Як замінити динамік Samsung Galaxy S10

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Samsung Galaxy S10:

  • викрутка хрестова (PH00) – 1.5мм
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Samsung Galaxy S10.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цій пошаговій інструкції я показую вам, як самостійно розробляти і змінювати динамік в смартфоні Samsung Galaxy S10. У випадку пошкодження води, материнська плата повинна бути обов'язково удалена з телефону та очищення.

Попередження, чим приступити до ремонту, не забудьте виключити телефон.


Тепер вам потрібно снять задню кришку. Задняя кришка приклеена до корпусу. Прогресуйте пристрій теплим повітрям з підтримкою звичайного фена, щоб розділити клей. Самий простой спосіб ослабити задню кришку - використовувати пластикові медиатори. Нагрейте місце, де ви починаєте і аккуратно вставте пластиковий медиатор між задньою кришкою і радіою телефону. Медіатор торгує пластиками, тому можна не переживати, він не поскарапає ​​пристрій. Не будьте все рівно дуже острівний, задняя кришка може легко сломатися. При необхідності прогрешіть надійність ще раз і попросіть снова. Потрапити найкраще німецького більшого часу, щоб нічого більше не поломати. Як тільки інструмент був встановлений, спостережте їх за всім краєм телефону, щоб поступово ослабити клей. Далі повторюйте етапи дій у всіх сторонних пристроях. Тепер з підтримкою присоски, аккуратно підніміть стекло. Поверніть увагу! Не вставляйте пластиковий медіатор з глибоким глубоком, ви можете надсилати дрібні деталі, які знаходяться у внутрішній корпусі.

Далі снимите пластикову кришку. Відкрийте отмеченние вінти Philips (3,9 мм). Зверніть увагу, що катушка безконтактної зарядки та антенна NFC прикріплена до пластикової кришки. Кришка створюється у верхній частині, а нижня частина сліп приклеена. Акуратно вставте плоский інструмент під посилені учасники та ослабьте їх. Тепер ви можете снять кришку разом з катушкою.


З підтримкою пластикової лопатки осторожно відключають контактні батареї від матерінської плати. Все відключає контакти со сторінками, де на матеріальних платежах немає мелких компонентів. Це дозволяє уникнути нечаянського пошкодження конденсаторів або мікросхем.


Далее снимите динамік. Відкрийте відмечені вінтики Philips (3,9 мм). Приподіньте динамік у бокових відвертих, щоб було легше ослабити динамік. Відверті відмечені маленькими треугольниками.


Встановлення нової динаміки та зворотної збірки Samsung Galaxy S10

Тепер установлюйте динамік. Помістіть динамік навпроти порта USB, натисніть на нього і закрийте від змінених вінтамі. Убедитесь, що він добре зафіксував вбудовані пристрої.


Підключіть контактні батареї до матерінської пошти. Нажміть на контакт до характерного щелчка.


Далі встановіть пластикову кришку. Помістіть кришку з антенною зворотною стороною в корпус і закрепіть її на верхній частині корпусу. Напустіть на кришку до характерного щелечка. Теперь закрутити відмечені вінтики.


Тепер включіть телефон та протестуйте його за допомогою встроєного режиму тестування. Войте в тестовий режим, набрав * # 0 * #. Слідуйте інструкції та протестуйте екран, камери та датчик наближення. Перевірте всі функції заміненої деталі.

Далі встановлюйте зворотну задню кришку. Якщо на задній кришці залишився клей, ви можете встановити її не використовуючи новий клей. Помістіть задню кришку на місці. Хорошо припустив її, що кривашка приклеїлася до всіх сторон. Так само ви можете прогресувати своє обладнання теплим повітряним. З підтримкою звичайного фена, що б клей лучше і бистрее приклеился.


Tags Розібрати, замінити, інструкція