Як замінити слуховий динамiк Samsung Galaxy S6

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Samsung Galaxy S7 Edge:

  • викрутка хрестова (PH00) – 1.5мм
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Samsung Galaxy S7 Edge.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.У цьому посібнику з ремонту я покажу вам, як самостійно розібрати і замінити несправний слуховий динамік Samsung Galaxy S6. Вам потрібно замінити динамік, якщо ви не чуєте співрозмовника або чуєте дуже погано.

Перед початком ремонту не забудьте вимкнути телефон, а також вийняти SIM-карту.

Першим кроком вам потрібно зняти задню кришку. Задня частина корпусу надійно приклеєна до корпусу. Щоб зняти його, вам потрібно добре прогріти телефон по периметру за допомогою звичайного фена. Далі помістіть присосок ближче до краю телефону та потягніть за неї вгору. У утворилися отвір помістіть пластиковий медіатор, точно також зробіть і з іншого боку телефону. Далі проведіть медіатором по периметру кришки, щоб відклеїти всі сторони задньої кришки. За потреби прогрійте клей ще раз. Як тільки всі сторони відклеїтися можете знімати кришку.

Далі відкрутіть 13 гвинтиків, які тримають пластикову кришку. Тепер підніміть зарядну панель для бездротової зарядки. Вона злегка приклеєна до середньої частини корпусу. Для того, щоб зняти середину, ви повинні акуратно тримати акумулятор і решту смартфона. Іншою рукою підніміть рамку. Якщо він не рухається, обережно вставте пластикову лопатку між дисплеєм і рамкою і натисніть на неї вгору.


Тепер осоеденіте фронтальну камеру. Помістіть плоский кінець пластикової лопатки трохи нижче контакту і підійміть його. Переконайтеся, що ви не зламаєте резистори, які припаяні до материнської плати. Тепер ви можете від'єднати роз'єм фронтальної камери. Будьте дуже обережні.


Вимкніть відмічені контакти. Помістіть плоский кінець пластикової лопатки трохи нижче контактів і підійміть їх. Тепер ви можете підняти материнську плату і скласти її в одну сторону. Задня частина материнської плати все ще з'єднано з портом док-станції. В отворі лотка для SIM-карти є маленький пластиковий штифт. Переконайтеся, що він не випав.


Тепер за допомогою пластикового спаджера від'єднайте контакт материнської плати.


Слуховий динамік знаходиться в невеликому поглибленні. Використовуючи металевий шпатель витягніть слуховий динамік.


Установка слухового динаміка і зворотна зборка Samsung Galaxy S6

Тепер помістіть новий слуховий динамік назад в корпус телефону.

Тепер підключіть материнську плату. І встановити її назад в корпус.


Підключіть всі відзначені контакти.

Тепер назад підключіть фронтальну камеру до материнської плати.


Прикріпіть зовнішню рамку до основного компоненту. Почніть з роз'єму док-станції і щільно притисніть два компонента рами разом. Тепер закрутіть 13 болтиков назад.


І останнім кроком ви повинні прикріпити задню кришку на місце. Старий клей зазвичай все ще досить липкий. Знову надіньте задню кришку, злегка нагрійте її, а потім притисніть кришку руками або парою книг.


Tags Розібрати, замінити, інструкція