Як замінити батарею Samsung Galaxy S5

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Samsung Galaxy S5:

  • викрутка хрестова (PH00) – 1.5мм
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Samsung Galaxy S5.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цьому покроковому керівництві я покажу вам як самостійно розібрати і замінити батарею Samsung Galaxy S5. Цей ремонт може допомогти, якщо ваш смартфон виходить з ладу під час інтенсивного використання, ви більше не можете заряджати або включати його, або термін служби батареї закінчився.

Перед тим, як приступити до ремонту не забудьте вимкнути телефон.

Першим кроком вам потрібно зняти задню кришку. Для цього вставте плоский кінець пластикової лопатки в в щілину, поруч з кнопкою включення і виключення на бічній поверхні. Обережно підніміть задню кришку. Під задньою кришкою знаходиться 18 кліпс. Переміщаючи пластикову лопатку по периметру телефону, відкрийте їх. Тепер ви можете повністю зняти задню кришку.


Далі витягніть батарею. За допомогою пластикового спаджера підніміть акумулятор, а потім вийміть його з корпусу.Установка нової батареї і зворотна зборка Samsung Galaxy S5

Вставте новий акумулятор назад в корпус. Символи +/- повинні стосуватися точки контакту.


І останнім кроком вам потрібно встановити задню кришку. Вона дуже легко встановлюється. Притисніть кришку пальцями, щоб клацнули всі кліпси по периметру задньої кришки.


Tags Розібрати, замінити, інструкція