Як замінити Face-ID або фронтальну камеру iPhone X

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання iPhone X:

У нас на сайті ви зможете знайти необхідний набір викруток для розбирання iphone x

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


Відео інструкція заміна Face-ID в iPhone 10Як працює функція Face-ID на iPhone X

Модуль Face ID включає в себе інфрачервону камеру, фронтальну камеру і точковий проектор.


Інфрачервона камера і точковий проектор є основними частинами системи Face ID та прив'язані до материнської плати iPhone 10, тому після заміни одного із зазначених частин, функція розпізнавання обличчя працювати не буде. Це зроблено з міркувань безпеки, однак ви можете замінити фронтальну камеру.

Якщо наприклад, ви візьмете будь-який інший навіть оригінальний модуль Face ID з іншого iPhone X, функція розпізнавання обличчя працювати не буде, але фронтальна камера буде працювати і її можна замінити. Припустимо виникла така необхідність і потрібно замінити фронтальну камеру в iPhone X, наприклад, з якихось причин функція розпізнавання обличчя працює, але фронтальна камера не працює, тоді доведеться розібрати корпус модуля Face-ID і замінити фронтальну камеру.

Оскільки корпус зварений лазерною точковою зваркою, досить важко розкрити його, тому використовуючи плоскогубці, обережно розтискайте корпус модуля Face-ID, щоб не пошкодити елементи самого модуля.


Tags iPhone X