Як замінити скло на iPhone XR

У цій інструкції я хочу показати, як замінити скло на iPhone XR своїми руками. В даному випадку на iphone xr розбите заднє скло корпусу, а також розбите скло камери.

У разі такого ремонту, рекомендую купувати скло разом з рамкою і склом камери в комплекті. Як ви зможете побачити з відео нижче, рамка камери вже встановлено на заднє скло і приварена з заводу виготовлення, а слідчо це в рази спростить процес ремонту.

Якщо ж на вашому iphone xr розбите скло на корпусі, але при цьому збереглося скло на камері, тоді можна зробити заміну скла навіть не розбираючи телефон, посилання на заміну скла без розбирання залишу тут або на основній сторінці розділу інструкцій для iPhone XR.

Перейдемо до списку необхідних інструментів для ремонту iPhone XR:

І останній дуже важливий допоміжний інструмент, без якого я не починаю жоден складний ремонт, це магнітний килимок. З його допомогою ви можете крок-за-кроком розкладати кожен гвинтик і, за рахунок своєї магнітної основи, ці гвинтики і металеві панельки залишаться на своєму місці, тим більше це важливо, коли в такому телефоні як iPhone XR все гвинти різних розмірів і дуже важливо при зворотній збірці, не переплутати і закрутити їх на своє місце.

У нас на сайті ви зможете найти всі перераховані викрутки и інструменти для цього ремонту.

Якщо ви вперше приступаєте до розбирання смартфона, рекомендуємо звернути увагу на статтю «приступаючи до ремонту телефону». У цій статті є рекомендації, які допоможуть уникнути типових помилок в процесі розбирання та ремонту.


Відео інструкція як замінити заднє скло корпусу iPhone XR

Мета цієї відео інструкції, показати вам, як своїми руками можна замінити скло навіть в домашніх умовах, не використовуючи спеціального обладнання у вигляді лазерних верстатів і подібного.

Процес цього ремонту займає від 2-х до 3-х годин часу, тому підготуйтеся, перш ніж приступити до процесу заміни скла на корпусі.

Related Articles

Збираємо iPhone XR з корпусом в стилі iPhone 11

Збираємо iPhone XR з корпусом в стилі iPhone 11

Повне розбирання і заміна корпусу в стилі iPhone 11

Tags iPhone XR