Як замінити дисплей Samsung Galaxy S7 Edge

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Samsung Galaxy S7 Edge:

  • викрутка хрестова (PH00) – 1.5мм
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Samsung Galaxy S7 Edge.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цьому посібнику з ремонту я покажу вам, як самостійно розібрати і замінити дисплей в смартфоні Samsung Galaxy S7 Edge. Такий ремонт вам знадобиться, якщо тріснуло скло, сенсорний екран більше не реагує на дотики або дисплей став чорним або блимає.

Перед тим, як ви приступите до ремонту не забудьте вимкнути телефон, а також отримати вашу SIM-карту.

Першим кроком вам потрібно зняти задню кришку. Задня панель приклеєна до рамці корпусу, тому для того, щоб її зняти, прогрійте телефон по периметру за допомогою звичайного фена. Далі помістіть присосок ближче до краю телефону та потягніть за неї вгору. У утворилися отвір помістіть пластиковий медіатор, точно також зробіть і з іншого боку телефону. Далі проведіть медіатором по периметру кришки, щоб відклеїти всі сторони задньої кришки. За потреби прогрійте клей ще раз. Як тільки всі сторони відклеїтися можете знімати кришку.


Далі відкрутіть 12 гвинтиків, які тримають три антени, а також зніміть жовту наклейку.

Тепер від'єднайте верхню антену від корпусу. Почніть з правого верхнього кута. Як тільки антена від'єднається з правого боку, обережно потягніть її посередині, щоб відійшла і ліва сторона. Зніміть антену з корпусу.


Далі зніміть середню частину. Зверніть увагу, що вона підключена до нижньої антени.


Від'єднайте нижню антену за допомогою пінцета починаючи з лівого боку.


Далі за допомогою пластикового спаджера акуратно від'єднайте контакт батареї від материнської плати.


Далі за допомогою пластикового спаджера від'єднайте контакт фронтальної камери від материнської плати. І зніміть фронтальну камеру з корпусу.

Тепер за допомогою пластикової лопатки дуже обережно від'єднайте всі позначені контакти від материнської плати.


Тепер вам потрібно зняти материнську плату. Нижня частина материнської плати підключена до USB-порту. Акуратно відхиліть плату на 180 °, щоб ви могли дістатися до контакту. Не тягніть занадто сильно за материнську плату. Використовуючи пластиковий спаджер, акуратно від'єднайте контакт від плати. Зніміть материнську плату. В отворі лотка для SIM-карти є маленький пластиковий штифт. Переконайтеся, що він не випав.


Тепер вам потрібно зняти слуховий динамік. Він також приклеєний до корпусу. Тому використовуючи металевий, акуратно від'єднайте слуховий динамік. Вийміть динамік з корпусу.


Далі зніміть датчик наближення, За допомогою металевого шпателя, обережно від'єднайте датчик від корпусу. Почніть з кабелю, потім від'єднайте сам датчик.


Далі акуратно від'єднайте вібро мотор, вставивши металевий шпатель між корпусом і самим мотором.


Тепер від'єднайте контакт аудіо роз'єми для навушників. Використовуючи пластиковий спаджер витягніть контакт з гнізда. Далі відкрутіть один гвинтик, який утримує гніздо на місці. І витягніть аудіо роз'єм з корпусу.

Два аніонних кабелю підключені до нижньої плати і прокладені вздовж корпусу в отворі. Спочатку дістаньте білий антенний кабель і від'єднайте його від нижньої плати. Потім синій кабель від'єднайте від плати.


Далі витягніть батарею. Будьте дуже обережні на цьому етапі. Використовуйте плоский тупий інструмент, наприклад металевий шпатель, щоб не пошкодити батарею. Акумулятор приклеєний до корпусу, за допомогою інструменту від'єднайте акумулятор з усіх боків, вставивши шпатель між батареєю і корпусом. Потім обережно вставте інструмент під акумулятор і витягніть його з корпусу.

Установка нового дисплея і зворотна зборка Samsung Galaxy S7 Edge

Підготуйте новий дисплей. У корпусі нового дисплея все клейкі поверхні і термопрокладки (стрілки) покриті прозорою захисною плівкою. Зніміть захисну плівку перед початком збирання. Зверху і зліва: липкі прокладки для акумулятора, датчик наближення, навушник і фронтальна камера. Внизу: термопрокладки.


Тепер встановіть батарею в корпус. Притисніть акумулятор до корпусу, щоб клей краще приклеївся.


Далі підключіть два антенних кабелю. Спочатку підключіть синій і акуратно покладіть його уздовж прорізи в корпусі. Потім підключіть білий антенний кабель і помістіть його в направляючу над синім антенних кабелем.


Далі встановіть аудіо роз'єм. Помістіть його в поглиблення в нижній частині корпусу. І прикріпіть його одним гвинтиком. Підключіть контакт роз'єму до плати. Ви повинні почути, як він встав на місце.

Тепер встановіть вібро мотор. Помістіть вібромотор в маленьке кругле поглиблення на лівій стороні корпусу. Пальцем притисніть вібро мотор до корпусу.

Встановіть датчик наближення. Помістіть датчик наближення в поглиблення в верхньому краї корпусу. Натисніть на датчик пальцем, щоб клей приклеївся.


Далі помістіть слуховий динамік в невелике заглиблення в верхньому краї корпусу. Легко натисніть на навушник, щоб клей приклеївся.

Тепер ви можете встановити материнську плату. Переверніть плату догори дном і помістіть її в нижній край корпусу, щоб заново підключити контакт USB-порту. Підключіть контактдо характерного клацання. Переверніть материнську плату, щоб покласти її в корпус.


Підключіть всі позначені контакти до материнської плати.

Встановіть фронтальну камеру. Помістіть фронтальну камеру в поглиблення в верхньому краї корпусу. Підключіть камеру до материнської плати. Ви повинні почути клацання контакту на місце.

Підключіть акумулятор до материнської плати. Вставте контакт в гніздо на материнській платі до клацання.


Тепер помістіть антену в нижній край корпусу. Натисніть на антену пальцями, доки не почуєте в корпусі.


Далі помістіть антену назад в корпус після того, як закріпіть її на нижній антені. Натисніть на антену пальцями, доки не почуєте в корпусі.

Помістіть верхню антену назад в корпус. Почніть встановлювати з лівого боку, а потім щільно притисніть пальцями. Ви повинні почути клацання.


Приклейте жовту клейку смужку назад. І прикрутите все три антени 12 гвинтиками.


Тепер поверніть задню кришку на місце. Притисніть задню кришку по всьому піріметру, щоб клей приклеївся. Ви також можете нагріти пристрій гарячим повітрям, а потім затиснути його або погіршити парою книжок, щоб клей краще прилипав. Не забудьте встановити назад SIM-карту.


Tags Розібрати, замінити, інструкція