дисплей, щоб не пошкодити їх. Зніміть пластикову кришку, зазначену «1», вставивши пластикову лопатку в зазор. Потім зніміть кришку №. 2. Вимкніть обидва роз'єми за допомогою пластикової лопатки. Будьте дуже обережні з нижнім контактом. Поруч з роз'ємом на платі знаходяться компоненти, які легко пошкодити. Тепер відкладіть дисплей в сторону. Як бачите, дисплей дуже крихкий, а скляний екран не має додаткового захисту, тому будьте дуже обережні.


Перед установкою нового дисплея обов'язково перевірте його на справність. Перевірте мінімальну і максимальну яскравість дисплея і перевірте наявність помилок пікселів. Перетягніть будь-який додаток по екрану зигзагоподібно. Якщо картинка не стрибає, значить сенсорна функція в порядку. Якщо все працює нормально, знову вимкніть пристрій і від'єднайте обидва роз'єми. Тепер ви можете видалити всі захисні плівки.


Установка нового дисплея і зворотна зборка Google Pixel 2 XL

Підготуйте новий дисплей до установки. Обов'язково видаліть всі бите скло з рамки телефону. Також видалити всі залишки клею. Ретельно очистіть краю шасі спиртом.


Якщо ви відкриваєте дисплей, вам необхідно прикріпити новий клейкий стікер, щоб закрити пристрій, тому ви повинні замовити його перед початком ремонту. Спочатку встановіть наклейку на дисплей з прикріпленою захисною плівкою, щоб перевірити чи підходить вона за розмірами. Отвір для фронтальної камери показує, в який бік мають бути спрямований стікер. Потім зніміть зовнішню захисну плівку і наклейте наклейку на раму. Синя плівка повинна бути спрямована вгору. Клейка рамка дуже тонка і легко рветься, тому потрібно працювати повільно і акуратно. Спочатку натисніть на верхній край наклейки і переконайтеся, що вона приклеїлася. Потім прикріпіть стікер з протилежного боку, особливу увагу приділіть кутках. Притисніть краю до рами шасі. Синя захисна плівка вже повинна трохи відшаруватися. Це показує, що наклейка сидить на рамі правильно. Як тільки стікер буде правильно прикріплений, зніміть другу захисну плівку. Виправте його положення, якщо чорна наклейка з плівкою сидить неправильно. Переконайтеся, що клей не виходить по краях при закритті пристрою. Потім витягніть всю внутрішню частину наклейки, потягнувши за U-образний язичок.


Далі помістіть дисплей на один край пристрою. Підключіть роз'єми дисплея. Акуратно натисніть на контакт на материнській платі, поки не почуєте клацання. Встановіть дві пластикові кришки на місце і натисніть на них. Не забудьте прикріпити стрічку другий пластикової кришки.


Увімкніть зібраний пристрій і знову перевірте дисплей. Слідкуйте за тим, щоб дисплей не ковзав з рами, але поки не натискайте на нього. Перетягніть будь-який додаток по екрану зигзагоподібно. Також перевірте мінімальну і максимальну яскравість екрану і стежте за помилками пікселів.


Помістіть дисплей на раму і переконайтеся, що він встановлений правильно. Потім натисніть на дисплей по краях щоб клей добре приклеївся. Клей потребує деякого часу для склеювання. Ви можете трохи нагріти екран тертим повітрям і помістити його між двома книгами. Будьте обережні, щоб не пошкодити екран!

Tags Розібрати, замінити, інструкція