Як замінити фронтальну камеру Samsung Galaxy S7 Edge

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Samsung Galaxy S7 Edge:

  • викрутка хрестова (PH00) – 1.5мм
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Samsung Galaxy S7 Edge.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цьому посібнику з ремонту я покажу вам, як самостійно розібрати і замінити фронтальну камеру в смартфоні Samsung Galaxy S7 Edge. Вам потрібен цей ремонт, якщо фронтальна камера не працює, не відкривається або ваші знімки розмиті.

Перед тим, як ви приступите до ремонту не забудьте вимкнути телефон, а також отримати вашу SIM-карту.

Первым шагом вам нужно снять заднюю крышку. Задняя панель приклеена к рамке корпуса, поэтому для того, чтоб ее снять, прогрейте телефон по периметру с помощью обычного фена. Далее поместите присоску ближе к краю телефона и потяните за нее вверх. В образовавшиеся отверстие поместите пластиковый медиатор, точно также сделайте и с другой стороны телефона. Далее проведите медиатором по периметру крышки, чтоб отклеить все стороны задней крышки. По надобности прогрейте клей еще раз. Как только все стороны отклеиться можете снимать крышку.


Далі відкрутіть 12 гвинтиків, які тримають три антени, а також зніміть жовту наклейку.


Тепер від'єднайте верхню антену від корпусу. Почніть з правого верхнього кута. Як тільки антена від'єднається з правого боку, обережно потягніть її посередині, щоб відійшла і ліва сторона. Зніміть антену з корпусу.


Далі зніміть середню частину. Зверніть увагу, що вона підключена до нижньої антени.


Від'єднайте нижню антену за допомогою пінцета починаючи з лівого боку.


Далі за допомогою пластикового спаджера акуратно від'єднайте контакт батареї від материнської плати.


Далі за допомогою пластикового спаджера від'єднайте контакт фронтальної камери від материнської плати. І зніміть фронтальну камеру з корпусу.


Установка фронтальної камери і зворотна зборка Samsung Galaxy S7 Edge

Тепер встановіть фронтальну камеру. Помістіть фронтальну камеру в поглиблення в верхньому краї корпусу. Підключіть камеру до материнської плати. Ви повинні почути клацання контакту на місце.


Підключіть акумулятор до материнської плати. Вставте контакт в гніздо на материнській платі до клацання.


Тепер помістіть антену в нижній край корпусу. Натисніть на антену пальцями, доки не почуєте в корпусі.


Далі помістіть антену назад в корпус після того, як закріпіть її на нижній антені. Натисніть на антену пальцями, доки не почуєте в корпусі.


Помістіть верхню антену назад в корпус. Почніть встановлювати з лівого боку, а потім щільно притисніть пальцями. Ви повинні почути клацання.

Приклейте жовту клейку смужку назад. І прикрутите все три антени 12 гвинтиками.

Тепер поверніть задню кришку на місце. Притисніть задню кришку по всьому піріметру, щоб клей приклеївся. Ви також можете нагріти пристрій гарячим повітрям, а потім затиснути його або погіршити парою книжок, щоб клей краще прилипав. Не забудьте встановити назад SIM-карту.


Tags Розібрати, замінити, інструкція