Як замінити материнську плату iPhone 8 Plus

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання iPhone 8 Plus:

  • Викрутка п'ятизірковий Pentalobe - 0,8мм
  • Викрутка PH00 - 1.5мм
  • Викрутка трипелюсткова Tri-Wing - 0,6мм
  • Пінцет
  • Пластикова лопатка і медіатор
  • Присоска для зняття дисплея
  • Звичайний фен

У нас на сайті ви зможете знайти необхідний набір викруток для розбирання iphone 8 plus

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


Відео інструкція заміна материнської плати iPhone 8 PlusФото інструкція як замінити материнську плату iPhone 8 Plus

У цій покрокової інструкції я покажу як самостійно розібрати і замінити материнську плату в iPhone 8 Plus.

Перед тим, як приступити до ремонту не забудьте вимкнути телефон.

Першим кроком вам потрібно відкрутити два зазначених гвинтика в нижній частині корпусу за допомогою викрутки Рentalobe 0.8mm. Гвинтики знаходяться праворуч і ліворуч від роз'єму для зарядного пристрою.


Далі вам потрібно від'єднати дисплей. Покладіть ваш iPhone 8 Plus на чисту, гладку поверхню, щоб не подряпати задню кришку. Для того, щоб від'єднати дисплей, вам знадобиться присоска, пластиковий медіатор і звичайний фен. Екран телефону приклеєний до рами. Використовуючи фен, прогрійте краю дисплея теплим повітрям приблизно до 60 градусів. Далі встановіть присосок на нижній край пристрою, над кнопкою «Додому» або поруч із цією кнопкою. Потягніть за присосок вгору, як би піднімаючи дисплей. Тепер постарайтеся вставити пластиковий медіатор між алюмінієвою рамою і дисплеєм. Зазвичай це не виходить з першого разу і для цього процесу вам потрібно буде кілька спроб. Як тільки між частинами утворився зазор, ви можете відкрити дисплей, злегка повернувши медіатор. Як тільки ви зможете підняти дисплей на кілька міліметрів, обережно обведіть пластиковим медіатором по периметру дисплея, щоб відклеїти його від рами. При необхідності прогрійте зовнішні краї дисплея ще кілька разів.


Перед початком ремонту від'єднайте контакт акумулятора, щоб запобігти короткі замикання і уникнути випадкового включення пристрою під час ремонту.

Далі відкрутіть відмічені гвинтики (зелені - 2.6 мм, блакитні - 1.0 мм) і зніміть кришку. Тепер акуратно від'єднайте контакт з акумулятором, вставивши пластикову лопатку трохи нижче роз'єму.


Далі за допомогою пластикової лопатки від'єднайте контакт дисплея і кнопки «Додому».


Далі за допомогою викрутки Y-типу (Y000), відкрутіть два гвинти (зелений - 1.1 мм, блакитний - 0.9 мм). Зніміть кришку. Використовуючи пластикову лопатку, обережно від'єднайте контакт фронтальної камери від материнської плати. Тепер ви можете повністю зняти дисплей.


Відкрутіть два гвинти Y-типу, які кріплять пластину кронштейна до роз'ємів основної камери, і зніміть пластину кронштейна (зелені - 1.3 мм). Від'єднайте роз'єми камери, дуже обережно вставивши пластикову лопатку під роз'єми. Відкрутіть два гвинти від кронштейна камери і зніміть його (червоний - 1.7 мм, жовтий - 2.6 мм). Гвинт з внутрішнім різьбленням НЕ магнітний. Існують спеціальні викрутки для відкручування гвинта з внутрішнім різьбленням, але ви також можете використовувати звичайну тонку шлицевую викрутку. Використовуйте пластикову лопатку, щоб виштовхнути блок камери з рамки і витягти його.


Тепер вимкніть роз'єм режиму очікування і гучності. Спочатку відкрутіть два гвинти, які утримують кронштейн і зніміть його (блакитний - 2.9 мм, зелений - 1.2 мм). Відключити контакт від плати логіки.


