Як замінити задню кришку Samsung Galaxy S10e

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Samsung Galaxy S10e:

  • викрутка хрестова (PH00) – 1.5мм
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Samsung Galaxy S10e.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цій покрокової інструкції я покажу вам, як самостійно розібрати і замінити задню крышку в смартфоні Samsung Galaxy S10e. 

Перш, ніж приступити до ремонту не забудьте вимкнути телефон.


Тепер вам потрібно зняти задню кришку. Задня кришка приклеєна до корпусу. Прогрійте пристрій теплим повітрям за допомогою звичайного фена, щоб розм'якшити клей. Найпростіший спосіб послабити задню кришку - використовувати пластикові медіатори. Нагрійте місце, де ви будете починати і акуратно вставте пластиковий медіатор між задньою кришкою і рамою телефону. Медіатор зроблений з пластику, тому можете не переживати, він не подряпає пристрій. Але будьте все одно дуже обережні, задня кришка може легко зламатися. При необхідності прогрійте поверхню ще раз і спробуйте знову. Витратьте краще трохи більше часу, щоб нічого не поламати. Як тільки інструмент вставлений, обведіть їм по всьому краю телефону, щоб поступово послабити клей. Далі повторіть ці ж дії з усіх боків пристрою. Тепер за допомогою присоски, акуратно підніміть скло. Зверніть увагу! Не вставляйте пластиковий медіатор занадто глибоко, можете пошкодити дрібні деталі, які знаходяться всередині корпусу.

Установка нової задньої кришки і зворотна зборка Samsung Galaxy S10e

Далі встановіть нову задню кришку. Помістіть задню кришку на місце. Добре притисніть її, щоб кришка приклеїлася з усіх боків. Також ви можете прогріти ваш пристрій теплим повітрям. За допомогою звичайного фена, щоб клей краще і швидше приклеївся.


Tags Розібрати, замінити, інструкція