Збираємо iPhone XR з корпусом в стилі iPhone 11

Сьогодні покажу що можна зробити, якщо ваш iPhone XR сильно впав, розбилося заднє скло або сильно постраждав корпус. Припустимо, що є багато пошкоджень і вм'ятин, наприклад, ви вирішили поміняти повністю корпус, тоді у вас є можливість з вашого iPhone XR зробити смартфон в корпусі iPhone 11. Такий корпус спеціально підігнаний під нутрощі від iPhone XR, але зовні задня кришка така ж як на iPhone 11. у цій відео інструкції покажу як повністю розібрати iPhone XR до останньої кнопки, до останнього гвинтика і все перенести на новий корпус в стилі iPhone 11. Але перш ніж приступимо до розбирання, перерахую які інструменти знадобляться для цього ремонту.

Необхідні інструменти та викрутки для розбирання iPhone XR:

  • Перше і найголовніше, це набір викруток, а саме вам необхідно буде 4 типи викрутки: Tri-Wing — 0,8мм, Pentalobe — 0,8мм, Phillips – 1мм, Standoff — 1.5мм.
  • Пластиковий медіатор
  • Пластикова лопатка (дуже допоможе безпечно відключати і відклеюватися шлейфи)
  • Присоска для зняття дисплея
  • Пінцет (а краще 2, один з плоским кінцем і один з гострим)
  • Влагоустойчивий стікер для відновлення захисту айфона від пилу і вологи
  • Силіконові клейкі стрічки для батареї

У нас на сайті ви зможете знайти все перераховані викрутки і інструменти для цього ремонту.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


Відео інструкція як зібрати iPhone XR в стилі iPhone 11

Цей процес ремонту займає від 2-х до 3-х годин часу, тому підготуйтеся, перш ніж приступити до процесу заміни корпусу.

Ще один не обов'язковий, але, дуже важливий допоміжний інструмент, без якого я не починаю жоден складний ремонт, це магнітний килимок. З його допомогою ви можете крок-за-кроком розкладати кожен гвинтик і, за рахунок своєї магнітної основи, ці гвинтики і металеві панельки залишаться на своєму місці, тим більше це важливо, коли в такому телефоні як iPhone XR все гвинти різних розмірів і дуже важливо при зворотній збірці, їх не переплутати і в крутити на своє місце.

Related Articles

Як замінити скло на iPhone XR

Як замінити скло на iPhone XR

Покрокова інструкція як замінити заднє скло корпусу на iPhone XR

Tags iPhone XR