Як замінити основну камеру Samsung Galaxy S10

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Samsung Galaxy S10:

  • викрутка хрестова (PH00) – 1.5мм
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Samsung Galaxy S10.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цій покрокової інструкції я покажу вам, як самостійно розібрати і замінити основну камеру в смартфоні Samsung Galaxy S10.

Перш, ніж приступити до ремонту не забудьте вимкнути телефон.


Тепер вам потрібно зняти задню кришку. Задня кришка приклеєна до корпусу. Прогрійте пристрій теплим повітрям за допомогою звичайного фена, щоб розм'якшити клей. Найпростіший спосіб послабити задню кришку - використовувати пластикові медіатори. Нагрійте місце, де ви починаєте і акуратно вставте пластиковий медіатор між задньою кришкою і рамою телефону. Медіатор зроблений з пластику, тому можете не переживати, він не подряпає пристрій. Але будьте все одно дуже обережні, задня кришка може легко зламатися. При необхідності прогрійте поверхню ще раз і спробуйте знову. Витратьте краще трохи більше часу, щоб нічого не поламати. Як тільки інструмент вставлений, обведіть їм по всьому краю телефону, щоб поступово послабити клей. Далі повторіть поверсі дії з усіх боків пристрою. Тепер за допомогою присоски, акуратно підніміть скло. Зверніть увагу! Не вставляйте пластиковий медіатор занадто глибоко, можете пошкодити дрібні деталі, які знаходяться всередині корпусу.

Далі зніміть пластикову кришку. Відкрутіть відмічені гвинти Philips (3,9 мм). Зверніть увагу, що котушка безконтактної зарядки і антена NFC прикріплені до пластиковій кришці. Кришка кріпиться у верхній частині, а нижня частина злегка приклеєна. Акуратно вставте плоский інструмент під закріплені ділянки і звільніть їх. Тепер ви можете зняти кришку разом з котушкою.


За допомогою пластикової лопатки обережно від'єднайте контакт батареї від материнської плати. Завжди відключайте контакти з боку, де на материнській платі немає дрібних компонентів. Це дозволяє уникнути випадкового пошкодження конденсаторів або мікросхем.


Далі зніміть динамік. Відкрутіть відмічені гвинтики Philips (3.9 мм). Підніміть динамік у бічних отворів, щоб було легше послабити динамік. Отвори відзначені маленькими трикутниками.


Далі витягніть фронтальну камеру. Від'єднайте контакт камери за допомогою пластикової лопатки. Підніміть його з вільною боку, де немає компонентів материнської плати. Потім дістаньте камеру з тримача.

Тепер зніміть материнську плату. За допомогою пластикової лопатки дуже обережно від'єднайте відмічені контакти від материнської плати. Відкрутіть відмічені гвинти Phillips. Вийміть лоток для SIM-карти. І тепер ви можете обережно зняти материнську плату. Потім відкладіть материнську плату в безпечне місце.


Від'єднайте роз'єми камери на задній панелі материнської плати. Протолкніте камери через отвір плати, щоб зняти їх. Модуль камери злегка приклеєний по краю. Прогрійте їх феном, щоб камера легше від'єдналася.


Установка нової основної камери і зворотна зборка Samsung Galaxy S10

Спершу переконайтеся, що на лінзах камер немає пилу і немає подряпин. Помістіть модуль камери в материнську плату і обережно з'єднайте два роз'єми. Візьміть роз'єм і плату між двома пальцями і натискайте, поки роз'єм не почуєте клацання легким клацанням.


Тепер встановіть материнську плату назад в корпус. Візьміть материнську плату і акуратно помістіть її в пристрій. Будьте обережні, щоб не захистити будь-які кабелі. Зігніть всі роз'єми в сторону. Спочатку встановіть материнську плату у нижній частині пристрою вставте гніздо харчування в спеціальний отвір. Потім натисніть на материнську плату, поки вона не буде правильно встановлена. Вставте лоток для SIM-карти. Якщо лоток погано входить в отвір, перевірте чи правильно встановлена ​​материнська плата, це може бути причиною. Потім закрутіть відмічені гвинтики на материнській платі і в кінці підключіть всі позначені контакти.

Далі встановіть назад фронтальну камеру і підключіть її контакт до материнської плати.


Тепер встановіть динамік. Помістіть динамік назад над портом USB, натисніть на нього і закрутіть зазначеними гвинтами. Переконайтеся, що він добре зафіксований внизу пристрою.


Підключіть контакт батареї до материнської плати. Натисніть на контакт до характерного клацання.


Далі встановіть пластикову кришку. Помістіть кришку з антеною назад в корпус і закріпіть її на верхній частині корпусу. Натисніть на кришку до характерного клацання. Тепер закрутіть відмічені гвинтики.


Тепер включите телефон і протестуйте його за допомогою вбудованого режиму тестування. Увійдіть в тестовий режим, набравши комбінацію * # 0 * #. Наступні дії і протестуйте екран, камери і датчик наближення. Також перевірте всі функції заміненої деталі.

Далі встановіть назад задню кришку. Якщо на задній кришці залишився клей, ви можете встановити її не використовуючи новий клей. Помістіть задню кришку на місце. Добре притисніть її, щоб кришка приклеїлася з усіх боків. Також ви можете прогріти ваш пристрій теплим повітрям. За допомогою звичайного фена, щоб клей краще і швидше приклеївся.


Tags Розібрати, замінити, інструкція