Далі зніміть пластиковий кронштейн. Для початку відкрутіть відмічені гвинтики (зелений - 1.2 мм, блакитні - 1.1 мм, жовтий - 2.9 мм). Потім зніміть кронштейн. Під ним знаходяться гвинтики, які утримують з'єднувальний елемент. Відкрутіть відмічені гвинтики (червоні - 1.0 мм). І зніміть з'єднувальний елемент.


Далі вам потрібно зняти антену Wi-Fi. Для початку відкрутіть зазначений гвинтик (зелений - 1.2 мм). Після цього від'єднайте роз'єм від плати. Антена злегка приклеєна. Прогрійте її трохи теплим повітрям за допомогою фена і обережно від'єднайте антену, вставивши пластикову лопатку під кабель. Після витягніть антену.


Тепер витягніть лоток для SIM - карти.


За допомогою пластикової лопатки від'єднайте три роз'єми від материнської плати.


Відкрутіть всі гвинти, які утримують материнську плату (зелений - 2.5 мм, блакитні - 1.7 мм, жовтий - 2.2 мм, червоний - 2.1 мм) .Тепер ви можете акуратно зняти материнську плату вручну. Поруч з двома отворами для основної камери iSight є пластиковий тримач для гвинта. Цей пластиковий тримач розташований на верхній частині материнської плати.

Установка материнської плати і зворотна зборка IPhone 8 Plus

Вставте материнську плату в початкове положення. Тримач камери повинен бути на верхній частині материнської плати. (Над отвором для гвинта в правому верхньому куті на зображенні.) Закріпіть материнську плату з допомогою гвинтів (зелений - 2.5 мм, блакитний - 1.7 мм, жовтий - 2.2 мм, червоний - 2.1 мм).


Підключіть три роз'єми материнської плати .. Спочатку розташуйте роз'єми над їхніми гніздами, а потім обережно натисніть на них пальцем.


Тепер вставте лоток SIM-карти в це гніздо. Якщо у вас виникли проблеми з цим, перевірте стан материнської плати.


Помістіть антену Wi-Fi назад в корпус телефону. Тепер встановіть кронштейн. Потім акуратно натисніть на нього, щоб клей приклеївся. Тепер підключіть роз'єм.


Встановіть сполучний елемент на місце і закріпіть його гвинтами (червоний - 1.0 мм). Тепер ви можете встановити пластиковий кронштейн і також закріпити його гвинтами ж (жовтий - 2.9 мм, блакитний - 1.1 мм, зелений - 1.2 мм).


Знову підключіть кабель режиму очікування / регулювання гучності. Встановіть кронштейн на з'єднувач і закріпіть його гвинтами (зелений - 1.2 мм, блакитний - 2.9 мм).

Вставте основну камеру в утримувач і натисніть на неї. Підключіть роз'єм камери. Помістіть кронштейн на камеру і прикрутіть його зазначеними гвинтиками (жовтий - 2.9 мм, блакитний - 2.6 мм). Прикріпіть і затягніть, повернувши пластину кронштейна до контактів (зелені - 1.3 мм).


Для того, щоб нова наклейка на рамку добре приклеїлася, змивайте усі старого клею і бруд. Зніміть першу захисну плівку. Акуратно покладіть її на одну сторону корпусу і акуратно приклейте. Видалити другий шматок плівки. Зверніть увагу на правильне розташування наклейки на рамі. Кути наклейки відрізняються і допоможуть вам. Навіть якщо ви використовуєте нову рамкову наклейку, водонепроникність ваших айфонів може бути не 100%!


Додайте дисплей на рамі і підключіть контакт фронтальної камери (FaceTime) до материнської плати. Встановіть кришку контакту фронтальної камери (FaceTime) назад в iPhone і закріпіть її зазначеними гвинтами (зелений - 1.1 мм, блакитний 0.9 мм).

Підключіть два роз'єми: кнопки Home і дисплея до плати логіки.


Підключіть контакт акумулятора. Встановіть металеву кришку назад в iPhone і закріпіть її чотирма гвинтами (зелені - 1.2 мм, блакитний - 2.6 мм).


Встановіть дисплей на бічну частину рамки і опустіть його на iPhone. Потім помістіть весь дисплей в рамку телефону.

Закрутіть два гвинти зліва та справа від роз'єму Lightning в корпус.

Tags iPhone 8 Plus