Як замінити датчик відбитка пальця Samsung Galaxy S8+

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Samsung Galaxy S8 plus:

  • викрутка хрестова (PH00) – 1.5мм
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Samsung Galaxy S8 plus.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цьому керівництві я покажу вам, як замінити датчик відбитка пальця в смартфоні Samsung Galaxy S8+. Ви повинні замінити його, якщо ваш телефон більше не розпізнає ваш відбиток пальця або немає можливості зареєструвати новий відбиток пальця.

Перед тим як ви почнете ремонт, не забудьте вимкнути телефон.

Першим кроком вам потрібно зняти задню кришку, яка приклеєна до рамці телефону. Рівномірно нагрівайте пристрій за допомогою фена для того, щоб розм'якшити клей.

Потім обережно спробуйте підняти заднє скло за допомогою плоского тупого інструменту, наприклад пластикового медіатора. Знайдете місце, де ви можете вставити перший медіатор. Потім поступово обводьте їм по контуру пристрою., Додаючи в отвори додаткові медіатори. Використовуйте присоску, щоб підняти скло.

Цей крок може зайняти досить багато часу. Можливо, вам доведеться нагріти заднє скло або клей ще кілька разів, перш ніж ви зможете, нарешті, від'єднати його. Чи не знімайте задню кришку повністю, тому що спочатку ви повинні від'єднати роз'єм для зчитування відбитків пальців.


Знявши задню кришку, обережно підніміть її і від'єднайте датчик відбитків пальців за допомогою пластикового спаджера. Тепер ви можете повністю зняти задню кришку і відкласти її в сторону.


Тепер обережно вставте сталевий шпатель туди, де кріпиться датчик відбитка пальця до антени NFC, і відсуньте контакт. Далі повільно зніміть весь гнучкий кабель з кришки. Якщо кабель важко знімається, ви можете прогріти його феном, щоб розм'якшити клей. Зображення показують задню панель Galaxy S8. Galaxy S8 + має таку ж скляну панель.


Установка нового датчика відбитків пальців і зворотна зборка Samsung Galaxy S8+

Тепер вставте датчик відбитків пальців в передбачене місце на задній кришці. Злегка натисніть на датчик, щоб він приклеївся.


Встановіть задню кришку в початкове положення. Знову підключіть датчик відбитків пальців. Натисніть задню кришку по всій області, щоб клей добре приклеївся. Ви також можете нагріти пристрій гарячим повітрям, а потім затиснути його або погіршити парою книжок, щоб клей краще приклеївся.


Tags Розібрати, замінити, інструкція