Як замінити гніздо живлення Samsung Galaxy S8+

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Samsung Galaxy S8 plus:

  • викрутка хрестова (PH00) – 1.5мм
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Samsung Galaxy S8 plus.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цьому керівництві я покажу вам, як замінити гніздо харчування в смартфоні Samsung Galaxy S8+. Ви повинні замінити його, якщо ваш телефон більше не заряджається, а також щоб відновити функцію передачі файлів.

Перед тим як ви почнете ремонт, не забудьте вимкнути телефон.

Першим кроком вам потрібно зняти задню кришку, яка приклеєна до рамці телефону. Рівномірно нагрівайте пристрій за допомогою фена для того, щоб розм'якшити клей.

Потім обережно спробуйте підняти заднє скло за допомогою плоского тупого інструменту, наприклад пластикового медіатора. Знайдете місце, де ви можете вставити перший медіатор. Потім поступово обводьте їм по контуру пристрою., Додаючи в отвори додаткові медіатори. Використовуйте присоску, щоб підняти скло.

Цей крок може зайняти досить багато часу. Можливо, вам доведеться нагріти заднє скло або клей ще кілька разів, перш ніж ви зможете, нарешті, від'єднати його. Чи не знімайте задню кришку повністю, тому що спочатку ви повинні від'єднати роз'єм для зчитування відбитків пальців.


Знявши задню кришку, обережно підніміть її і від'єднайте датчик відбитків пальців за допомогою пластикового спаджера. Тепер ви можете повністю зняти задню кришку і відкласти її в сторону.


Відкрутіть відмічені гвинти, які кріплять верхню кришку до дисплея. Кришка фіксується на корпусі. Покладіть плаский інструмент під засувки, щоб від'єднати їх. Тепер зніміть кришку.


Використовуючи пластиковий спаджер, акуратно від'єднайте контакт батареї від материнської плати.


Відкрутіть відмічені гвинти, які кріплять динамік до дисплея. Використовуйте плоский предмет, наприклад пінцет, щоб від'єднати динамік, а потім зніміть його.


Використовую спеціальний інструмент або скріпку витягніть лоток SIM-карти з пристрою.


За допомогою пластикового спаджера, акуратно від'єднайте відмічені контакти від материнської плати. Переконайтеся, що ви не пошкодити контакти материнської плати при від'єднанні кабелів.


Далі просто витягніть передню камеру.

Тепер ви можете акуратно зняти материнську плату. Переконайтеся, що відключили всі роз'єми відмічені в попередньому кроці. Порт USB і раніше підключений до задньої панелі. Після того, як ви підняли плату, за допомогою спаджера, вимкніть цей контакт. Потім відкладіть плату в безпечне місце. В отворі лотка для SIM-карти є маленький пластиковий штифт. Переконайтеся, що це не випав.


Відкрутіть один гвинтик і витягніть аудіо роз'єм для навушників.


Тепер від'єднайте гніздо живлення. Відкрутіть чотири зазначених гвинта. Зніміть два антенних кабелю з їх направляє. Потім використовуйте пластиковий спаджер, щоб обережно витягти роз'єм і повністю зняти його.


Установка нового гнізда харчування і зворотна зборка Samsung Galaxy S8+

Тепер встановіть нове гніздо живлення. Переконайтеся, що весь з'єднувальний кабель знаходиться на одному рівні з корпусом. Обережно вставте антенні кабелі назад в відповідну направляючу за допомогою тупого предмета, такого як пінцет із закругленими кінцями. Потім знову закрутіть відмічені гвинти.


Встановіть аудіо роз'єм для навушників в нижню частину корпусу. Підключіть контактний роз'єм і закріпіть його гвинтиком.


Тепер ви можете встановити материнську плату назад. Спочатку підключіть роз'єм USB-порту на задній панелі. Потім встановіть плату назад в корпус. Переконайтеся, що ніякі кабелі або роз'єми не застрягли під платою.

Підключіть всі позначені контакти до материнської плати.


Вставте лоток SIM-карти назад в пристрій. Переконайтеся, що лоток розташований правильно.


Помістіть фронтальну камеру в отвір на верхньому краю корпусу. Переконайтеся, що камеру належним чином защелкнулась.


Тепер помістіть динамік в нижню частину корпусу. Акуратно натисніть на нього пальцями, поки він не почуєте клацання в корпусі.

Підключіть акумулятор до материнської плати. Вставте контакт в роз'єм на материнській платі, поки не почуєте характерне клацання.


Помістіть кришку з антеною назад в корпус. Потім натисніть на кришку пальцями, щоб вона акуратно защелкнулась. Закріпіть відмічені гвинти.


Встановіть задню кришку в початкове положення. Знову підключіть датчик відбитків пальців. Натисніть задню кришку по всій області, щоб клей добре приклеївся. Ви також можете нагріти пристрій гарячим повітрям, а потім затиснути його або погіршити парою книжок, щоб клей краще приклеївся.


Tags Розібрати, замінити, інструкція