Як замінити вібромотор в iPhone X

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання iPhone X:

У нас на сайті ви зможете знайти необхідний набір викруток для розбирання iphone x

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цій інструкції ми покажемо вам, як замінити несправний Taptic Engine в вашому iPhone X. Вам знадобиться цей ремонт, якщо ваш телефон не вібрує або тільки вібрує.

Перш, ніж приступити до ремонту не забудьте вимкнути телефон.

Першим кроком вам потрібно відкрутити два зазначених гвинтика в ні жней частини задньої кришки за допомогою викрутки Pentalob PL1 (зелені - 6.8 мм). Вони знаходяться праворуч і ліворуч від гнізда для зарядки телефону.


Далі вам потрібно від'єднати дисплей. Покладіть iPhone X на рівну чисту поверхню, щоб не подряпати зворотну сторону телефону. Для того, щоб від'єднати передню панель, вам знадобиться присоска, жорсткі пластикові медіатори і звичайний фен. Якщо екран вашого телефону сильно потрісканий, заклейте його скотчем, перш ніж продовжити.

Пам'ятайте, що екран добре приклеєний до рами. За допомогою звичайного фена прогрійте зовнішні краї дисплея теплим повітрям (приблизно до 60 °). Помістіть присосок над кнопкою «Додому» або поруч з нею. Потягніть за присосок вгору, як би відриваючи дисплей від основної частини телефону. У отвір помістіть пластиковий медіатор між металевою рамою і дисплеєм. Не вставляйте інструмент глибше, ніж на 5 мм, щоб не пошкодити дрібні деталі всередині iPhone. Так як дисплей приклеєний по всьому периметру телефону, обведіть медіатором по колу. Будьте особливо обережні біля кнопки «Режим сну і Пробудження», ви миєте пошкодити гнучкий кабель дисплея. Тепер за допомогою пластикового медіатора підійміть дисплей і розкладіть його в сторону, як книгу. Покладіть дисплей на стійкий предмет або спершись, щоб не натягувати гнучкі кабелі. При необхідності нагрійте зовнішні краї рами кілька разів. Після відкриття ваш iPhone X втрачає гарантію захисту від пилу і води.


Перед початком ремонту від'єднайте контакт акумулятора, щоб запобігти короткі замикання і уникнути випадкового включення пристрою під час ремонту. Використовуйте викрутку Y-типу (Y000), щоб відкрутити відмічені гвинти (зелений - 3.0 мм, блакитні - 1.0 мм, жовтий - 3.6 мм). Потім зніміть кронштейн. Зверніть увагу, що гвинти різної довжини, не переплутайте їх.

Apple представила гвинти Y-типу з iPhone 7. Їх часто помилково називають Tri-Point або Tri-Wing.

Тепер дуже обережно від'єднайте контакт акумулятора, вставивши пластикову лопатку під роз'єм.


Дисплейний блок сполучений трьома роз'ємами. За допомогою пластикової лопатки, від'єднайте роз'єми для дисплея і слухового динаміка. Будьте дуже обережні, коли піддягаємо роз'єми за допомогою лопатки, щоб не пошкодити контакти. Якщо все роз'єми відключені, ви можете зняти дисплей. На рамі і дисплеї можуть залишитися залишки клею.

Далі відкрутіть відмічені гвинти на пластині кронштейна динаміка (зелений - 1.5 мм Y-Type, блакитний - 1.4 мм Y-Type, жовті - 1.8 мм Y-Type, червоний - 1.0 мм Y-Type, рожевий - 1.5 мм Philips, синій - 2 , 2 мм. Philips). Гвинти мають різну довжину. Помістіть їх на магнітну майданчик таким чином, щоб ви могли призначити їх пізніше. Спочатку зніміть пластину кронштейна, а потім від'єднайте роз'єм за допомогою пластикової лопатки. Зніміть кронштейн.

Відкрутіть зазначений гвинт кронштейна над гнучким кабелем, який веде до динаміку (зелений - 2.2 мм Y-Type). Потім зніміть пластину кронштейна. Тепер від'єднайте гнучкий кабель і трохи витягніть його. Тепер ви можете зняти динамік за допомогою гнучкого кабелю. Спочатку трохи підніміть динамік, використовуючи пластикову лопатку, а потім витягніть його.


Відкрутіть зазначений гвинт Phillips, що кріпить Taptic Engine (зелений - 2.2 мм). Використовуйте пластикову лопатку, щоб від'єднати роз'єм двигуна Taptic. Тепер зніміть Taptic Engine.


Установка Taptic Engine кришки і зворотна збірка iPhone X

Помістіть Taptic Engine назад між акумулятором і роз'ємом для зарядки Lightning. Переконайтеся, що отвори для гвинтів в двигуні Taptic встановлені правильно. Підключіть роз'єм двигуна Taptic. Закріпіть Taptic Engine за допомогою зазначеного гвинта (зелений - 2.2 мм).


Встановіть динамік назад у вихідне положення і натисніть на нього. Підключіть роз'єм динаміка. Одягніть пластину кронштейна на роз'єм і затягніть, повернувши її (зелений - 2.2 мм).


Спочатку підключіть роз'єм кронштейна. Складіть опорну пластину так, щоб отвори для гвинтів опинилися над різьбленням. Прикрутите пластину кронштейна за допомогою гвинтів Phillips і гвинтів Y-образного типу (Y-тип: зелений - 1.5 мм, жовті - 1.8 мм, червоний - 1.0 мм, Phillips: блакитний - 1.4 мм, рожевий - 1.5 мм, синій - 2.2 мм) .


Для того, щоб нова наклейка на рамку добре приклеїлася, змивайте усі старого клею і бруд. Зніміть першу захисну плівку. Акуратно покладіть її на одну сторону корпусу і акуратно приклейте. Видалити другий шматок плівки. Зверніть увагу на правильне розташування наклейки на рамі. Кути наклейки відрізняються і допоможуть вам. Навіть якщо ви використовуєте нову рамкову наклейку, водонепроникність ваших айфонів може бути не 100%!


Додайте дисплейний блок на краю рами і притисніть його до стійкого об'єкту, щоб не перетягнути тендітні гнучкі кабелі. Переконайтеся, що ваш пристрій НЕ зісковзує. Підключіть два роз'єми дисплея. Можливо, вам доведеться натиснути на нижню частину двох роз'ємів за допомогою лопатки, щоб встановити його правильно. Переконайтеся, що роз'єми підключені правильно. Чи не згинайте контакти роз'єму на материнській платі. За допомогою пінцета, розташуйте роз'єм слухового динаміка над його гніздом на материнській платі. Обережно натисніть на нього, щоб прикріпити роз'єм до гнізда.


Тепер ви можете підключити роз'єм батареї. Потім вставте кронштейн і закріпіть його гвинтами (зелений - 3.0 мм, блакитний - 1.0 мм, жовтий - 3.6 мм).


Візьміть дисплей обома руками і повільно складіть його. Встановіть його чітко на раму і поступово натискайте на нього, поки він не стане на місце. Ви потрібно перевірити дисплей і інші функції вашого iPhone, перш ніж остаточно закрити його.


Закрутіть два гвинти зліва та справа від роз'єму зарядки Lightning.


Tags iPhone X