Інструкції по ремонту iPhone XS Max

Керівництва по заміні


На цій сторінці представлені покрокові інструкції по заміні несправних частин смартфона. Наприклад, за нашими посібникам ви зможете власноруч замінити розбитий екран айфона, або замінити сівшу батарею.

Всі керівництва абсолютно безкоштовні і доступні для перегляду як в відео форматі, а також в покрокових фото інструкціях.


Про iPhone XS Max

Випущені моделі: A1921, A2101, A2102, A2104.

Дата продажу 21 вересня 2018 року.

Доступні об'єми пам'яті: 64gb / 256gb / 512gb

Кольори: Silver, Gold, Space Grey

Вологозахист: клас захисту IP68 за стандартом IEC 60529

Iphone XS Max був анансірован компанією Apple в 2018 році, 12 вересня. Також був анансірован iPhone XS, відміну від XS полягало в збільшеному дисплеї який становив 6.5 дюймів. Смартфон отримав оновлений процесор A12 Bionic SoC з провідним в галузі 7-нм процесом і Neural Engine наступного покоління, а також оновлена камера з підтримкою Smart HDR.

Версія iPhone XS Max для китайського ринку отримала підтримку 2х sim-карт, на відміну від айфонів для ринку США і Європи, де підтримка другої sim карти можлива тільки через віртуальну карту e-sim. У айфонах для китайського ринку присутній додатковий (фізичний) слот в лотку для sim-карти.


Додаткова інформація

Вікіпедія: iPhone XS Max

Related Articles

Розборка iPhone XS і iPhone XS Max

Розборка iPhone XS і iPhone XS Max

Технічний огляд iPhone XS і iPhone XS Max, дивимося як це працює, що всередині і які технічні зміни відбулися в порівнянні з iPhone X

Apple перешкоджає самостійно заміні батарей на iPhone

Apple перешкоджає самостійно заміні батарей на iPhone

Apple перешкоджає сторонньому ремонту. Помилка iPhone не вдається перевірити справжність акумулятора.

Tags iphone xs max