Як замінити задню кришку Samsung Galaxy S9 +

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Samsung Galaxy S9 plus:

  • викрутка хрестова (PH00) – 1.5мм
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Samsung Galaxy S9 plus.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


За допомогою цього докладного покрокового керівництва ви легко можете замінити задню кришку вашого Galaxy S9 + самостійно. Зніміть задню кришку - досить громіздка процедура, тому сплануйте достатньо часу для неї.

Зробіть резервну копію перед початком ремонту, використовуйте чисту робочу поверхню і будьте гранично уважні і обережні.Перед началом ремонта не забудьте выключить телефон.

Першим кроком вам потрібно зняти задню кришку. Задня кришка приклеєна до рамці смартфона. Для того, щоб зняти її вам потрібно нагріти пристрій гарячим повітрям за допомогою фена, щоб розм'якшити клей. Прогрійте корпус телефону в перебігу декількох хвилин.

Найпростіший спосіб послабити задню кришку - використовувати плоский і гнучкий інструмент, наприклад медіатор. Вам знадобиться кілька медіаторів, щоб розімкнути задню кришку.

Нагрійте місце з якого ви будете починати і помістіть медіатор між задньою кришкою і рамкою. * Медіатор зроблений з пластику, тому він не зможе подряпати ваш телефон.

Будьте особливо обережні, задня кришка може дуже легко зламатися. При необхідності прогрійте її кілька разів і спробуйте знову. В середньому зняття задньої кришки займає півгодини. Витратьте трохи більше часу і працюйте обережно, щоб нічого не зламати.

Як тільки медіатор вставлений, вставте ще один в зазор з іншого боку. Потім обведіть інструмент по всьому краю, щоб поступово послабити клей. Як тільки задня кришка ослаблена, злегка підніміть її. Датчик відбитків пальців під камерою і раніше підключений за допомогою кабелю. Також використовуйте присосок, щоб підняти скло.


Далі відключіть датчик відбитка пальця. Знявши задню кришку обережно підніміть її і від'єднайте датчик за допомогою пластикового спаджера. Тепер ви можете повністю зняти задню кришку і відкласти її до зворотної збірки.

Тепер потрібно зняти датчик відбитка пальця. Обережно вставте сталевий шпатель, де датчик відбитка пальця приклеєний до антени NFC, і відсуньте контакт. Тепер повільно зніміть його. Якщо датчик важко від'єднується, ви можете використовувати фен, щоб розм'якшити клей. На зображеннях показана задня панель Galaxy S9. Galaxy S9 + має таку ж скляну панель.

Установка нової задньої кришки і зворотна зборка Samsung Galaxy S9 +

Підготуйте до установки нову задню панель. Видаліть всі захисні плівки з дисплея.


Вставте датчик відбитків пальців на місце передбачене на задній кришці. Злегка натисніть на датчик, щоб він приклеївся.

Перед установкою задньої кришки підключіть роз'єм датчика відбитків пальців. Використовуйте пластиковий інструмент, щоб дістатися до роз'єму.

Перш ніж надіти задню кришку на корпус, огляньте клей. Він повинен сидіти рівномірно по краю, щоб задня кришка могла бути щільно встановлена. При необхідності видаліть зайвий клей. Далі поверніть задню кришку в початкове положення. Натисніть задню кришку долонею, щоб клей приклеївся.


Tags Розібрати, замінити, інструкція