Як замінити дисплей iPhone 6

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання iPhone 6:

У нас на сайті ви зможете знайти необхідний набір викруток для розбирання iphone 6

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цій покрокової інструкції я покажу вам, як розібрати і замінити дисплей в смартфоні iPhone 6. Вам варто замінити дисплей, якщо тріснуло скло, сенсорний екран не реагує на дотики, ЖК-дисплей залишається чорним або блимає.

Перш, ніж приступити до ремонту не забудьте вимкнути пристрій.

Першим кроком вам потрібно відкрити iPhone. Для цього вам знадобиться викрутка Pentalobe. Відкрутіть два зазначених гвинтика в нижній частині корпусу (рожеві - 3.8 мм).


Далі покладіть ваш телефон на чисту поверхню, щоб не подряпати корпус. Для того, щоб від'єднати передню панель від задньої кришки, вам знадобиться присоска і пластиковий медіатор. Якщо ваш екран розбитий і сильно потріскався, наклейте на нього клейку стрічку, перш ніж продовжити. Тепер помістіть присосок над кнопкою «Додому» або поруч з нею. Підніміть екран потягнувши за кільце присоски вгору і вставте пластиковий медіатор в отвір між алюмінієвою рамою і рамкою дисплея. Обведіть пластиковим медіатором по краю екрану, щоб відклеїти його з усіх боків.


Далі за допомогою викрутки Phillips відкрутіть відмічені гвинтики на роз'єм акумулятора (блакитний - 3.2 мм, рожевий - 2.3 мм). Потім підніміть кришку акумулятора. Обережно від'єднайте роз'єм батареї, вставивши пластикову лопатку трохи ні ж самого роз'єму.


Тепер вам потрібно відкрутити п'ять зазначених винятково Phillips з металевої кришки (блакитний - 3.1 мм, рожеві - 1.3 мм, жовтий - 1.8 мм). Далі зніміть кришку. Від'єднайте чотири роз'єми в порядку, зазначеному нижче. Будьте дуже обережні. Помістіть кінець пластикової лопатки трохи нижче контакту і підійміть його. Таким чином відключіть: фронтальну камеру / датчик наближення / слуховий динамік / мікрофон (зелений), сенсорний ідентифікаційний кабель (синій), LCD (блакитний), сенсорний екран (рожевий).


Тимчасово підключіть новий дисплей. Ви можете підключити тільки ЖК-дисплей і сенсорний екран, тому що інші деталі все ще знаходяться на несправному дисплеї. Підключити роз'єми трохи складно. Якщо з першого разу все не так, обережно від'єднайте роз'єми і спробуйте знову. (LCD, сенсорний екран). Запустіть iPhone і перевірте, чи правильно працюють ЖК-дисплей і сенсорний екран. Якщо штекерні контакти підключені неправильно, екран буде залишатися чорним, відображати смуги або працювати некоректно.


Слуховий динамік знаходиться на задній панелі дисплея. Відкрутіть три зазначених гвинта Phillips (рожеві - 2.2 мм, блакитний - 3.0 мм). Тепер зніміть кришку. Злегка відігніть кабель в бік, щоб ви могли зняти слуховий динамік.


Зніміть комплект кабелів в два етапи: спочатку зніміть датчики, вставивши пластикову лопатку під комплект кабелів, але над маленьким золотим мікрофоном і піднявши датчики. Тепер вставте пластикову лопатку нижче стрічкового кабелю, де знаходиться зовнішній мікрофон. На цьому етапі він злегка приклеєний. Тепер ви можете підняти комплект кабелів, щоб зняти його.


Відкрутіть два зазначених гвинта Phillips (рожеві - 1.8 мм). Тепер зніміть металеву кришку. За допомогою пластикової лопатки акуратно від'єднайте контакт кабелю кнопки «Додому». Акуратно вставте плоский кінець лопатки під комплект кабелів, який зазвичай приклеєний, щоб від'єднати його. Кнопка «Додому» приклеєна до екрану зсередини. Пальцем обережно втисніть кнопку всередину з лицьового боку. Після від'єднання кабелю ви можете вийняти його.

Тепер відкрутите сім гвинтів Phillips, які утримують металеву кришку на місці (блакитний - 1.8 мм, рожеві - 1.2 мм). Роз'єм з'єднувального кабелю кнопки Home приклеєний до задньої частини дисплея. Обережно від'єднайте його за допомогою металевої або пластикової лопатки. Тепер зніміть задню панель.

Установка нового дисплея і зворотна збірка iPhone 6

Не всі доступні дисплеї мають однакові функції. При необхідності перед установкою нового екрану вам доведеться витягти деякі з наступних частин зі старого дисплея: кронштейн передньої камери, кронштейн датчика. Ви також можете взяти наклейку зі старого дисплея.


Тепер помістіть металеву задню панель на задній панелі нового дисплея і прикрутіть її на місце (блакитний - 1.8 мм, рожеві - 1.2 мм). Надійно підключіть контакт з'єднувального кабелю кнопки «Додому» ще раз.


Тепер знову встановіть кнопку «Додому» і підключіть роз'єми. Одягніть металеву кришку і прикрутіть її на місце (рожеві - 1.8 мм).


Спочатку прикріпіть зовнішній мікрофон в початкове положення. Потім прикріпіть кожен з датчиків до відповідного кронштейну. Важливо правильно розташувати датчики, тому що в противному випадку датчик наближення не буде повністю функціональним.


Встановіть слуховий динамік назад у вихідне положення між фронтальною камерою FaceTime і датчиками. Потім надіньте кришку. Тепер закрутіть відмічені гвинти (рожеві - 2.2 мм, блакитний - 3.0 мм). Переконайтеся, що фронтальна камера знаходиться в центрі передньої частини дисплея. Перемістіть її трохи в разі потреби. Зверніть увагу, що гвинти різної довжини. Якщо ви переплутаєте їх, гвинт буде тиснути на скло дисплея зсередини і зашкодить його.


Підключіть відмічені роз'єми: фронтальну камеру / датчик наближення / слуховий динамік / мікрофон (зелений), сенсорний ідентифікаційний кабель (синій), LCD (блакитний), сенсорний екран (рожевий). Підключення ЖК-роз'єму зазвичай виходить не відразу. Будьте дуже обережні, щоб не погнути роз'єм. Запустіть свій iPhone, як тільки роз'єми будуть надійно підключені. Перевірте роботу ЖК-дисплея, сенсорного екрану, датчика наближення, фронтальної камери і слухового динаміка. Якщо роз'єми підключені неправильно, на дисплеї з'являться смуги, або частини сенсорного екрану не будуть працювати. Тепер встановіть кришку і затягніть, повернувши її на місце (блакитний - 3.1 мм, рожеві - 1.3 мм, жовтий - 1.8 мм).


Тепер підключіть роз'єм батареі.Установіте металеву кришку і прикрутіть її на місце (блакитний - 3.2 мм, рожевий - 2.3 мм).


Потім акуратно складіть екран. Переконайтеся, що край у верхній частині екрану, де знаходяться кабелі, правильно клацнули. Тепер обережно натисніть на екран в напрямку кнопки «Додому», поки він не буде правильно встановлений в рамі.


Тепер закрутіть два гвинта в нижній частині корпусу (рожеві - 3.8 мм Pentalobe).


Tags iPhone 6