Як замінити дисплей Google Pixel 3

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Google Pixel 3:

  • викрутка хрестова (PH00)
  • викрутка Standoff
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Google Pixel 3.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


За допомогою цієї докладної покрокової інструкції ви зможете самостійно розібрати і замінити дисплей в смартфоні Google Pixel 3. Заміна необхідна, якщо скло розбите, сенсорний екран більше не реагує на дотики, або дисплей залишається чорним або блимає. Під час цього ремонту ми замінюємо весь дисплей, включаючи рамку, а не тільки зламаний екран. Ви повинні перенести деякі дрібні деталі зі старого блоку дисплея, в залежності від того, як обладнана нова запчастина.

Ремонт трохи складний, так як в Pixel 3 потрібно знімати задню скляну кришку. Зняття задної кришки не найпростіша процедура, тому заплануйте для цього достатньо часу.

Перед тим, як приступити до ремонту не забудьте відключити пристрій.


Щоб зняти приклеєну задню кришку, використовуйте звичайний фен. Теплий клей легше відклеювати що дозволить зняти задню кришку набагато швидше. Найпростіший спосіб відклеїти задню кришку - використовувати плоский інструмент, наприклад кілька пластикових медіаторів. Нагрійте місце, де ви почнете відклеювати, і встановіть приску на нижню частину задньої кришки. Вставте пластиковий медіатор між задньою кришкою і рамою і потягніть за приску. Будьте особливо обережні, задня кришка може дуже легко зламатися. При необхідності прогрійте феном кілька разів і спробуйте знову. Як тільки інструмент вставлений, вставте пластиковий медіатор в зазор, щоб він залишався відкритим. Потім обведіть інструмент по всьому краю, щоб поступово відклеїти клей. Потім нагрійте наступну частину і вставте ще кілька медіаторів, щоб уникнути зворотне склеювання частин. Як тільки задня кришка відклеїлась, злегка підніміть її. Датчик відбитків пальців під камерою підключений за допомогою кабелю до материнської плати.


Тепер від'єднайте датчик відбитка пальця. Роз'єм датчика захищений чорною пластиковою кришкою. Відкрутіть два зазначених гвинта Phillips (4.1 мм). Зніміть кришку. Акуратно від'єднайте контакт за допомогою пластикової лопатки.


Контакт батареї і багато інших контактів розташовані під пластиковою рамкою. До цієї рами також прикріплена зарядна котушка для бездротової зарядки. Відкрутіть відмічені гвинти, зверніть увагу, що вони різної довжини (блакитні - 1.9 мм, жовті - 4.0 мм, червоний - 4.2 мм). Зверніть увагу на розташування гвинтів, щоб не переплутати їх при повторній установці. Коли всі гвинти будуть ослаблені, ви можете зняти раму разом з котушкою.


Тепер роз'єм батареї відкритий. Щоб уникнути коротких замикань під час ремонту, від'єднайте акумулятор.

Спочатку вийміть роз'єм управління кнопок від материнської плати. Гнучкий кабель кнопок проходить через акумулятор і може бути пошкоджений при відключенні. Акумулятор в Pixel 3 не так сильно приклеєний, як в інших смартфонах. З лівого боку є виступи для зняття клейкої стрічки під акумулятором. Щоб акумулятор знову приклеївся до нового дисплею, в цьому випадку ми радимо не витягати клейкі смужки, а акуратно витягувати акумулятор разом з клеєм. Спочатку відклейте темно-сіру фольгу, приклеєну до акумулятора і материнської плати. Фольга дуже легко рветься, але це не страшно. Потім підніміть акумулятор за допомогою широкого пластикового інструменту знизу і зліва. Будьте обережні, щоб не зігнути акумулятор і не пошкодити упаковку. Ви можете нагріти клей за допомогу фена, щоб полегшити його видалення. Але ніколи не нагрівайте напряму, а нагрівайте клей знизу або з боку дисплея.


