Як замінити датчик наближення Samsung Galaxy S7 Edge

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Samsung Galaxy S7 Edge:

  • викрутка хрестова (PH00) – 1.5мм
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Samsung Galaxy S7 Edge.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цьому посібнику з ремонту я покажу вам, як самостійно розібрати і замінити датчик наближення в смартфоні Samsung Galaxy S7 Edge. Вам потрібно це виправити, якщо ваш дисплей більше не гасне, коли ви розмовляєте по телефону, або якщо перестає працювати автоматичний контроль яскравості.

Перед тим, як ви приступите до ремонту не забудьте вимкнути телефон, а також отримати вашу SIM-карту.

Першим кроком вам потрібно зняти задню кришку. Задня панель приклеєна до рамці корпусу, тому для того, щоб її зняти, прогрійте телефон по периметру за допомогою звичайного фена. Далі помістіть присосок ближче до краю телефону та потягніть за неї вгору. У утворилися отвір помістіть пластиковий медіатор, точно також зробіть і з іншого боку телефону. Далі проведіть медіатором по периметру кришки, щоб відклеїти всі сторони задньої кришки. За потреби прогрійте клей ще раз. Як тільки всі сторони відклеїтися можете знімати кришку.

Далі відкрутіть 12 гвинтиків, які тримають три антени, а також зніміть жовту наклейку.


Тепер від'єднайте верхню антену від корпусу. Почніть з правого верхнього кута. Як тільки антена від'єднається з правого боку, обережно потягніть її посередині, щоб відійшла і ліва сторона.Сніміте антену з корпусу.


Далі зніміть середню частину. Зверніть увагу, що вона підключена до нижньої антени.

Від'єднайте нижню антену за допомогою пінцета починаючи з лівого боку.


Далі за допомогою пластикового спаджера акуратно від'єднайте контакт батареї від материнської плати.


Далі за допомогою пластикового спаджера від'єднайте контакт фронтальної камери від материнської плати. І зніміть фронтальну камеру з корпусу.


Тепер за допомогою пластикової лопатки дуже обережно від'єднайте всі позначені контакти від материнської плати.


Тепер вам потрібно зняти материнську плату. Нижня частина материнської плати підключена до USB-порту. Акуратно відхиліть плату на 180 °, щоб ви могли дістатися до контакту. Не тягніть занадто сильно за материнську плату. Використовуючи пластиковий спаджер, акуратно від'єднайте контакт від плати. Зніміть материнську плату. В отворі лотка для SIM-карти є маленький пластиковий штифт. Переконайтеся, що він не випав.


Далі зніміть датчик наближення, За допомогою металевого шпателя, обережно від'єднайте датчик від корпусу. Почніть з кабелю, потім від'єднайте сам датчик.


Установка нового датчика наближення і зворотна зборка Samsung Galaxy S7 Edge

Встановіть датчик наближення. Помістіть датчик наближення в поглиблення в верхньому краї корпусу. Натисніть на датчик пальцем, щоб клей приклеївся.


Тепер ви можете встановити материнську плату. Переверніть плату догори дном і помістіть її в нижній край корпусу, щоб заново підключити контакт USB-порту. Підключіть контактдо характерного клацання. Переверніть материнську плату, щоб покласти її в корпус.


Підключіть всі позначені контакти до материнської плати.


Встановіть фронтальну камеру. Помістіть фронтальну камеру в поглиблення в верхньому краї корпусу. Підключіть камеру до материнської плати. Ви повинні почути клацання контакту на місце.


Підключіть акумулятор до материнської плати. Вставте контакт в гніздо на материнській платі до клацання.

Тепер помістіть антену в нижній край корпусу. Натисніть на антену пальцями, доки не почуєте в корпусі.

Далі помістіть антену назад в корпус після того, як закріпіть її на нижній антені. Натисніть на антену пальцями, доки не почуєте в корпусі.


Помістіть верхню антену назад в корпус. Почніть встановлювати з лівого боку, а потім щільно притисніть пальцями. Ви повинні почути клацання.


Приклейте жовту клейку смужку назад. І прикрутите все три антени 12 гвинтиками.


Тепер поверніть задню кришку на місце. Притисніть задню кришку по всьому піріметру, щоб клей приклеївся. Ви також можете нагріти пристрій гарячим повітрям, а потім затиснути його або погіршити парою книжок, щоб клей краще прилипав. Не забудьте встановити назад SIM-карту.

Tags Розібрати, замінити, інструкція