Як замінити батарею Samsung Galaxy S10

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Samsung Galaxy S10:

  • викрутка хрестова (PH00) – 1.5мм
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Samsung Galaxy S10.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цій покрокової інструкції я покажу вам, як самостійно розібрати і замінити батарею в смартфоні Samsung Galaxy S10.

Перш, ніж приступити до ремонту не забудьте вимкнути телефон.


Тепер вам потрібно зняти задню кришку. Задня кришка приклеєна до корпусу. Прогрійте пристрій теплим повітрям за допомогою звичайного фена, щоб розм'якшити клей. Найпростіший спосіб послабити задню кришку - використовувати пластикові медіатори. Нагрійте місце, де ви починаєте і акуратно вставте пластиковий медіатор між задньою кришкою і рамою телефону. Медіатор зроблений з пластику, тому можете не переживати, він не подряпає пристрій. Але будьте все одно дуже обережні, задня кришка може легко зламатися. При необхідності прогрійте поверхню ще раз і спробуйте знову. Витратьте краще трохи більше часу, щоб нічого не поламати. Як тільки інструмент вставлений, обведіть їм по всьому краю телефону, щоб поступово послабити клей. Далі повторіть поверсі дії з усіх боків пристрою. Тепер за допомогою присоски, акуратно підніміть скло. Зверніть увагу! Не вставляйте пластиковий медіатор занадто глибоко, можете пошкодити дрібні деталі, які знаходяться всередині корпусу.


Далі зніміть пластикову кришку. Відкрутіть відмічені гвинти Philips (3,9 мм). Зверніть увагу, що котушка безконтактної зарядки і антена NFC прикріплені до пластиковій кришці. Кришка кріпиться у верхній частині, а нижня частина злегка приклеєна. Акуратно вставте плоский інструмент під закріплені ділянки і звільніть їх. Тепер ви можете зняти кришку разом з котушкою.


За допомогою пластикової лопатки обережно від'єднайте контакт батареї від материнської плати. Завжди відключайте контакти з боку, де на материнській платі немає дрібних компонентів. Це дозволяє уникнути випадкового пошкодження конденсаторів або мікросхем.


Акумулятор сильно приклеєний, тому вам слід знову використовувати фен. Клей розташований по краю батареї. Не нагрівайте безпосередньо і не згинайте її. Прогрійте акумулятор з боку дисплея. Пода клей розм'якшиться, вийміть акумулятор з корпусу за допомогою широкої пластикової лопатки.


Установка нової батареї і зворотна зборка Samsung Galaxy S10

Тепер підготуйте нову батарею до установки. Видаліть всі залишки клею, щоб нова батарея була правильно встановлена. Зніміть всі захисні плівки з клейкою поверхні вашої нової батареї. Якщо на новій батареї немає клейких поверхонь, ви можете використовувати тонку двосторонню стрічку, щоб закріпити батарею на своєму місці. Але нічого не наклеюйте на чорну задню частину дисплея, а тільки на металеву рамку по краях.


Вставте акумулятор у корпус дисплея. Щільно притисніть акумулятор до рами, щоб клей краще приклеївся.


Підключіть контакт батареї до материнської плати. Натисніть на контакт до характерного клацання.


Далі встановіть пластикову кришку. Помістіть кришку з антеною назад в корпус і закріпіть її на верхній частині корпусу. Натисніть на кришку до характерного клацання. Тепер закрутіть відмічені гвинтики.


Тепер включите телефон і протестуйте його за допомогою вбудованого режиму тестування. Увійдіть в тестовий режим, набравши комбінацію * # 0 * #. Наступні дії і протестуйте екран, камери і датчик наближення. Також перевірте всі функції заміненої деталі.

Далі встановіть назад задню кришку. Якщо на задній кришці залишився клей, ви можете встановити її не використовуючи новий клей. Помістіть задню кришку на місце. Добре притисніть її, щоб кришка приклеїлася з усіх боків. Також ви можете прогріти ваш пристрій теплим повітрям. За допомогою звичайного фена, щоб клей краще і швидше приклеївся.


Tags Розібрати, замінити, інструкція