Дві фронтальні камери захищені пластиковою кришкою і злегка приклеєні до внутрішньої частини дисплея. Відкрутіть два відмічені гвинта з кришки (блакитний Phillips - 4.0 мм, зелений Standoff - 3.8 мм). Один з двох гвинтів - це так званий «виразний» гвинт. Гвинт має внутрішнє різьблення і плоский поперечний профіль. Ви можете послабити його за допомогою тонкої шлицевой викрутки або викрутки, спеціально розробленої для цього гвинта. Зніміть кришку і обережно звільніть два роз'єми камери за допомогою пластикової лопатки. Потім вийміть першу камеру і зніміть другу камеру. Запам'ятайте, де яка камера, щоб ви могли правильно встановити їх на новий дисплей.


Динамік кріпиться декількома гвинтами, підключений до материнської плати і приклеєний до задньої частини дисплея. Спочатку відкрутіть відмічені гвинти Phillips (блакитний - 1.9 мм, зелений - 4.0 мм, червоний - 4.0 мм (тонше)). Невеликий металевий затиск кріпиться гвинтом. Акуратно від'єднайте контакт динаміка за допомогою материнської плати. І витягніть динамік.


Гніздо живлення закріплено кількома гвинтами і приклеєне до пристрою. Спочатку відкрутіть всі відмічені гвинти Phillips (блакитний - 4.0 мм, зелені - 1.7 мм). Один з них тримає маленький чорний пластиковий шматок. Два інших гвинта ведуть в раму. Вимкніть контакт гнізда живлення від материнської плати, злегка повернувши його під жовтий кабель (рожевий). Потім звільніть біло-синій антенний кабель за допомогою пінцета (жовтим). Використовуйте пластикову лопатку і пінцет, щоб проникнути під гнучкий кабель в декількох місцях і поступово відклеїти клей, який утримує гніздо живлення і кабель. Вийміть гніздо живлення зі свого отвори в рамі, а потім вийміть весь блок з пристрою.


Зніміть материнську плату. Обережно відключіть всі роз'єми за допомогою пластикової лопатки. Відпустіть клейкі смужки, які кріплять широкий роз'єм дисплея. Відкрутіть всі відмічені гвинти (блакитний Phillips - 1.9 мм, зелені Phillips - 4.2 мм, червоний Standoff - 3.7 мм). Кілька гвинтів кріплять маленькі металеві затиски. Запам'ятайте їх розташування, щоб ви могли правильно прикріпити їх пізніше. Вийміть пластиковий тримач на верхньому краю плати. Тепер материнська плата вільна, і ви можете обережно зняти її. Для цього трохи підніміть її, а потім витягніть з пристрою через всі кабелі і роз'єми.


Тепер видаліть лоток для SIM-карти. Відкрутіть два гвинти, якими кріпиться пристрій читання SIM-карт в пристрої (зелені - 1.8 мм). Звільніть маленький золотий мікрофон і зніміть злегка приклеєний картрідер.

Використовуйте пластикову лопатку, щоб від'єднати слуховий динамік. Якщо ваш новий дисплей поставляється з новим слуховим динаміком, вам не потрібно повторно використовувати старий.


Вібро мотор приклеєний до корпусу. Акуратно від'єднайте вібро мотор, вставивши інструмент між корпусом і мотором. Не натискайте на бічні сторони з золотими контактами, так як вони можуть легко зламатися.

Установка нового дисплея і зворотна зборка Google Pixel 3

Підготуйте новий дисплей до установки. Порівняйте ваш новий дисплей зі старим. Залежно від нового дисплея вам доведеться повторно використовувати різні кронштейни, гумові прокладки або гнучкі кабелі. Якщо на слуховому динаміці і динаміках немає клею, використовуйте тонку двосторонню стрічку для повторного підключення цих компонентів до нового дисплею. Також видаліть всі захисні плівки на всіх поверхнях і отворах фронтальної камери.Встановіть назад вібро мотор.


