Заміна динаміка iPhone XS

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання iPhone XS:

У нас на сайті ви зможете знайти необхідний набір викруток для розбирання iphone xs

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


Відео інструкція по заміні динаміка iPhone XSФото інструкція як замінити динамік iPhone XS

Перш ніж приступити до розбирання, вимкніть айфон і витягніть лоток з sim картою.

На нижній частині корпусу біля роз'єму для зарядки, відкрутіть два гвинтика за допомогою п'ятизірковий викрутки 0,8 мм.


За допомогою звичайного фена прогрійте лицьову сторону дисплея протягом хвилини. Прогрівання дисплея допоможе пом'якшити клей між дисплеєм і корпусом, слідчо процес відкриття корпусу буде набагато легше.


Фіксуємо присосок знизу дисплея і тягнемо за кільце вгору. Далі, беремо пластиковий медіатор та намагаємося продавити його між дисплеєм і корпусом айфона. Не рекомендується використовувати залізні предмети для розкриття корпусу, якщо немає під рукою медіатора, можете використовувати тонку пластикову карту.


Тепер, коли вийшло підчепити дисплей, акуратно і не поспішаючи, відкривайте корпус айфона.


При розкритті корпусу, відкиньте дисплей в праву сторону, тобто розкривається корпус як книга.


Далі, відкрутіть 3 гвинтика на залізної панелі за допомогою трипелюсткової викрутки (відзначено жовтим) і один гвинтик за допомогою хрестоподібної викрутки (відзначено зеленим)


Як тільки зняли залізну панель, першим відключаємо шлейф батареї від основної плати айфона (відзначено червоним), після цього, відключіть 3 шлейфа дисплейного модуля (відзначено жовтим). При відключенні шлейфів, рекомендується використовувати пластикову лопаткуЩоб замінити динамік на iPhone XS відкрутіть 5 гвинтиків і зніміть модуль антени.


Відкрутіть гвинтик між вібромотор і динаміком.


Зніміть залізну панель і відключіть шлейф.


Зверніть увагу що динамік приклеєний до корпусу, і щоб зберегти клейку стрічку, якою можна повторно скористатися при складанні, прогрійте феном місце проклейки і акуратно відклеюється динамік від корпусу айфона.


Тепер динамік можна зняти і замінити.

Якщо якийсь із етапів розбирання для вас залишився не зрозумілий, рекомендуємо подивитися відео інструкцію на початку сторінки.Зворотня збірка iPhone XS

  1. Встановіть динамік в корпус.
  2. Між вібромотором та динаміком підключіть шлейф, після встановіть залізну панельку і прикрутіть зверху гвинтик.
  3. Встановіть модуль антени і прикрутіть 5 гвинтиків.
  4. Тепер можемо підкинути дисплей і протестувати айфон перед остаточною збіркою з проклеюванням корпусу.

Щоб протестувати айфон, підключіть три шлейфу дисплея і тільки після цього підключіть шлейф батареї. Переверніть корпус, але не притискайте його, просто переверніть. Увімкніть айфон і при необхідності встановіть sim карту. Тестуємо айфон і, якщо все працює справно, переходимо до остаточної зборки з проклеюванням корпусу.


Видаляємо з корпуса айфона стару клейку стрічку.


Тепер за допомогою звичайної ватної палички та медичного спирту протираємо корпус в тому місці де була нанесена клейка стрічка.


Беремо спеціальну водостійку клейку стрічку та наносимо на корпус телефону. За допомогою цієї стрічки ви зберігаєте вологостійкість айфона. Купити двосторонній скотч для iPhone XS можна в розділі запчастини для iphone


Підключіть три шлейфу дисплея до основної плати айфона (відзначено жовтим) і тільки після цього можна підключити шлейф батареї.


Встановіть залізну панель та зафіксуйте 5 гвинтиків:

  • Гвинтик Tri-Wing 1.0 мм відзначений жовтим
  • Гвинтик Tri-Wing 1.3 мм відзначений червоним
  • Гвинтик PH00 3.7 мм відзначений зеленим


Після того як прикрутили всі гвинтики на залізної панелі, перевертаємо дисплей і притискаємо до корпусу. Ви також можете почути характерні звуки закривання корпусу.

В заключний етап, прикручуємо два гвинтика біля гнізда зарядки.


Встановлюємо sim карту, включаємо і користуємося телефоном.

Tags iphone xs