Як замінити материнську і нижню плати Huawei Nova

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Huawei Nova:

  • викрутка п'ятизіркова - Pentalobe P2 0.8
  • Викрутка - PH00 1.5мм
  • присоска для демонтажу сенсорного скла або тачскріну
  • пластиковий медіатор
  • пластикова лопатка
  • пінцет

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Huawei Nova.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цій покрокової інструкції я покажу, як самостійно розібрати і зняти материнську і нижню плати в телефоні Huawei Nova. Вам потрібен такий ремонт, щоб очистити плати від пошкодження водою.

Перед тим, як приступити до ремонту не забудьте вимкнути телефон.

Відкрутіть два гвинтика в нижній частині пристрою, які утримують задню кришку.


Вставте SIM-інструмент в маленький отвір на лотку, щоб розблокувати лоток. Вийміть лоток і карти SIM та microSD.


Будьте дуже обережні на цьому етапі. Прикріпіть присоски якнайнижче на задню кришку, наприклад, там, де написано «Huawei». Потягніть за присосок і потягніть за неї вгору. У отвір встановіть пластиковий медіатор. Перемістіть медіатор по краю телефону, щоб від'єднати задню кришку. Продовжуйте обережно тягнути за присосок. Датчик відбитків пальців підключений до задньої кришки. Гнучкий кабель з'єднує цей датчик з материнською платою. Будьте обережні при знятті дисплея, щоб не пошкодити кабель або плату. Обережно підніміть задню кришку. Повільно розкрийте пристрій за верхній край, як книгу. Тепер ви повинні побачити гнучкий кабель датчика відбитків пальців.


Відкрутіть один зазначений гвинтик, попередньо знявши з нього наклейку. Відключіть контак датчика відбитків пальців. Роз'єм кріпиться до кришки і відривається разом з нею.

Від'єднайте роз'єм чорного гнучкого кабелю батареї за допомогою пластикової лопатки.


Відкрутіть один гвинтик, що утримує металеву пластину, що закриває роз'єм фронтальної камери. Зніміть пластину і за допомогою пластикової лопатки від'єднайте контакт фронтальної камери від материнської плати. Вийміть фронтальну камеру з корпусу телефону.


Далі зніміть аудіо роз'єм. Від'єднайте контакт порту від материнської плати за допомогою пластикової лопатки і витягніть його з корпусу.


Далі відкрутіть зазначений гвинтик, що утримує роз'єми двох великих гнучких кабелів. Зніміть металеву кришку. Від'єднайте два роз'єми гнучкого кабелю на материнській платі за допомогою пластикової лопатки. Від'єднайте роз'єм антенного кабелю на нижній платі. Тепер ви можете відкрутити гвинтик нижньої пластини, що закриває роз'єм великого гнучкого кабелю стрілкою. Відкрутіть гвинт нижньої пластини і зніміть пластину. За допомогою пластикової лопатки від'єднайте роз'єм, а потім від'єднайте гнучкий кабель.


Від'єднайте роз'єм динаміка за допомогою пластикової лопатки. Відкрутіть два зазначених гвинтика з нижньої плати. З нижнього гвинта зніміть наклейку і збережіть її для зворотного збирання. І зніміть нижню плату.


Відкрутіть гвинт утримує динамік. Зніміть динамік. Динамік злегка приклеєний, тому вам, можливо, доведеться обережно підняти його, використовуючи плоский інструмент.


Від'єднайте роз'єм антенного кабелю. Відкрутіть три залишилися гвинта від материнської плати. Акуратно підніміть гнучкий кабель акумулятора. Зніміть всю материнську плату (включаючи основну камеру). Ви завжди повинні від'єднувати роз'єм батареї відразу після відкриття пристрою. На цьому етапі ви просто від'єднуєте кабель акумулятора.


Установка материнської і нижньої плат і зворотна зборка Huawei Nova

Вставте материнську плату в новий дисплей. Переконайтеся, що основна камера вставлена в кронштейн. Закрутіть три гвинта в отвори на кутах материнської плати. Підключіть антенний кабель до материнської плати. Спочатку помістіть роз'єм прямо над його гніздом. Потім обережно натисніть на роз'єм, щоб зафіксувати в місці.


Вставте динамік в початкове положення і злегка натисніть на нього, щоб він приклеївся. Закріпіть динамік за допомогою одного гвинта.


Вставте нижню плату в початкове положення. Слідкуйте за тим, щоб не закривати роз'єм гнучкого кабелю динаміка. Закрутіть два гвинти в нижній частині плати. Натисніть на роз'єм динаміка, щоб підключити його. Прикріпіть круглу наклейку до гвинта поруч з динаміком. Це просто індикатор вологості. Якщо він зламаний, його не потрібно знову прикріплювати.

Помістіть великий гнучкий кабель стрілкою між двома платами. Підключіть роз'єм до нижньої плати. Переконайтеся, що стрілка ставиться вгору (у напрямку до материнської плати). Помістіть пластину кронштейна над роз'ємом, зафіксуйте його закрутивши зазначений гвинтик. Підключіть антенний кабель до нижньої плати. Спочатку обведіть вібро мотор. Потім помістіть вилку прямо над гніздом. Потім натисніть на штекер з допомогою пластикової лопатки, поки він не почуєте клацання. (Повторіть цей крок на іншому кінці антенного кабелю, якщо він не підключений.) Натисніть на чорний гнучкий кабель акумулятора, щоб він приклеївся. Уникайте використання батарею! Підключіть великий гнучкий кабель зі стрілкою до материнської плати. Підключіть середній гнучкий кабель до материнської плати. Помістіть кронштейн на роз'єми двох великих гнучких кабелів, зафіксуйте його і закріпіть за допомогою гвинта.


Вставте аудіо порт в дисплей. Підключіть роз'єм аудіо порту до материнської плати.

Вставте фронтальну камеру в дисплей. Акуратно підключіть роз'єм фронтальної камери до материнської плати. Помістіть пластину на роз'єми навушника і фронтальної камери, зафіксуйте її і закріпіть за допомогою гвинта.

Тепер підключіть контакт акумулятора.


Підключіть роз'єм датчика відбитків пальців на задній кришці до материнської плати. Роз'єм дисплея підключений до металевій пластині. Зафіксуйте металеву пластину і злегка натисніть на роз'єм. Закрутіть зазначений гвинтик. Прикріпіть круглий індикатор вологості на гвинт, якщо він у вас залишився.


Спочатку зафіксуйте задню кришку у верхнього краю (поруч з камерою), а потім помістіть її на дисплей. Акуратно натисніть на задню кришку, щоб вона встала на місце.

Вставте лоток для SIM-карти і ваші карти назад в пристрій. Переконайтеся, що лоток розташований правильно.


Закрутіть два зазначених гвинтика в нижній частині корпусу, які утримують кришку закритою.


Tags Розібрати, замінити, інструкція