Встановіть лоток SIM-карт на місце. Переконайтеся, що він сидить правильно, і натисніть на нього. Також вставте маленький золотий мікрофон. Закрутіть два зазначених гвинтика Phillips (1.8 мм). Вставте тримач SIM-карти.


Вставте материнську плату назад в пристрій. Зігніть всі гнучкі кабелі трохи в сторону, щоб ви не затиснули їх знизу. Далі прикрутіть материнську плату зазначеними гвинтиками (блакитний Phillips - 1.9 мм, зелені Phillips - 4.2 мм, червоний Standoff - 3.7 мм). Не забудьте знову закріпити чорний пластиковий тримач і різні металеві затиски. Тепер підключіть різні роз'єми до материнської плати.

Тепер знову вставте слуховий динамік і натисніть на нього. Потім підключіть роз'єм до основної плати.


Встановіть гніздо живлення на місце над пристроєм для читання SIM-карт і натисніть на нього. Прикрутите гніздо живлення до внутрішнього краю рами. Встановіть на місце пластикову кришку і затягніть третій гвинт. Помістіть антенні кабелі за допомогою пінцета поверх їх роз'єму і щільно притисніть їх пластикової лопаткою. Підключіть кабелі назад в затискачі. Далі знову підключіть гніздо живлення до материнської плати.


Встановіть динамік на місце і щільно натисніть на нього. Потім затягніть динамік за допомогою різних гвинтів (блакитний - 1.9 мм, зелений - 4.0 мм, червоний - 4.0 мм (тонше). Переконайтеся, що один з гвинтів такий же довгий, як і інший, але має більш тонку різьблення. Третій гвинт на лівому нижньому краї також повинен знову прикріпити металевий затиск. Ви можете використовувати пінцет для більш зручного позиціонування затиску. Тепер можете підключіть роз'єм.


Встановіть дві фронтальні камери на місце. Підключіть два роз'єми камер до материнської плати. Встановіть пластикову кришку і знову закрутіть її.


Вставте акумулятор у корпус. Залиште місце з усіх країв батареї для інших компонентів і рами, щоб батарея була затиснута. Щільно притисніть акумулятор до корпусу, щоб клей краще приклеївся. Якщо ви зняли клейкі смужки при розбиранні батареї, ви можете використовувати тонку двосторонню стрічку, щоб зафіксувати батарею на місці. Тепер знову підключіть контакт кнопок регулювання гучності.


Підключіть акумулятор до материнської плати.

Розмістіть середню раму і закріпіть її гвинтами (блакитні - 1.9 мм, жовті - 4.0 мм, червоний - 4.2 мм).

Перш ніж прикріплювати задню кришку, придивіться до клею по краях. Якщо в деяких місцях вона скривилася і стала товщі, задня кришка може не правильно лягти. Видаліть клей в таких місцях. Ви також можете видалити весь клей і використовувати нову клеїться стікер. Зазвичай на задній кришці залишається досить клею, щоб ви могли прикріпити його до рами. Встановіть задню кришку на місце і знову підключіть датчик відбитків пальців. Потім надіньте пластикову кришку. Він повинен бути розміщений під гнучким кабелем середньої рами. Потім знову закрутіть два гвинта Phillips (зелені - 4.1 мм).


Перш ніж остаточно закрити пристрій, ви повинні перевірити його. Увімкніть пристрій і перевірте екран. Встановіть яскравість на мінімум і максимум. Перетягніть значок програми на весь екран, щоб переконатися, що сенсорний екран працює у всіх місцях. Якщо все працює коректно встановіть задню кришку в початкове положення. Натисніть на задню кришку, щоб клей приклеївся. Ви також можете нагріти пристрій гарячим повітрям, а потім затиснути його або погіршити парою книжок, щоб клей краще приклеївся.


Tags Розібрати, замінити, інструкція