Як замінити динамік Sony Xperia Z5 Compact

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання Sony Xperia Z5 Compact:

  • викрутка хрестова (PH00) – 1.5мм
  • пінцет
  • пластикова лопатка і медіатор
  • присоска для зняття дисплея
  • звичайний фен

У нас на сайті ви зможете купити необхідний набір викруток для розбирання Sony Xperia Z5 Compact.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


У цьому покроковому керівництві я покажу вам, як самостійно розібрати і замінити динамік в телефоні Sony Xperia Z5 Compact.

Перед тим, як приступити до ремонту не забудьте вимкнути телефон.

Також вам потрібно буде вийняти SIM-карти і карти microSD.


Наступним кроком вам потрібно зняти задню кришку. Кришка приклеєна до шасі. Прогрійте задню поверхню теплим повітрям за допомогою фена. Далі прикріпіть присоску до нижнього краю пристрою і потягніть за неї. Як тільки між шасі і задньою кришкою з'явиться зазор, вставте пластиковий медіатор. Зробіть так само з кожного боку. Задня кришка проклеєний з внутрішньої сторони. Перемістіть пластиковий медіатор по периметру задньої кришки, щоб відклеїти її з усіх боків.


Тепер вам потрібно зняти заводську табличку, яка встановлена в слот для SIM-карти і microSD-карти.


Далі від'єднайте контакт антени NFC від шасі. Відключіть антену від акумулятора. Акуратно вставте металеву лопатку між антеною та акумулятором. При необхідності прогрійте антену NFC теплим повітрям.


Тепер відкрутите два гвинтика, які кріплять основну антену до корпусу і зніміть її.


Використовуючи металеву лопатку акуратно від'єднайте світлодіодний спалах від корпусу. Спалах приклеєна до шасі. Далі відкрутіть вісім гвинтиків, які кріплять корпус до дисплея. Шасі підключена до дисплея. Використовуючи металеву лопатку від'єднайте корпус від дисплея, вставивши лопатку між шасі і дисплеєм. Тепер може зняти шасі.

Від'єднайте контакт батареї від материнської плати.


Далі витягніть з корпусу несправний динамік.

Установка нового динаміка і зворотна зборка Sony Xperia Z5 Compact

Тепер встановіть новий динамік в корпус телефону.

Підключіть контакт батареї до материнської плати.


Далі розташуйте шасі на дисплеї. Злегка натисніть на шасі, щоб воно встало намести в рамці дисплея. Закрутіть назад вісім гвинтиків. І вставте світлодіодний спалах в корпус телефону.


Встановіть основну антену в корпус і закріпіть її двома гвинтиками.


Встановіть антену NFC на акумулятор. Притисніть антену до акумулятора, щоб клей знову приклеївся. Підключіть штекер контакт антени NFC до корпусу.Встановіть заводську табличку в слот для SIM-карти і microSD-карти.

Тепер встановіть нову задню кришку в корпус телефону. Міцно притисніть її по всіх краях, щоб корпус і задня кришка були надійно склеєні. При необхідності прогрійте задню частину пристроїв теплим повітрям. Таким чином клей розм'якшиться і краще склеїть деталі.


Вставте SIM-карту і карту microSD назад в телефон.


Tags Розібрати, замінити, інструкція