Як замінити задню кришку Samsung Galaxy A7

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Samsung Galaxy A7:

  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Samsung Galaxy A7.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цій інструкції по ремонту я покажу вам, як самостійно розібрати і замінити задню кришку в смартфоні Samsung Galaxy A7.

Перш, ніж приступити до ремонту не забудьте вимкнути телефон.


Тепер вам потрібно зняти задню кришку. Задня кришка приклеєна до корпусу. Прогрійте пристрій теплим повітрям за допомогою звичайного фена, щоб розм'якшити клей. Найпростіший спосіб послабити задню кришку - використовувати пластикові медіатори. Нагрійте місце, де ви будете починати і акуратно вставте пластиковий медіатор між задньою кришкою і рамою телефону. Медіатор зроблений з пластику, тому можете не переживати, він не подряпає пристрій. Але будьте все одно дуже обережні, задня кришка може легко зламатися. При необхідності прогрійте поверхню ще раз і спробуйте знову. Витратьте краще трохи більше часу, щоб нічого не поламати. Як тільки інструмент вставлений, обведіть їм по всьому краю телефону, щоб поступово послабити клей. Далі повторіть ці ж дії з усіх боків пристрою. Тепер за допомогою присоски, акуратно підніміть скло. Зверніть увагу! Не вставляйте пластиковий медіатор занадто глибоко, можете пошкодити дрібні деталі, які знаходяться всередині корпусу.


Установка нової задньої кришки і зворотна зборка Samsung Galaxy A7

Спочатку видаліть весь клей, що залишився на середньої рами та задній кришці. Потім візьміть нову клейку рамку і правильно розташуйте її. Зніміть прозору захисну плівку і покладіть клейку рамку на верхню сторону і акуратно розташуйте в пристрої. Переконайтеся, що вона лягла рівно і не виступає за рамку телефону. Добре притисніть клейку частина до рамки телефону. Ви можете використовувати пластикову лопатку, щоб було зручніше. Тепер зніміть другу пластикову плівку, потім встановіть задню кришку в початкове положення. Притисніть задню кришку по всій поверхні. Крім того, ви можете нагріти пристрій гарячим повітрям за допомогою фена, а потім добре затиснути пристрій або погіршити його кількома книгами, щоб клей добре приклеївся.

Tags Розібрати, замінити, інструкція