Як замінити батарею Samsung Galaxy S7

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Samsung Galaxy S7:

  • викрутка хрестова (PH00) – 1.5мм
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Samsung Galaxy S7.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цьому посібнику з ремонту я покажу вам, як розібрати і замінити несправний акумулятор в смартфоні Samsung Galaxy S7. Цей ремонт може допомогти, якщо ваш смартфон швидко розряджається час інтенсивного використання, ви більше не можете заряджати або включати телефон, або термін служби батареї закінчився.

Перед початком ремонту не забудьте вимкнути телефон, а також вийміть SIM-карту.

Насамперед вам потрібно зняти задню кришку. Скляна задня кришка приклеєна до рамці телефону. За допомогою присоски потягніть задню кришку в вгору. Заздалегідь прогрійте пристрій гарячим повітрям фена. Таким чином клей розм'якшиться і відкрити задню кришку буде легше. Як тільки між задньою кришкою і корпусом з'явився отвір, вставте туди пластиковий медіатор. Наступний медіатор вставте з іншого боку телефону. Використовуйте більше медіаторів, щоб відкрити кожну сторону смартфона. Обведіть медіатор по периметру телефону, таким чином задня кришка відклеїться від рамки. Тепер обережно видаліть залишки клею з внутрішньої сторони корпусу і задньої кришки.


Далі відкрутіть 12 гвинтів, які кріплять антену і динамік до корпусу, а також видаліть жовту клейку стрічку.


Тепер від'єднайте верхню антену від корпусу. Починайте з правого верхнього кута. Як тільки антена від'єднається з правого боку, обережно потягніть її посередині, щоб відійшла і ліва сторона. Зніміть антену повністю.

Далі витягніть середню антену з корпусу. Зверніть увагу, що вона підключена до нижньої антени.


Тепер за допомогою пінцета від'єднайте динамік починаючи з лівого боку.


Далі використовуючи пластиковий спаджер, акуратно від'єднайте контакт батареї від материнської плати.


За допомогою пластикової лопатки, акуратно від'єднайте контакт фронтальної камери від материнської плати. І зніміть фронтальну камеру з корпусу.


Використовуючи spudger, обережно від'єднайте відмічені контакти від материнської плати.


Зніміть материнську плату. Нижня частина материнської плати (стрілка) підключена до USB-порту. Акуратно нахиліть плату на 180 °, щоб ви могли дістатися до контакту. Не тягніть занадто сильно за плату. Використовуючи пластиковий спаджер, акуратно від'єднайте контакт від плати. Тепер повністю витягніть материнську плату. В отворі лотка для SIM-карти є маленький пластиковий штифт. Переконайтеся, що він не випапал.


Тепер вам потрібно витягти стару батарею. Будьте дуже обережні на цьому етапі. Використовуйте плоский тупий інструмент, наприклад закруглений кінець металевого шпателя, щоб не пошкодити акумулятор. Акумулятор приклеєний до корпусу. За допомогою інструменту акуратно від'єднайте батарею від корпусу. Спочатку вийміть батарею з одного боку, потім з іншого. Потім акуратно вставте інструмент під акумулятор і зніміть клей під ним. Вийміть акумулятор з корпусу.

Установка нової батареї і зворотна зборка Samsung Galaxy S7

Тепер встановіть нову батарею в корпус телефону, притисніть акумулятор, щоб клей краще приклеївся.


Переверніть плату зворотною стороною і помістіть її в нижній край корпусу, щоб заново підключити контакт USB-порту. Підключіть контактно характерного клацання. Опустіть плату, щоб встановити її в корпус.

Підключіть відмічені контакти до материнської плати.


Помістіть фронтальну камеру в поглиблення в верхньому кутку корпусу. Підключіть камеру до материнської плати. Ви повинні почути клацання, коли контакт встав на місце.


Підключіть акумулятор до материнської плати. Вставте контакт в гніздо на материнській платі до клацання.


Помістіть динамік в нижню частину корпусу. Натисніть на динамік пальцями, щоб зафіксувати в своє місце в корпусі.


Помістіть середню антену назад в корпус і закріпіть її на нижній антені. Натисніть на антену пальцями, доки не почуєте.


Далі встановіть верхню антену починаючи з лівого боку. Притисніть її пальцями до корпусу до характерного клацання.

Тепер приклейте назад жовту наклейку і закрутіть 12 гвинтиків.

Встановіть задню кришку в початкове положення. Натисніть на задню кришку на по всьому периметру, щоб клей добре приклеївся. Ви також можете нагріти пристрій гарячим повітрям, а потім затиснути його або погіршити парою книжок, щоб клей краще приклеївся.

Tags Розібрати, замінити, інструкція