Як замінити слуховий динамiк Samsung Galaxy S6 Edge

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Samsung Galaxy S6 Edge:

  • викрутка хрестова (PH00) – 1.5мм
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Samsung Galaxy S6 Edge.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цьому посібнику з ремонту я покажу вам, як самостійно розібрати і замінити несправний слуховий динамік Samsung Galaxy S6 Edge. Такий ремонт вам знадобиться, якщо тріснуло скло, сенсорний екран більше не реагує на дотики або дисплей став чорним або блимає.

Перед початком ремонту не забудьте вимкнути телефон, а потім витягти SIM-карту.

Найпершим кроком вам потрібно зняти задню кришку. Задня частина корпусу Samsung Galaxy S6 Edge надійно приклеєна, тому для того, щоб її зняти, прогрійте телефон по периметру за допомогою звичайного фена. Далі помістіть присосок ближче до краю телефону та потягніть за неї вгору. У утворилися отвір помістіть пластиковий медіатор або плоский край металевого шпателя, точно також зробіть і з іншого боку телефону. Далі проведіть медіатором по периметру кришки, щоб відклеїти всі сторони задньої кришки. За потреби прогрійте клей ще раз. Як тільки всі сторони відклеїтися можете знімати кришку.

Далі відкрутіть 13 гвинтиків, які тримають пластикову кришку. Тепер підніміть зарядну панель для бездротової зарядки. Вона злегка приклеєна до середньої частини корпусу. Для того, щоб зняти середину, ви повинні акуратно тримати акумулятор і решту смартфона. Іншою рукою підніміть рамку. Якщо він не рухається, обережно вставте пластикову лопатку між дисплеєм і рамкою і натисніть на неї вгору.


Тепер від'єднайте фронтальну камеру. Помістіть плоский кінець пластикової лопатки трохи нижче контакту і підійміть його. Переконайтеся, що ви не зламаєте резистори, які припаяні до материнської плати. Тепер ви можете від'єднати роз'єм фронтальної камери. Будьте дуже обережні.


Далі від'єднайте материнську плату. Перш, ніж ви зможете її зняти, ви повинні відкрутити два гвинтика. Потім вам потрібно буде відключити відмічені контакти. Помістіть пластикову лопатку трохи нижче контактів і підійміть їх. Потім зніміть материнську плату, до неї буде підключена плата гнізда харчування.


Відключіть слуховий динамік. За допомогою пінцета від'єднайте контакт слухового динаміка.


Установка нового слухового динаміка і зворотна зборка Samsung Galaxy S6 Edge

Тепер встановіть новий слуховий динамік на місце. Не забудьте приклеїти срібну кришку зверху контакту.


Тепер встановіть материнську плату і підключіть всі позначені контакти. Не забудьте назад закрутити два гвинтика.


Тепер встановіть фронтальну камеру в корпус і підключіть контакт до материнської плати.


Прикріпіть зовнішню рамку до основного компоненту. Почніть з роз'єму гнізда харчування і щільно притисніть два компонента рами разом. Тепер закрутіть 13 болтиков назад.


І останнім кроком ви повинні прикріпити задню кришку на місце. Старий клей зазвичай все ще досить липкий. Знову надіньте задню кришку, злегка нагрійте її, а потім притисніть кришку руками або парою книг.

Tags Розібрати, замінити, інструкція