Замена Face ID iPhone XS Max

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання iPhone XS Max:

  • Викрутка трипелюсткова (Tri-Wing Y0) - 0,6mm
  • Викрутка п'ятизіркова (Pentalobe) - 0,8мм
  • Викрутка хрестова – (PH00) 1.5мм
  • Пінцет
  • Пластикова лопатка і медіатор
  • Присоска для зняття дисплея
  • Звичайний фен

У нас на сайті ви можете знайти необхідний набір викруток для iphone xs max.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


Відео інструкція як замінити батарею на iPhone XS Max


Фото інструкція як замінити батарею на iPhone XS Max

Перед розбиранням відключаємо айфон, і витягаємо лоток з sim картою.

На нижній частині корпусу біля роз'єму для зарядки, відкручуємо два гвинтика п'ятизірковою викруткою 0,8 мм.


Тепер прогріємо лицьову сторону телефону за допомогою звичайного фена. Дисплей айфона проклеєний по всьому периметру корпусу і для його розкриття необхідно прогріти клей. Добре прогрійте нижню частину дисплея, звідси ми почнемо розкривати корпус.


Фіксуємо присоску знизу дисплея і тягнемо за кільце вверх. Беремо пластиковий медіатор і продавлюємо його між дисплеєм і корпусом айфона. Я не рекомендую використовувати залізні предмети, якщо не виходить відокремити дисплей від корпусу, ви можете трохи заточити края пластикового медіатора, це трохи полегшить процес розкриття корпусу айфона. Для зручності розкриття, можна використовувати додатковий медіатор. Не поспішаючи, відклеюються дисплей від корпусу.

Розкривається корпус айфона як книга, відкидаєте дисплей в праву сторону.


Далі, за допомогою трипелюсткової викрутки, відкручуємо 4 гвинтика на залізної панелі.

Відключаємо шлейф батареї від плати айфона.


Відкручуємо три гвинтика і знімаємо другу залізну панельку.


Зараз можемо відключити два шлейфи матриці і шлейф динаміка з датчиками від основної плати айфона. Зверніть увагу, що шлейф від слухового динаміка приклеєний до іншого шлейфу, але відклеюється він досить просто.Для зняття або заміни Face ID на iPhone XS Max необхідно буде зняти батарею, а також Taptic Engine (вібромотор) та динамік.

За допомогою трипелюсткової викрутки відкручуємо 6 гвинтиків і знімаємо модуль антени.


Відкручуємо три гвинтика хрестовою викруткою (відзначено жовтим). Не втрачайте залізний вусик, який розташовується під гвинтиком.

За допомогою плоскої викрутки, відкрутіть два гвинтика (відзначено зеленим), один з яких фіксує динамік і вібромотор. Другий гвинтик фіксує динамік.


Від'єднайте шлейф, який розташовується між вібромотором і динаміком.


Тепер вібромотор та динамік можна витягти з корпусу айфона. Зверніть увагу що динамік приклеєний до корпусу. Якщо акуратно відклеїти (попередньо прогрів феном), при складанні можна приклеїти до цієї ж клейкої стрічки.


Зараз необхідно відклеїти батарею від корпусу айфона, для цього потрібно потягнути за силіконову стрічку, рівно в одну сторону.


Все теж саме необхідно зробити і з іншими трьома стрічками.

Намагайтеся тягнути стрічку не поспішаючи і без ривків, тому як ці стрічки досить часто розриваються.


Витягуємо батарею з корпусу айфона.


Відключаємо 3 шлейфа модуля Face ID від основної плати iphone xs max.


Прогріваємо задню кришку корпусу айфона де розташовуються шлейфи модуля Face ID. Далі, акуратно відклеюється два шлейфа від корпусу айфона.


Тепер піддягаємо модуль Face ID з боку камери і витягаємо з корпусу айфона.


Face-ID на iPhone XS Max програмно підв'язаний до материнської плати пристрою, тому проста заміна модуля Фейс Айді без додаткового втручання в апаратну частину айфона, не дасть бажаного результату. Модуль FaceID також як і Touch-ID (сканер відбитка пальця) на попередніх моделей айфонів, має прив'язку до основного процесору, слідчо працювати функція FaceID після простої заміни модуля не буде.


Модуль Face ID включає в себе інфрачервону камеру, фронтальну камеру і точковий проектор.Як замінити фронтальну камеру в iPhone XS Max

Щоб замінити фронтальну камеру в iPhone XS Max необхідно розібрати корпус модуля Face-ID. Металевий корпусу модуля потрібно буде розібрати, тому використовуючи плоскогубці, обережно розтискати корпус в ході розбирання, щоб не пошкодити елементи модуля.


Інфрачервона камера і фронтальна камера легко знімаються плоскогубцями, але, якщо вам потрібно зняти точковий проектор, необхідно буде прогріти додатково феном. Рекомендована температура при знятті точкового проектора становить 150 градусів. Будьте обережні при розбиранні точкового проектора.


Як ви можете помітити, фронтальна камера віддільна від модуля Face-ID і може бути замінена в iPhone XS Max, однак для цього доведеться трохи погнути корпус модуля.

Related Articles

Заміна камери на iPhone XS Max

Заміна камери на iPhone XS Max

Як замінити задню камеру на iPhone XS Max в разі падіння телефону, після чого не працює камера.

Заміна материнської плати iPhone XS Max

Заміна материнської плати iPhone XS Max

Покрокове керівництво як замінити материнську плату на iPhone XS Max

Tags iphone xs max